Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe

Frumusețe

(2583 produse)
  • Baie și duș
  • Cosmetice corporale
  • Cosmetice faciale
  • Mâini și picioare
  • Cosmetice pentru păr
  • Igienă intimă
  • Îngrijirea orală
  • Protecție solară
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick
    Epuizat
    11% reducere

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Duo de protecție solară – Relief Sun + Matte Sun Stick

    15 reviews
    Preț de vânzare 161,00 lei Preț normal 180,00 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 10 Face Masks Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 10 Face Masks
    Epuizat
    6% reducere

    Missha

    Missha Set de amestecuri pentru măști de față Airy Fit – 10 măști de față

    9 reviews
    Preț de vânzare 51,00 lei Preț normal 54,00 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 5 Face Masks Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 5 Face Masks
    Epuizat
    4% reducere

    Missha

    Missha Set de măști Airy Fit Sheet Mask – 5 măști faciale

    7 reviews
    Preț de vânzare 26,00 lei Preț normal 27,00 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • COSRX Master Spot Patch X-Large - 10 Pieces COSRX Master Spot Patch X-Large - 10 Pieces

    COSRX

    COSRX Master Spot Patch X-Large - 10 bucăți

    No reviews
    Preț normal 93,69 lei
    Preț unitar9,37 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Collagen & Radiance –Anti-Ageing K-Beauty Set Collagen & Radiance –Anti-Ageing K-Beauty Set
    5% reducere

    Medpak

    Colagen & Strălucire – Set K-Beauty anti-îmbătrânire

    18 reviews
    Preț de vânzare 396,00 lei Preț normal 417,00 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Rose of Bulgaria Set - Rose Skincare Rose of Bulgaria Set - Rose Skincare
    6% reducere

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Set - Îngrijire a tenului cu trandafir

    57 reviews
    Preț de vânzare 98,00 lei Preț normal 104,00 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Herbaria Banfi Nettle Shampoo for Dry Hair – 250 ml
    16% reducere

    Herbaria

    Herbaria Șampon Banfi cu urzică pentru păr uscat – 250 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 40,01 lei Preț normal 47,39 lei
    Preț unitar160,04 lei /l
    Vezi detalii
  • Rose of Bulgaria Set - Face Care Rose of Bulgaria Set - Face Care Rose of Bulgaria Set - Face Care Rose of Bulgaria Set - Face Care Rose of Bulgaria Set - Face Care
    5% reducere

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Set - Îngrijire a tenului

    34 reviews
    Preț de vânzare 82,00 lei Preț normal 86,00 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Rose of Bulgaria Set - Rose Ritual Rose of Bulgaria Set - Rose Ritual Rose of Bulgaria Set - Rose Ritual
    6% reducere

    BioFresh

    Set Rose of Bulgaria – Ritualul Trandafirului

    60 reviews
    Preț de vânzare 33,00 lei Preț normal 35,00 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum - 30 ml Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum - 30 ml Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum - 30 ml
    20% reducere

    Numbuzin

    Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum - 30 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 99,00 lei Preț normal 124,29 lei
    Preț unitar330,00 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Plasturi revitalizanți pentru ochi cu beta-glucan și adenosină – 60 de bucăți

    No reviews
    Preț normal 131,69 lei
    Preț unitar2,19 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ongredients Skin Barrier Moisture Deep Cleanser - 120 ml Ongredients Skin Barrier Moisture Deep Cleanser - 120 ml Ongredients Skin Barrier Moisture Deep Cleanser - 120 ml

    Ongredients

    Ongredients Skin Barrier Moisture Deep Cleanser - 120 ml

    No reviews
    Preț normal 86,39 lei
    Preț unitar719,92 lei /l
    Vezi detalii
  • Mediheal Madecassoside Blemish Repair Serum - 40 ml Mediheal Madecassoside Blemish Repair Serum - 40 ml Mediheal Madecassoside Blemish Repair Serum - 40 ml
    Epuizat

    Mediheal

    Mediheal Ser reparator pentru imperfecțiuni cu madecassosidă - 40 ml

    No reviews
    Preț normal 122,49 lei
    Preț unitar306,23 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Neogen Dermalogy Real Flower Calendula Cleansing Water - 300 ml Neogen Dermalogy Real Flower Calendula Cleansing Water - 300 ml Neogen Dermalogy Real Flower Calendula Cleansing Water - 300 ml
    Epuizat

    Neogen Dermatology

    Neogen Derma logy Real Flower Calendula Cleansing Water - 300 ml

    No reviews
    Preț normal 138,79 lei
    Preț unitar462,63 lei /l
    Vezi detalii
  • Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 Pieces Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 Pieces Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 Pieces Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 Pieces
    Epuizat

    Mediheal

    Mediheal Tampoane lifting pentru față PDRN - 100 bucăți

    No reviews
    Preț normal 144,49 lei
    Preț unitar1,44 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad Enzymatic Facial Pads - 90 Pieces Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad Enzymatic Facial Pads - 90 Pieces Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad Enzymatic Facial Pads - 90 Pieces
    Epuizat

    Mediheal

    Mediheal Tampoane exfoliante fitoenzimatice Tampoane enzimatice pentru față - 90 bucăți

    No reviews
    Preț normal 138,49 lei
    Preț unitar1,54 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics TX-toning Brightening Cream with Tranexamic Acid - 50 ml
    10% reducere

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics TX-toning Cremă iluminatoare cu acid tranexamic - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 113,66 lei Preț normal 126,29 lei
    Preț unitar227,32 lei /100ml
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics TX-toning Essence 1000 Shot Toning Essence for the Face - 30 ml VT Cosmetics TX-toning Essence 1000 Shot Toning Essence for the Face - 30 ml VT Cosmetics TX-toning Essence 1000 Shot Toning Essence for the Face - 30 ml
    20% reducere

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics TX-toning Essence 1000 Shot Essence tonifiantă pentru față - 30 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 103,58 lei Preț normal 129,49 lei
    Preț unitar345,27 lei /100ml
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics TX-toning Brightening Face Toner with Tranexamic Acid - 200 ml VT Cosmetics TX-toning Brightening Face Toner with Tranexamic Acid - 200 ml
    20% reducere

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics TX-toning Tonifiant pentru față cu acid tranexamic - 200 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 85,02 lei Preț normal 106,29 lei
    Preț unitar425,10 lei /l
    Vezi detalii
  • House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Nude Beige House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Rose Brown House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Peach Coral House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Lavender Flush House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Cherry Blossom House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Deep Plum
    Până la 31% reducere

    House Of Hur

    House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml

    No reviews
    +2
    Preț de vânzareDe la 27,85 lei Preț normal 40,49 lei
    Preț unitar278,50 lei /100ml
    Vezi detalii
  • House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Nude Beige House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Deep Plum House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Rose Brown House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Berry Purple House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Ruby Red
    Până la 20% reducere

    House Of Hur

    House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml

    No reviews
    +1
    Preț de vânzareDe la 52,62 lei Preț normal 65,79 lei
    Preț unitar263,10 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml
    10% reducere

    Biodance

    Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 106,28 lei Preț normal 118,39 lei
    Preț unitar708,53 lei /l
    Vezi detalii
  • Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces
    Epuizat

    Mediheal

    Mediheal Mască calmantă Heartleaf - 10 bucăți

    No reviews
    Preț normal 105,29 lei
    Preț unitar10,53 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • K-SECRET Seoul 1988 Serum Niacinamide 15% + Yuja - 30 ml K-SECRET Seoul 1988 Serum Niacinamide 15% + Yuja - 30 ml K-SECRET Seoul 1988 Serum Niacinamide 15% + Yuja - 30 ml

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Serum Niacinamidă 15% + Yuja - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 89,49 lei
    Preț unitar298,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 103 / 108
  • 1
  • …
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • …
  • 108
  • Următorul

Descoperiți sortimentul perfect de produse de îngrijire personală și frumusețe de top pentru a vă menține aspectul și starea de bine. Selecția noastră de produse de îngrijire personală și frumusețe oferă o varietate extinsă de articole pentru a răspunde tuturor aspectelor rutinei dvs. de îngrijire personală, de la baie și îngrijirea pielii până la igiena orală și îngrijirea intimă.

Revigorant

Îmbunătățiți-vă îngrijirea personală cu produse premium de îngrijire personală și frumusețe

La Medpak, oferim o gamă extinsă de produse de îngrijire personală și frumusețe de top concepute pentru a vă îmbunătăți rutina zilnică. Selecția noastră atent îngrijită se adresează tuturor aspectelor de îngrijire personală, asigurându-vă că arătați și vă simțiți cel mai bine din cap până în picioare.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformați-vă experiența de baie cu produsele noastre premium pentru baie și duș. Alegeți dintr-o varietate de săpunuri delicate, spălături de corp revigorante, și săruri de baie liniștitoare. Produsele noastre conțin ingrediente blânde pentru a preveni iritarea și uscarea pielii, disponibile într-o gamă largă de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit.

Soluții hrănitoare pentru îngrijirea corpului

Păstrați-vă pielea sănătoasă și radiantă cu colecția noastră cuprinzătoare de îngrijire a corpului. Gama noastră include:

  • Loțiuni hidratante și uleiuri de corp
  • Scruburi exfoliante pentru o piele fină
  • Creme anticelulitice specifice

Infuzate cu ingrediente organice precum ulei de cocos, unt de shea, și vitamina E, produsele noastre oferă hidratare de durată și elasticitate îmbunătățită a pielii.

Îngrijire facială avansată

Obțineți un ten strălucitor cu linia noastră de îngrijire facială de ultimă oră. Produsele noastre sunt adaptate diferitelor tipuri de piele și preocupări, inclusiv:

  • Detergenți blânzi pentru toate tipurile de piele
  • Tonice echilibrante
  • Seruri specifice pentru anumite probleme ale pielii
  • Creme hidratante hrănitoare

Fie că aveți pielea grasă, uscată, sau sensibilă, produsele noastre atent formulate oferă rezultate eficiente fără a compromite sănătatea pielii.

Îngrijire specializată pentru mâini și picioare

Oferiți extremităților atenția pe care o merită cu produsele noastre specializate pentru îngrijirea mâinilor și picioarelor . Selecția noastră include creme hrănitoare pentru mâini, exfoliante întineritoare pentru picioare, și îndepărtoare eficiente de calusuri pentru a vă menține mâinile și picioarele moi și netede.

Soluții inovatoare pentru îngrijirea părului

Obțineți un păr sănătos, frumos cu colecția noastră inovatoare de îngrijire a părului. Gama noastră include:

  • Șampoane și balsamuri hrănitoare
  • Măști de păr cu condiționare profundă
  • Produse de styling pentru toate tipurile de păr

Produsele noastre formulate de experți promovează creșterea puternică a părului, reduc încrețirea, și sporesc strălucirea pentru șuvițe, superbe și sănătoase.

Îngrijire intimă delicată

Mențineți sănătatea intimă optimă cu colecția noastră discretă și eficientă de îngrijire intimă. Produsele noastre includ spălături cu pH echilibrat, șervețele delicate, și creme calmante, toate formulate cu ingrediente blânde precum aloe vera și mușețel pentru o curățare sigură și completă.

Îngrijire orală completă

Realizați o igienă orală excelentă cu gama noastră largă de produse de îngrijire orală. Selecția noastră include:

  • Pastă de dinți cu ingrediente naturale
  • Apă de gură răcoritoare
  • Ață dentară eficientă

Formulate cu ingrediente naturale precum ulei de mentă și ulei de arbore de ceai, produsele noastre oferă o TiB proprietăți acteriale pentru o gură curată, sănătoasă.

De ce să alegeți Medpak pentru nevoile dvs. de îngrijire personală & frumusețe?

La Medpak, ne angajăm să vă oferim produse de îngrijire personală și frumusețe de cea mai înaltă calitate. Selecția noastră este:

  • Selectată cu atenție de la branduri de încredere
  • Formulată cu ingrediente naturale și organice acolo unde este posibil
  • Potrivită pentru diferite tipuri de piele și probleme
  • Testată riguros pentru calitate și eficacitate

Explorați Personal Care & Beauty collection și descoperiți produsele perfecte pentru a vă îmbunătăți rutina de îngrijire personală. De la produse esențiale pentru îngrijirea pielii la inovații pentru îngrijirea părului, Medpak are tot ce aveți nevoie pentru a arăta și a vă simți cel mai bine.

Îmbunătățiți-vă rutina de îngrijire personală cu selecția premium de la Medpak. Călătoria dvs. către o piele radiantă, păr sănătos, și bunăstare generală începe aici!

Experiențe de baie și duș: Întinerește și hrănește

Îmbunătățește-ți momentele de baie sau duș cu colecția noastră premium de produse de baie și duș. Selecția noastră cuprinde săpunuri, spălături corporale, și săruri de baie create cu ingrediente delicate pentru a preveni iritarea și uscarea. Alegeți dintr-o gamă variată de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit, fie că căutați parfumul liniștitor al lavandei sau o aromă energizantă de citrice.

Îngrijirea esențială a corpului: Revitalizați-vă și protejați-vă pielea

Păstrați-vă pielea sănătoasă și hrănită cu colecția noastră completă de îngrijire a corpului. Produsele noastre includ loțiuni, uleiuri, exfoliante, și creme pentru celulită, toate infuzate cu ingrediente organice precum uleiul de cocos, unt de shea, și vitamina E. Experimentați hidratarea de durată și elasticitatea sporită a pielii, lăsându-vă pielea suplă și catifelată.

Îngrijirea avansată a pielii feței: Descoperiți o piele radiantă, sănătoasă

Obțineți o piele luminoasă, sănătoasă cu gama noastră de îngrijire facială de ultimă generație, care include produse de curățare, tonice, seruri, și creme hidratante. Adaptate pentru a se potrivi diferitelor tipuri de piele și preocupări, produsele noastre se adresează pielii grase, uscate, sau sensibile. Ingredientele atent alese asigură rezultate blânde, dar eficiente, permițându-vă să vă atingeți obiectivele de îngrijire a pielii fără a pune în pericol bunăstarea pielii.

Hands & Feet Pampering: Arată-i extremităților tale puțină dragoste

Tratează-ți Afișați mai multe

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul