Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe

Frumusețe

(2583 produse)
  • Baie și duș
  • Cosmetice corporale
  • Cosmetice faciale
  • Mâini și picioare
  • Cosmetice pentru păr
  • Igienă intimă
  • Îngrijirea orală
  • Protecție solară
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g
    15% reducere

    Benton

    Spumă de curățare cu ceai verde intens Benton - 120 g

    No reviews
    Preț de vânzare 59,46 lei Preț normal 69,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products
    Epuizat

    Medicube

    Set complet pentru îngrijirea tenului Medicube - 6 produse

    No reviews
    Preț normal 489,69 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream - 50 ml Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream - 50 ml

    Purito

    Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cremă - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 104,79 lei
    Preț unitar209,58 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml
    15% reducere

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 313,30 lei Preț normal 368,59 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml
    Epuizat

    Sol De Janeiro

    Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml

    No reviews
    Preț normal 115,59 lei
    Preț unitar128,43 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces

    Sol De Janeiro

    Set de călătorie Sol de Janeiro Delicia Drench - 3 piese

    No reviews
    Preț normal 168,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces
    5% reducere

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Îngrijire corporală de călătorie - 3 piese

    No reviews
    Preț de vânzare 160,03 lei Preț normal 168,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml

    Purito

    Purito Balsam de curățare din avocado verde - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 85,79 lei
    Preț unitar857,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 plicuri

    No reviews
    Preț normal 150,59 lei
    Preț unitar30,12 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml
    10% reducere

    d'Alba

    Ser tonifiant d'Alba Vita Capsule - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 132,72 lei Preț normal 147,99 lei
    Preț unitar265,44 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml
    Epuizat

    Clarins

    Clarins Double Serum Sistem Hidric + Lipidic - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 460,69 lei
    Preț unitar921,38 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Herbamedicus Horse Ointment with Bee Venom - 75 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Unguent pentru cai cu venin de albine - 75 ml

    No reviews
    Preț normal 94,19 lei
    Preț unitar1.255,87 lei /l
    Vezi detalii
  • Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml

    No reviews
    Preț normal 116,39 lei
    Preț unitar387,97 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml

    Missha

    Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml

    No reviews
    Preț normal 221,19 lei
    Preț unitar737,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Ser – 30 ml

    No reviews
    Preț normal 113,19 lei
    Preț unitar377,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g
    10% reducere

    Heimish

    Heimish Spumă All Clean cu argilă albă - 150 g

    No reviews
    Preț de vânzare 56,36 lei Preț normal 62,69 lei
    Preț unitar375,73 lei /kg
    Vezi detalii
  • Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g

    Laka

    Paleta de farduri de ochi Laka Forever 6, Nuanța 02 Attention - 7 g

    No reviews
    Preț normal 95,29 lei
    Preț unitar13,61 lei /g
    Vezi detalii
  • Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g

    Laka

    Laka Forever 6 Paletă de farduri de ochi, Nuanța 01 Beginning – 7 g

    No reviews
    Preț normal 95,29 lei
    Preț unitar13,61 lei /g
    Vezi detalii
  • LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 901 Teddy LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 902 Earth LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 903 Tulip LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 904 Peony LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 905 Modernist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 906 Tawny LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 907 Ginger LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 908 Vanilla LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 909 Soap LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 910 Fog LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 911 Terrapeach LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 912 Sandalwood LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 913 Cinnamon LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 914 Cocoa LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 915 Hazel LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 916 Bebe LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 917 May LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 918 Florist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 919 Summer LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 920 Canna LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 921 Allure LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g LKA401 LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 924 Cliff LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 925 Glory
    Până la 16% reducere

    Laka

    Fard de pleoape LAKA Mono - 1,8 g

    No reviews
    +20
    Preț de vânzareDe la 34,17 lei Preț normal 40,49 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml

    Purito

    Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 87,39 lei
    Preț unitar582,60 lei /l
    Vezi detalii
  • Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml

    Purito

    Purito Timeless Bloom Tratament localizat cu retinol – 30 ml

    No reviews
    Preț normal 104,29 lei
    Preț unitar347,63 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads
    20% reducere

    Centellian24

    Centellian24 Madeca Mela Tampoane pentru față cu ser calmant – 60 de tampoane

    No reviews
    Preț de vânzare 122,14 lei Preț normal 152,69 lei
    Preț unitar2,04 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Age 20's Compact Foundation, Shade 21 - Medium Light Age 20's Compact Foundation, Shade 21 - Medium Light
    Epuizat

    Age 20's

    Fond de ten compact Age 20's, Nuanța 21 - Mediu deschis

    No reviews
    Preț normal 194,79 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g
    10% reducere

    COSRX

    COSRX Serul de tratament pentru imperfecțiuni AHA 2 BHA 2 - 50 g

    No reviews
    Preț de vânzare 94,75 lei Preț normal 105,29 lei
    Preț unitar189,50 lei /100g
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 102 / 108
  • 1
  • …
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • …
  • 108
  • Următorul

Descoperiți sortimentul perfect de produse de îngrijire personală și frumusețe de top pentru a vă menține aspectul și starea de bine. Selecția noastră de produse de îngrijire personală și frumusețe oferă o varietate extinsă de articole pentru a răspunde tuturor aspectelor rutinei dvs. de îngrijire personală, de la baie și îngrijirea pielii până la igiena orală și îngrijirea intimă.

Revigorant

Îmbunătățiți-vă îngrijirea personală cu produse premium de îngrijire personală și frumusețe

La Medpak, oferim o gamă extinsă de produse de îngrijire personală și frumusețe de top concepute pentru a vă îmbunătăți rutina zilnică. Selecția noastră atent îngrijită se adresează tuturor aspectelor de îngrijire personală, asigurându-vă că arătați și vă simțiți cel mai bine din cap până în picioare.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformați-vă experiența de baie cu produsele noastre premium pentru baie și duș. Alegeți dintr-o varietate de săpunuri delicate, spălături de corp revigorante, și săruri de baie liniștitoare. Produsele noastre conțin ingrediente blânde pentru a preveni iritarea și uscarea pielii, disponibile într-o gamă largă de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit.

Soluții hrănitoare pentru îngrijirea corpului

Păstrați-vă pielea sănătoasă și radiantă cu colecția noastră cuprinzătoare de îngrijire a corpului. Gama noastră include:

  • Loțiuni hidratante și uleiuri de corp
  • Scruburi exfoliante pentru o piele fină
  • Creme anticelulitice specifice

Infuzate cu ingrediente organice precum ulei de cocos, unt de shea, și vitamina E, produsele noastre oferă hidratare de durată și elasticitate îmbunătățită a pielii.

Îngrijire facială avansată

Obțineți un ten strălucitor cu linia noastră de îngrijire facială de ultimă oră. Produsele noastre sunt adaptate diferitelor tipuri de piele și preocupări, inclusiv:

  • Detergenți blânzi pentru toate tipurile de piele
  • Tonice echilibrante
  • Seruri specifice pentru anumite probleme ale pielii
  • Creme hidratante hrănitoare

Fie că aveți pielea grasă, uscată, sau sensibilă, produsele noastre atent formulate oferă rezultate eficiente fără a compromite sănătatea pielii.

Îngrijire specializată pentru mâini și picioare

Oferiți extremităților atenția pe care o merită cu produsele noastre specializate pentru îngrijirea mâinilor și picioarelor . Selecția noastră include creme hrănitoare pentru mâini, exfoliante întineritoare pentru picioare, și îndepărtoare eficiente de calusuri pentru a vă menține mâinile și picioarele moi și netede.

Soluții inovatoare pentru îngrijirea părului

Obțineți un păr sănătos, frumos cu colecția noastră inovatoare de îngrijire a părului. Gama noastră include:

  • Șampoane și balsamuri hrănitoare
  • Măști de păr cu condiționare profundă
  • Produse de styling pentru toate tipurile de păr

Produsele noastre formulate de experți promovează creșterea puternică a părului, reduc încrețirea, și sporesc strălucirea pentru șuvițe, superbe și sănătoase.

Îngrijire intimă delicată

Mențineți sănătatea intimă optimă cu colecția noastră discretă și eficientă de îngrijire intimă. Produsele noastre includ spălături cu pH echilibrat, șervețele delicate, și creme calmante, toate formulate cu ingrediente blânde precum aloe vera și mușețel pentru o curățare sigură și completă.

Îngrijire orală completă

Realizați o igienă orală excelentă cu gama noastră largă de produse de îngrijire orală. Selecția noastră include:

  • Pastă de dinți cu ingrediente naturale
  • Apă de gură răcoritoare
  • Ață dentară eficientă

Formulate cu ingrediente naturale precum ulei de mentă și ulei de arbore de ceai, produsele noastre oferă o TiB proprietăți acteriale pentru o gură curată, sănătoasă.

De ce să alegeți Medpak pentru nevoile dvs. de îngrijire personală & frumusețe?

La Medpak, ne angajăm să vă oferim produse de îngrijire personală și frumusețe de cea mai înaltă calitate. Selecția noastră este:

  • Selectată cu atenție de la branduri de încredere
  • Formulată cu ingrediente naturale și organice acolo unde este posibil
  • Potrivită pentru diferite tipuri de piele și probleme
  • Testată riguros pentru calitate și eficacitate

Explorați Personal Care & Beauty collection și descoperiți produsele perfecte pentru a vă îmbunătăți rutina de îngrijire personală. De la produse esențiale pentru îngrijirea pielii la inovații pentru îngrijirea părului, Medpak are tot ce aveți nevoie pentru a arăta și a vă simți cel mai bine.

Îmbunătățiți-vă rutina de îngrijire personală cu selecția premium de la Medpak. Călătoria dvs. către o piele radiantă, păr sănătos, și bunăstare generală începe aici!

Experiențe de baie și duș: Întinerește și hrănește

Îmbunătățește-ți momentele de baie sau duș cu colecția noastră premium de produse de baie și duș. Selecția noastră cuprinde săpunuri, spălături corporale, și săruri de baie create cu ingrediente delicate pentru a preveni iritarea și uscarea. Alegeți dintr-o gamă variată de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit, fie că căutați parfumul liniștitor al lavandei sau o aromă energizantă de citrice.

Îngrijirea esențială a corpului: Revitalizați-vă și protejați-vă pielea

Păstrați-vă pielea sănătoasă și hrănită cu colecția noastră completă de îngrijire a corpului. Produsele noastre includ loțiuni, uleiuri, exfoliante, și creme pentru celulită, toate infuzate cu ingrediente organice precum uleiul de cocos, unt de shea, și vitamina E. Experimentați hidratarea de durată și elasticitatea sporită a pielii, lăsându-vă pielea suplă și catifelată.

Îngrijirea avansată a pielii feței: Descoperiți o piele radiantă, sănătoasă

Obțineți o piele luminoasă, sănătoasă cu gama noastră de îngrijire facială de ultimă generație, care include produse de curățare, tonice, seruri, și creme hidratante. Adaptate pentru a se potrivi diferitelor tipuri de piele și preocupări, produsele noastre se adresează pielii grase, uscate, sau sensibile. Ingredientele atent alese asigură rezultate blânde, dar eficiente, permițându-vă să vă atingeți obiectivele de îngrijire a pielii fără a pune în pericol bunăstarea pielii.

Hands & Feet Pampering: Arată-i extremităților tale puțină dragoste

Tratează-ți Afișați mai multe

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul