
iIA
Imaginile din această secțiune au fost generate cu inteligență artificială
Sezonul imunității: vitamine, minerale, probiotice și îngrijire a pielii pentru toamnă
— Elementele esențiale ale sezonului —
Vitamina C, vitamina D3 (și împreună cu K2), zinc și seleniu sub formă de capsule, comprimate și picături. Vitamina C, vitamina D, zincul și seleniul contribuie fiecare la funcționarea normală a sistemului imunitar.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamina D3+K2, picături - 20 ml
15 reviewsPreț normal 114,19 leiPreț unitar570,95 lei /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 4000 UI, Picături - 30 ml
No reviewsPreț de vânzare 24,70 lei Preț normal 32,99 leiPreț unitar8,23 lei /10ml -
Formeds
Formeds Bicaps Zinc 25 mg - 60 capsule
9 reviewsPreț normal 64,29 leiPreț unitar1,07 lei fiecare articol -
Aliness
Aliness Vitamina D3 ulei FORTE 100 mcg - 120 capsule
4 reviewsPreț normal 52,89 leiPreț unitar0,44 lei fiecare articol -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamina D3+K2 FORTE, picături - 20 ml
36 reviewsPreț normal 153,89 leiPreț unitar769,45 lei /100ml -
Solgar
Solgar Vitamina D3 125 mcg (5000 UI) - 100 capsule moi
6 reviewsPreț normal 111,19 leiPreț unitar1,11 lei fiecare articol -
Osavi
Osavi Vitamina D3 + K2,4000 UI + 150 mcg - 120 capsule
4 reviewsPreț normal 108,79 leiPreț unitar0,91 lei fiecare articol -
Aura Herbals
Aura Herbals Vitamina D3 4000 UI + K2, MCT, picături - 50 ml
16 reviewsPreț normal 88,99 leiPreț unitar177,98 lei /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) - 50 Veg Capsules
No reviewsPreț normal 82,99 leiPreț unitar1,66 lei fiecare articol -
Healthy Origins
Healthy Origins Vitamina D3 10000 UI - 120 capsule moi
9 reviewsPreț normal 73,89 leiPreț unitar0,62 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 16000 UI - 120 comprimate
No reviewsPreț normal 71,49 leiPreț unitar0,60 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Ulei de ficat de cod norvegian cu omega-3 1250 mg, mentă - 250 ml
10 reviewsPreț de vânzare 42,50 lei Preț normal 56,69 leiPreț unitar170,00 lei /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina C 1000 mg - 120 capsule
10 reviewsPreț normal 39,09 leiPreț unitar0,33 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Picolinat de zinc 15 mg - 120 capsule
2 reviewsPreț normal 23,99 leiPreț unitar0,20 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson Vitamina D3 4000 UI (100 mcg) - 90 capsule
1 reviewPreț normal 25,79 leiPreț unitar0,29 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 4000 UI + K2 MK-7 100 mcg - 120 comprimate
3 reviewsPreț normal 43,29 leiPreț unitar0,36 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Seleniu organic 200 mcg - 120 capsule
8 reviewsPreț normal 32,99 leiPreț unitar0,27 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Zinc 15 mg + Seleniu 200 mcg - 120 capsule
25 reviewsPreț normal 39,09 leiPreț unitar0,33 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson Picolinat de zinc 22 mg - 60 capsule
10 reviewsPreț normal 21,59 leiPreț unitar0,36 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Citrat de calciu 1200 mg + Vitamina D3 2000 UI - 60 capsule
2 reviewsPreț normal 40,19 leiPreț unitar0,67 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina C cu Rosehip 1000 mg - 60 capsule
7 reviewsPreț normal 27,09 leiPreț unitar0,45 lei fiecare articol -
Wellbear
Wellbear Vitamina D3 4000 UI - 120 capsule moi
2 reviewsPreț normal 26,39 leiPreț unitar0,22 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 8000 UI - 120 comprimate
No reviewsPreț normal 38,89 leiPreț unitar0,32 lei fiecare articol -
Aliness
Aliness Vitamina C 1000 mg - 100 capsule vegetale
15 reviewsPreț normal 67,29 leiPreț unitar0,67 lei fiecare articol -
Now Foods
Now Foods Vitamina D-3 și K-2 - 120 capsule
7 reviewsPreț normal 62,49 leiPreț unitar0,52 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 Forte 2000 UI, picături - 30 ml
No reviewsPreț de vânzare 27,05 lei Preț normal 36,09 leiPreț unitar7,98 lei /ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 2000 UI K2-MK7 75 mcg, picături - 30 ml
1 reviewPreț de vânzare 41,87 lei Preț normal 55,89 leiPreț unitar13,96 lei /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 4000 UI - 240 comprimate
No reviewsPreț normal 42,09 leiPreț unitar0,70 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson Vitamina D3 2000 UI (50 mcg) - 250 capsule
11 reviewsPreț normal 42,09 leiPreț unitar0,17 lei fiecare articol -
Ostrovit
Ostrovit Vitamina D3 + K2 - 90 Tablete
35 reviewsPreț de vânzare 16,73 lei Preț normal 18,59 leiPreț unitar0,19 lei fiecare articol

iIA
Imaginile din această secțiune au fost generate cu inteligență artificială
— Produse de îngrijire a pielii pentru zilele reci —
Creme de față cu ceramide sau centella, creme de mâini și loțiuni de corp. Hidratare zilnică și confort pentru piele atunci când aerul devine rece și uscat.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream cu proteine din lapte - 100 ml
No reviewsPreț normal 18,99 leiPreț unitar189,90 lei /l -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml
No reviewsPreț normal 144,39 leiPreț unitar240,65 lei /100ml -
Enough
Enough Cremă de masaj hidratantă cu colagen - 300 ml
No reviewsPreț normal 74,09 leiPreț unitar246,97 lei /l -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - 15 ml
1 reviewPreț normal 46,99 leiPreț unitar313,27 lei /100ml -
Dr.Althea
Dr. Althea Melaclear Cremă de față - 20 g
No reviewsPreț normal 156,29 leiPreț unitar781,45 lei /100g -
Medicube
Medicube Spray zilnic cu acid hipocloros - 125 ml
1 reviewPreț normal 142,99 leiPreț unitar1.143,92 lei /l -
Orien
Orien Mugwort Zero Film Cremă calmantă cu niacinamidă - 60 ml
No reviewsPreț normal 107,19 leiPreț unitar178,65 lei /100ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Emulsie hidratantă cu ceramide pentru față și corp - 350 ml
6 reviewsPreț normal 105,59 leiPreț unitar301,69 lei /l -
Purito
Purito Seoul Cremă de noapte luminoasă cu ceramide - 100 ml
No reviewsPreț normal 105,59 leiPreț unitar1.319,88 lei /l -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml
No reviewsPreț normal 99,79 leiPreț unitar199,58 lei /100g -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, Cremă antirid pentru față – 15 ml
No reviewsPreț de vânzare 40,06 lei Preț normal 53,79 leiPreț unitar267,07 lei /100ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml
No reviewsPreț normal 148,39 leiPreț unitar824,39 lei /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barrier Intensive Cream - 60 ml
1 reviewPreț normal 81,79 leiPreț unitar136,32 lei /100ml -
COSRX
COSRX Loțiune ultrahidratantă fără ulei (cu sevă de mesteacăn) - 100 ml
1 reviewPreț normal 77,59 leiPreț unitar77,59 lei /100ml -
-
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsPreț normal 44,89 leiPreț unitar89,78 lei /100g -
Celimax
Celimax Dual Barrier Cremă de uzură pentru piele - 50 ml
No reviewsPreț de vânzare 95,02 lei Preț normal 105,59 leiPreț unitar190,04 lei /100ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Red Bean Gel Cremă hidratantă - 100 ml
1 reviewPreț normal 78,69 leiPreț unitar786,90 lei /l -
Isntree
Cremă hidratantă cu acid hialuronic Isntree - 100 ml
1 reviewPreț normal 76,49 leiPreț unitar764,90 lei /l -
Medicube
Medicube PDRN Cremă hidratantă cu acid hialuronic roz - 50 ml
1 reviewPreț normal 95,59 leiPreț unitar191,18 lei /100ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Cremă de mâini cu apă naturală de trandafiri - 75 ml
21 reviewsPreț normal 10,09 leiPreț unitar13,45 lei /100ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula Ulei de corp hidratant - 250 ml
No reviewsPreț normal 42,79 leiPreț unitar17,12 lei /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Cremă hidratantă - 75 ml
No reviewsPreț normal 105,59 leiPreț unitar140,79 lei /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream - 50 ml
2 reviewsPreț de vânzare 84,94 lei Preț normal 89,69 leiPreț unitar169,88 lei /100ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsPreț normal 87,09 leiPreț unitar108,86 lei /100g -
Astron
Astron Live Bone Oil cu gențiană - 100 ml
10 reviewsPreț normal 21,09 leiPreț unitar21,09 lei /100ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN Cremă regenerantă - 20 ml
No reviewsPreț de vânzare 153,64 lei Preț normal 192,19 leiPreț unitar768,20 lei /100ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Cremă hidratantă - 100 ml
2 reviewsPreț normal 120,69 leiPreț unitar120,69 lei /100ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide – Cremă hidratantă pentru față cu ceramide – 100 ml
No reviewsPreț normal 93,99 leiPreț unitar939,90 lei /l -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Cremă calmantă Cremă regenerantă pentru față - 50 ml
1 reviewPreț normal 124,09 leiPreț unitar248,18 lei /100ml
— Pentru copii —
Picături de vitamina D3, multivitamine pentru copii, ulei de ficat de cod și acadele cu vitamine cu arome de fructe. Ușor de integrat în micul dejun de școală.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals DHA pentru copii, st RAW aromă de fructe de pădure - 119 ml
2 reviewsPreț normal 115,99 leiPreț unitar974,71 lei /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina ADEK Junior, picături - 30 ml
No reviewsPreț de vânzare 43,25 lei Preț normal 57,69 leiPreț unitar14,42 lei /10ml -
ChildLife
ChildLife Vitamina D3 500 UI pentru copii, Berry - 30 ml
1 reviewPreț de vânzare 47,48 lei Preț normal 53,29 leiPreț unitar158,27 lei /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 Junior 800 UI, picături - 30 ml
No reviewsPreț normal 27,09 leiPreț unitar9,03 lei /10ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml
No reviewsPreț normal 24,79 leiPreț unitar495,80 lei /100ml -
Starpharma
Starpharma Acadea sănătoasă cu vitamina C și D, St RAW berry - 6 g
No reviewsPreț normal 2,99 leiPreț unitar498,33 lei /kg -
Starpharma
Starpharma Healthy Lollipop Throat, Zmeură - 6 g
No reviewsPreț normal 2,99 leiPreț unitar498,33 lei /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamine și minerale Bouncin' Berry - 120 Tablete
No reviewsPreț de vânzare 138,87 lei Preț normal 146,69 leiPreț unitar1,16 lei fiecare articol -
Biolit
2 reviewsPreț normal 153,29 leiPreț unitar1,53 lei fiecare articol -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamina D3 300 UI - 60 ml
2 reviewsPreț normal 108,19 leiPreț unitar180,32 lei /100ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki Vitamina C 250 mg, Portocale – 60 pastile
No reviewsPreț normal 25,79 leiPreț unitar0,43 lei fiecare articol -
MyVita
MyVita Probiotic - 120 jeleuri
3 reviewsPreț normal 68,59 leiPreț unitar0,57 lei fiecare articol -
Starpharma
Pastile Starpharma Mniamki cu vitamina D3, cu aromă de ananas – 60 de pastile
No reviewsPreț normal 25,79 leiPreț unitar0,43 lei fiecare articol -
MyVita
MyVita Vitamina D3 - 120 jeleuri
1 reviewPreț normal 60,09 leiPreț unitar0,50 lei fiecare articol -
Starpharma
Starpharma Lollipop sănătos cu vitamina D3 și K2, cacao - 6 g
No reviewsPreț normal 2,59 leiPreț unitar431,67 lei /kg

— Probiotice, ciuperci și plante medicinale —
Culturi probiotice, de la formule cu o singură tulpină până la cele cu 28 de tulpini, plus ciuperci reishi și maitake, rădăcină de ghimbir și andrographis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus cu FOS (Probiotic) - 60 capsule
1 reviewPreț normal 56,49 leiPreț unitar0,94 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 capsule
1 reviewPreț de vânzare 31,55 lei Preț normal 42,09 leiPreț unitar0,53 lei fiecare articol -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake Extract de ciuperci - 50 capsule Veg
3 reviewsPreț normal 142,49 leiPreț unitar2,85 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces Boulardii cu FOS (probiotic) - 60 de capsule
No reviewsPreț normal 100,39 leiPreț unitar1,67 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Probiotic 28 tulpini cu FOS - 30 capsule
4 reviewsPreț normal 76,39 leiPreț unitar2,55 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 capsule
24 reviewsPreț normal 54,09 leiPreț unitar1,80 lei fiecare articol -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stres - 20 capsule
1 reviewPreț normal 34,89 leiPreț unitar1,74 lei fiecare articol -
Salvum
Proviterol Multi Probiotic cu 9 tulpini - 20 capsule
No reviewsPreț normal 37,79 leiPreț unitar1,89 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson Probiotic L.Plantarum - 30 capsule
7 reviewsPreț normal 34,29 leiPreț unitar1,14 lei fiecare articol -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg - 20 capsule
No reviewsPreț normal 32,99 leiPreț unitar1,65 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Probiotic 18 tulpini cu FOS - 30 capsule
No reviewsPreț normal 43,89 leiPreț unitar1,46 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Probioticul de călătorie - 30 de capsule
No reviewsPreț normal 71,49 leiPreț unitar2,38 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Ghimbir 500 mg - 60 de capsule
No reviewsPreț normal 40,19 leiPreț unitar0,67 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 capsule
1 reviewPreț de vânzare 28,30 lei Preț normal 37,79 leiPreț unitar0,47 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Ciuperci vitale - 60 capsule
1 reviewPreț normal 73,89 leiPreț unitar1,23 lei fiecare articol -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic - 20 capsule
4 reviewsPreț normal 7,19 leiPreț unitar0,36 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake viermele frunzelor) 500 mg - 60 capsule
No reviewsPreț de vânzare 49,97 lei Preț normal 66,69 leiPreț unitar0,83 lei fiecare articol -
Now Foods
Now Foods OralBiotic ® - 60 pastile
17 reviewsPreț normal 92,59 leiPreț unitar1,54 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 capsule
2 reviewsPreț normal 60,09 leiPreț unitar1,00 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 capsule
No reviewsPreț de vânzare 36,05 lei Preț normal 48,09 leiPreț unitar0,60 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 capsule
3 reviewsPreț normal 31,89 leiPreț unitar0,32 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson Epic Pro 25-Strain Probiotic - 30 capsule Veg
20 reviewsPreț normal 86,49 leiPreț unitar2,88 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson Formula probiotică orală , Căpșuni - 30 pastile
No reviewsPreț normal 75,09 leiPreț unitar2,50 lei fiecare articol -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 capsule
3 reviewsPreț normal 41,49 leiPreț unitar1,04 lei fiecare articol -
Swanson
Swanson Cordyceps 600 mg - 120 capsule
27 reviewsPreț normal 58,29 leiPreț unitar0,49 lei fiecare articol -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 capsule
1 reviewPreț normal 73,39 leiPreț unitar1,22 lei fiecare articol -
Wellbear
Wellbear Ciuperci vitale - 60 capsule
1 reviewPreț normal 59,49 leiPreț unitar0,99 lei fiecare articol