Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Vitamine și suplimente
  3. Colagen

Colagen

(237 produse)
  • Aminoacizi
  • Antioxidanți
  • Plante
  • Minerale
  • Vitamine
  • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
  • Colagen
  • Probiotice
  • Melatonină
  • Alimente verzi și superalimente
  • Recomandat
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • vitamine, minerale, probiotice și produse de îngrijire a pielii pentru toamnă


    Vezi acum
  • Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex - 30 Tablets Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex - 30 Tablets
    Epuizat

    Solgar

    Solgar Complex de colagen și acid hialuronic - 30 tablete

    13 reviews
    Preț normal 141,39 lei
    Preț unitar4,71 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Colagen marin + acid hialuronic și vitamina C - 90 comprimate

    14 reviews
    Preț de vânzare 36,44 lei Preț normal 40,49 lei
    Preț unitar0,40 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Aura Herbals Colladrop Forte Marine Collagen 10000 mg - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Colladrop Forte Colagen marin 10000 mg - 30 pliculețe

    7 reviews
    Preț normal 227,39 lei
    Preț unitar7,58 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Now Foods UC-II® Type II Collagen - 60 Veg Capsules Now Foods UC-II® Type II Collagen - 60 Veg Capsules Now Foods UC-II® Type II Collagen - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods UC-II ® Colagen de tip II - 60 Veg capsule

    10 reviews
    Preț normal 156,39 lei
    Preț unitar2,61 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Swanson Type I Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 400 mg - 60 Capsules Swanson Type I Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 400 mg - 60 Capsules Swanson Type I Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 400 mg - 60 Capsules Swanson Type I Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 400 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Peptide de colagen marin hidrolizat de tip I 400 mg - 60 capsule

    7 reviews
    Preț normal 47,49 lei
    Preț unitar0,79 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets

    Solgar

    Solgar Glucozamină Acid hialuronic Condroitină MSM - 60 Tablete

    12 reviews
    Preț normal 178,69 lei
    Preț unitar2,98 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% reducere

    Pharmovit

    Pharmovit Colagen 12 000 Max - 30x30 ml

    16 reviews
    Preț de vânzare 285,38 lei Preț normal 317,09 lei
    Preț unitar9,51 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% reducere

    Pharmovit

    Pharmovit Colagen 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Preț de vânzare 108,08 lei Preț normal 120,09 lei
    Preț unitar216,16 lei /l
    Vezi detalii
  • Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets

    Solgar

    Solgar Glucozamină Acid hialuronic Condroitină MSM - 120 Tablete

    6 reviews
    Preț normal 330,19 lei
    Preț unitar2,75 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% reducere

    Pharmovit

    Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml

    6 reviews
    Preț de vânzare 113,75 lei Preț normal 126,39 lei
    Preț unitar227,50 lei /l
    Vezi detalii
  • Activlab Flex Xtra, Peach - 400 g

    Activlab

    Activlab Flex Xtra, Piersică - 400 g

    11 reviews
    Preț normal 96,89 lei
    Preț unitar24,22 lei /100g
    Vezi detalii
  • Osavi Collagen Hydrolyzed Collagen Type I & III - 600 g

    Osavi

    Osavi Colagen Hidrolizat Colagen de tip I & III - 600 g

    12 reviews
    Preț normal 174,29 lei
    Preț unitar290,48 lei /kg
    Vezi detalii
  • Now Foods BioCell Collagen® Hydrolyzed Type II - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods BioCell Colagen ® Hidrolizat de tip II - 120 Veg capsule

    5 reviews
    Preț normal 227,39 lei
    Preț unitar1,89 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Colagen marin 450 mg - 60 capsule

    2 reviews
    Preț normal 35,49 lei
    Preț unitar0,59 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Solgar NO. 7, Joint Support - 30 Veg Capsules Solgar NO. 7, Joint Support - 30 Veg Capsules
    Epuizat

    Solgar

    Solgar NO. 7, Sprijin pentru articulații - 30 capsule vegetariene

    7 reviews
    Preț normal 150,39 lei
    Preț unitar5,01 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Aliness Glycine 800 mg - 100 Veg Capsules Aliness Glycine 800 mg - 100 Veg Capsules Aliness Glycine 800 mg - 100 Veg Capsules
    Epuizat

    Aliness

    Aliness Glicină 800 mg - 100 capsule vegetariene

    No reviews
    Preț normal 55,89 lei
    Preț unitar0,56 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Neocell Super Collagen + Vitamin C & Biotin - 270 Tablets
    Epuizat

    Neocell

    NeoCell Super Colagen + Vitamina C și Biotină - 270 Tablete

    4 reviews
    Preț normal 183,99 lei
    Preț unitar0,68 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets

    Pharmaverum

    Pharmaverum Beautyllagen - 30 săculeți

    4 reviews
    Preț normal 180,49 lei
    Preț unitar6,02 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Formeds Bicaps Collagen Fish+ - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Colagen Fish+ - 60 capsule

    5 reviews
    Preț normal 119,69 lei
    Preț unitar1,99 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Now Foods Collagen Peptides Powder - 227 g

    Now Foods

    Now Foods Peptide de colagen pulbere - 227 g

    1 review
    Preț normal 102,19 lei
    Preț unitar450,18 lei /kg
    Vezi detalii
  • Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Colagen din Atlantic Wild Cod cu vitamina C - 150 g

    3 reviews
    Preț normal 114,29 lei
    Preț unitar76,19 lei /100g
    Vezi detalii
  • Medverita Verisol® Collagen + Wild Rose + Frankincense + OptiMSM® 100 mg - 100 Capsules

    Medverita

    Medverita Verisol ® Colagen + Wild Rose + Frankincense + OptiMSM ® 100 mg - 100 capsule

    2 reviews
    Preț normal 43,89 lei
    Preț unitar0,44 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Aliness DuoFlexin Strong Bones & Joints - 90 Capsules Aliness DuoFlexin Strong Bones & Joints - 90 Capsules Aliness DuoFlexin Strong Bones & Joints - 90 Capsules

    Aliness

    Aliness DuoFlexin Oase și articulații puternice - 90 capsule

    3 reviews
    Preț normal 114,89 lei
    Preț unitar1,28 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 1 / 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 10
  • Următorul

Collagen: Proteina esențială pentru sănătate și frumusețe

Colagenul, cea mai abundentă proteină din corpul uman, servește ca un bloc de construcție crucial pentru diverse componente corporale, inclusiv oase, mușchi, tendoane, ligamente, și piele. Această substanță esențială joacă un rol vital în menținerea unei fiziologii sănătoase și robuste. Cu toate acestea, pe măsură ce îmbătrânim, procesul natural de sinteză a colagenului scade, făcând dificilă menținerea unor niveluri ridicate ale acestei proteine în corpul nostru. Să explorăm diferitele tipuri de colagen, funcțiile sale, și modul în care suplimentele de colagen pot ajuta la menținerea și îmbunătățirea sănătății și bunăstării generale.

Înțelegerea tipurilor de colagen și a funcțiilor lor

Colagenul este o proteină versatilă cu douăzeci și opt de tipuri diferite, fiecare având un scop unic în organism:

  • Tipul I: Cel mai comun, constituind aproape 90% din colagenul din organism. Se găsește în principal în țesuturile conjunctive, piele, și în țesutul subcutanat.
  • Tipul II: Predomină în articulații și în discurile intervertebrale, servind drept componentă principală de colagen a cartilajului.
  • Tipul III: Esențial pentru fibrele reticulare prezente în piele și vasele de sânge.
  • Tipul IV: O componentă integrală a membranei bazale a rinichilor.
  • Tipul V: Responsabil pentru structura părului și a placentei, localizat pe suprafața celulelor.

Rolul vital al colagenului în organism

Colagenul joacă un rol crucial în diverse procese fiziologice:

  • Regenerarea țesuturilor
  • Menținerea structurii vaselor de sânge, arterelor, și a pielii
  • Consolidarea sistemului imunitar
  • Facilitarea comunicării și migrației celulare
  • Întărirea structurii scheletice
  • Regenerarea țesuturilor conjunctive
  • Îmbunătățirea elasticității și aspectului pielii
  • Reducerea celulitei
  • Promovarea vindecării rapide, regenerarea, și reducerea cicatricilor

Suplimente de colagen: Contracararea declinului legat de vârstă

Pe măsură ce îmbătrânim, sinteza colagenului scade, ducând la probleme precum durerile articulare, osteoartrita, și îmbătrânirea pielii. Suplimentele de colagen oferă o modalitate excelentă de a contracara acest proces natural și de a menține niveluri ridicate ale acestei proteine esențiale. Aceste suplimente sunt disponibile sub diferite forme:

  • Capsule
  • Tablete
  • Picături
  • Lichid
  • Pungi pentru prepararea băuturilor

Colagenul de băut a câștigat popularitate datorită comodității sale și absorbției ușoare de către organism.

Colagen de pește: O alternativă durabilă și fără alergeni

În timp ce alimentele de origine animală conțin colagen, nu există dovezi științifice care să susțină că consumul lor îmbunătățește în mod direct nivelurile de colagen din organism. Colagenul de pește oferă o alternativă durabilă la colagenul bovin, cu mai multe avantaje:

  • Greutate moleculară mai mică, care îl face mai ușor de absorbit
  • Opțiune excelentă pentru persoanele alergice la carnea de vită sau la alte surse animale de colagen
  • (atunci când alegeți mărci de renume)

Atunci când alegeți suplimente de colagen de pește, optați pentru mărci care utilizează pește provenit din surse durabile și care sunt supuse unor teste de calitate riguroase.

Maximizarea beneficiilor suplimentelor de colagen

Deși suplimentele de colagen pot contribui semnificativ la sănătatea și bunăstarea generală, acestea nu reprezintă o soluție magică. Pentru a le maximiza beneficiile:

  • Mențineți o dietă echilibrată, bogată în nutrienți
  • Hidratați-vă
  • Faceți exerciții fizice regulate
  • Protejați-vă pielea de expunerea excesivă la soare
  • Dormiți suficient
  • Gestionați nivelul de stres

Prin combinarea suplimentelor de colagen cu un stil de viață sănătos, puteți susține producția naturală de colagen a organismului și vă puteți bucura de beneficiile acestei proteine esențiale pentru anii următori.

Concluzie

Colagenul este o proteină vitală pentru menținerea sănătății și aspectului pielii, părului, și unghiilor, precum și pentru susținerea funcțiilor corporale generale. Deoarece producția naturală de colagen scade odată cu vârsta, suplimentele, pot ajuta la creșterea și menținerea nivelurilor optime. Cu diferite forme disponibile, inclusiv popularul și ușor de absorbit colagen, de băut, este mai ușor ca niciodată să încorporați această proteină esențială în rutina zilnică. Amintiți-vă că, în timp ce suplimentele de colagen pot fi extrem de benefice, acestea funcționează cel mai bine ca parte a unei abordări cuprinzătoare a sănătății și bunăstării, care include o dietă echilibrată, exerciții fizice regulate, și autoîngrijire adecvată.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul