Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe
  3. Îngrijirea orală

Îngrijirea orală

(76 produse)
  • Ape de gură
  • Periuțe de dinți
  • Paste de dinți
  • Capete de periuță de schimb
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • vitamine, minerale, probiotice și produse de îngrijire a pielii pentru toamnă


    Vezi acum
  • Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml

    Dabur

    Dabur Pastă de dinți pe bază de plante Clove - 100 ml

    6 reviews
    Preț normal 24,29 lei
    Preț unitar24,29 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g

    Dabur

    Dabur Pastă de dinți RED - 100 g

    15 reviews
    Preț normal 24,29 lei
    Preț unitar242,90 lei /kg
    Vezi detalii
  • Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Pastă de dinți albitoare cu cărbune activ - 100 ml

    5 reviews
    Preț normal 23,79 lei
    Preț unitar23,79 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Apeiron Toothpaste with 24 Ayurvedic Herbs - 75 ml
    Epuizat
    10% reducere

    Apeiron

    Pastă de dinți Apeiron cu 24 de ierburi ayurvedice - 75 ml

    6 reviews
    Preț de vânzare 38,06 lei Preț normal 42,29 lei
    Preț unitar50,75 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml

    Dabur

    Dabur Pastă de dinți pe bază de plante Busuioc - 100 ml

    4 reviews
    Preț normal 24,29 lei
    Preț unitar24,29 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml

    Dabur

    Dabur Pastă de dinți pe bază de plante Neem - 100 ml

    5 reviews
    Preț normal 23,79 lei
    Preț unitar23,79 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g

    Dabur

    Dabur Periuță de dinți roșie + pastă de dinți pe bază de plante - 200 g

    8 reviews
    Preț normal 33,79 lei
    Preț unitar16,90 lei /100g
    Vezi detalii
  • Dabur Promise Clove Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Pastă de dinți Promise Clove - 100 ml

    2 reviews
    Preț normal 12,69 lei
    Preț unitar126,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml
    Epuizat

    Himalaya

    Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml

    5 reviews
    Preț normal 17,39 lei
    Preț unitar23,19 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml

    Dabur

    Dabur Pastă de dinți pe bază de plante, Aloe Vera - 100 ml

    4 reviews
    Preț normal 23,79 lei
    Preț unitar23,79 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue
    Epuizat

    Simed

    Simed Periuță de dinți sonică 360 pentru copii U-shape 2 în 1 - Albastru

    2 reviews
    Preț normal 103,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink

    Simed

    Simed Periuță de dinți sonică 360 pentru copii U-shape 2 în 1 - Roz

    No reviews
    Preț normal 101,39 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Pastă de dinți Cannadent - 75 g

    2 reviews
    Preț normal 47,49 lei
    Preț unitar63,32 lei /100g
    Vezi detalii
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green
    Epuizat

    Simed

    Simed Periuță de dinți sonică 360 pentru copii U-shape 2 în 1 - Verde

    2 reviews
    Preț normal 100,79 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Life Extension FLORASSIST® Oral Hygiene  - 30 Lozenges Life Extension FLORASSIST® Oral Hygiene  - 30 Lozenges
    Epuizat

    Life Extension

    Life Extension FLORASSIST ® Igienă orală - 30 pastile

    No reviews
    Preț normal 117,29 lei
    Preț unitar3,91 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite pastă de dinți albitoare - 113 g

    2 reviews
    Preț normal 46,99 lei
    Preț unitar415,84 lei /kg
    Vezi detalii
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g
    Epuizat

    APAGARD

    APAGARD Premio Pastă de dinți albitoare premium cu hidroxiapatită - 53 g

    1 review
    Preț normal 68,69 lei
    Preț unitar129,60 lei /100g
    Vezi detalii
  • Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml
    Epuizat

    Pierpaoli

    Anthyllis Pastă de dinți pentru copii fără fluoruri cu St RAW berry - 75 ml

    No reviews
    Preț normal 30,69 lei
    Preț unitar40,92 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml

    Dabur

    Dabur Pastă de dinți cu semințe negre - 100 ml

    4 reviews
    Preț normal 23,79 lei
    Preț unitar237,90 lei /l
    Vezi detalii
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g
    Epuizat
    10% reducere

    APAGARD

    APAGARD Premio Pastă de dinți albitoare premium - 105 g

    No reviews
    Preț de vânzare 114,59 lei Preț normal 127,79 lei
    Preț unitar1.091,33 lei /kg
    Vezi detalii
  • APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g
    Epuizat

    APAGARD

    APAGARD M Plus Pastă de dinți standard cu hidroxiapatită - 130 g

    1 review
    Preț normal 110,99 lei
    Preț unitar853,77 lei /kg
    Vezi detalii
  • Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml

    Himalaya

    Himalaya Pastă de dinți cu neem și rodie - 75 ml

    2 reviews
    Preț normal 26,89 lei
    Preț unitar35,85 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml
    Epuizat

    Himalaya

    Himalaya Pastă de dinți cu mentă - 75 ml

    1 review
    Preț normal 26,39 lei
    Preț unitar35,19 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 1 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Următorul

Calea dvs. către o sănătate orală perfectă: Un ghid cuprinzător

Menținerea unei igiene orale excelente este esențială pentru dinți și gingii sănătoase, un zâmbet încrezător, și bunăstare generală. O îngrijire orală adecvată implică mai mult decât periajul dinților; este o rutină cuprinzătoare care include folosirea aței dentare, periajul, și clătirea. Să explorăm fiecare pas pentru a vă ajuta să obțineți o sănătate dentară optimă.

Pasul 1: Ața dentară - baza îngrijirii orale

Deși este adesea trecută cu vederea, ața dentară ar trebui să fie primul pas în rutina zilnică de îngrijire orală. Iată de ce este esențială:

  • Îndepărtează resturile alimentare dintre dinți, prevenind apariția cariilor în zonele greu accesibile
  • Ajută la prevenirea respirației urât mirositoare prin eliminarea particulelor alimentare prinse
  • Reduce riscul apariției bolilor gingiilor prin îndepărtarea plăcii de-a lungul liniei gingiilor

Faceți din folosirea aței dentare un obicei zilnic pentru a asigura curățarea completă a întregii guri.

Pasul 2: Periajul - piatra de temelie a sănătății dentare

Periajul este cea mai importantă activitate zilnică pentru menținerea igienei orale. Iată câteva puncte cheie de reținut:

  • Periați de două ori pe zi, dimineața și seara
  • Utilizați o periuță cu peri moi sau mediipentru a evita iritarea gingiilor
  • Alegeți o pastă de dinți care să răspundă nevoilor dumneavoastră specifice (albire, sensibilitate, protecție împotriva cariilor)
  • Periați timp de cel puțin cel puțin două minute, acoperind toate suprafețele dinților

Pentru rezultate optime, luați în considerare utilizarea unei periuțe de dinți electrice, care poate fi mai eficientă la îndepărtarea plăcii bacteriene și a resturilor.

Pasul 3: Clătirea - Ultima atingere pentru o respirație proaspătă și controlul bacteriilor

După periaj, utilizarea unei ape de gură completează rutina de îngrijire orală:

  • Clătește bacteriile rămase, ajutând la prevenirea cariilor dentare
  • Combate respirația urât mirositoare, lăsând gura proaspătă
  • Oferă protecție suplimentară împotriva acumulării plăcii dentare

Căutați ape de gură care conțin agenți TiB acteriali pentru eficiență maximă. Aceste formulări pot ajuta la eliminarea bacteriilor responsabile pentru cariile și bolile gingiilor.

Alegerea produselor de îngrijire orală potrivite

Pentru a obține cele mai bune rezultate, selectați produse de îngrijire orală de înaltă calitate adaptate nevoilor dumneavoastră:

  • Pastă de dinți: Alegeți din gama noastră de paste de dinți specializate care abordează diverse probleme, cum ar fi sensibilitatea, albire, sau protecția împotriva cariilor.
  • Apă de gură: Explorează selecția noastră de ape de gură eficiente pentru a vă completa rutina de îngrijire orală și a vă menține respirația proaspătă pe tot parcursul zilei.
  • Ață dentară: Luați în considerare ața dentară cerată pentru o utilizare mai ușoară sau periuțele interdentare pentru spații mai largi între dinți.
  • Periuțe de dinți: Optați pentru periuțe cu peri moi sau medii, înlocuindu-le la fiecare 3-4 luni sau mai devreme dacă periile se sfâșie.

Adoptați o rutină cuprinzătoare de îngrijire orală

Prin încorporarea acestor trei pași esențiali - ața dentară, periajul, și clătirea - în rutina zilnică, luați măsuri proactive pentru a menține o sănătate orală excelentă. Nu uitați, îngrijirea consecventă este esențială pentru prevenirea cariilor dentare, a bolilor gingiilor, și a altor probleme dentare.

Explorați gama noastră extinsă de produse de îngrijire orală pentru a găsi combinația perfectă pentru nevoile dvs. unice. Investește în zâmbetul tău Toda y, și bucură-te de încrederea care vine cu dinți sănătoși, frumoși pentru anii următori.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul