Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Bebeluș
  3. Sănătatea copiilor

Sănătatea copiilor

(116 produse)
  • Sarcină și maternitate
  • Hrănirea copiilor
  • Sănătatea copiilor
  • Igiena copiilor
  • Nutriția copiilor
  • Suzete
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • vitamine, minerale, probiotice și produse de îngrijire a pielii pentru toamnă


    Vezi acum
  • Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamina C pentru copii, picături 100 mg - 30 ml

    13 reviews
    Preț normal 37,29 lei
    Preț unitar124,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Nordic Naturals Ultimate Omega Junior, Strawberry - 90 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega Junior, St RAW berry - 90 capsule moi

    6 reviews
    Preț normal 177,49 lei
    Preț unitar1,97 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets
    Epuizat

    Aliness

    Aliness Complex de vitamine premium pentru copii - 120 comprimate

    7 reviews
    Preț normal 84,79 lei
    Preț unitar0,71 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals DHA pentru copii, st RAW aromă de fructe de pădure - 119 ml

    2 reviews
    Preț normal 116,09 lei
    Preț unitar975,55 lei /l
    Vezi detalii
  • Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness ProbioBalance Kids Probiotice și prebiotice - 30 capsule Veg

    1 review
    Preț normal 48,09 lei
    Preț unitar1,60 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamina D3 Junior, picături 800 UI - 30 ml

    1 review
    Preț normal 29,49 lei
    Preț unitar983,00 lei /l
    Vezi detalii
  • Skoczylas Vitamin ADEK Junior Drops - 30 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Vitamina ADEK Junior Drops - 30 ml

    5 reviews
    Preț normal 72,39 lei
    Preț unitar241,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals DHA Xtra pentru copii, aromă de fructe de pădure - 60 ml

    4 reviews
    Preț normal 170,19 lei
    Preț unitar283,65 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables

    Now Foods

    Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 comprimate masticabile

    4 reviews
    Preț normal 126,89 lei
    Preț unitar1,06 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels

    Now Foods

    Now Foods DHA Kids masticabil - 60 capsule moi

    2 reviews
    Preț normal 81,19 lei
    Preț unitar1,35 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml

    ChildLife

    ChildLife Calciu lichid cu magneziu, Aromă naturală de portocale - 473 ml

    3 reviews
    Preț normal 132,09 lei
    Preț unitar279,26 lei /l
    Vezi detalii
  • Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Ulei de ficat de cod norvegian pentru copii , 1250 mg - 250 ml

    2 reviews
    Preț normal 56,69 lei
    Preț unitar226,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Now Foods Kid Vits Multi-Vitamin, Berry Blast - 120 Lozenges

    Now Foods

    Now Foods Kid Vits Multi-Vitamine, Berry Blast - 120 pastile

    3 reviews
    Preț normal 86,59 lei
    Preț unitar0,72 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Nordic Naturals Baby's Vitamin D3 400 IU - 22,5 ml Nordic Naturals Baby's Vitamin D3 400 IU - 22,5 ml
    Epuizat

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Vitamina D3 pentru copii 400 UI - 22,5 ml

    No reviews
    Preț normal 84,79 lei
    Preț unitar770,82 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Skoczylas Lactrio, Probiotic Drops for Children and Adults - 10 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Lactrio, Picături probiotice pentru copii și adulți - 10 ml

    3 reviews
    Preț normal 39,09 lei
    Preț unitar3.909,00 lei /l
    Vezi detalii
  • Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamina D3 Baby, picături 400 UI - 30 ml

    2 reviews
    Preț normal 28,19 lei
    Preț unitar939,67 lei /l
    Vezi detalii
  • Protego Electrolytes Junior, Raspberry-Strawberry - 20 Tablets

    Salvum

    Protego Electrolytes Junior, Raspberry-St RAW berry - 20 Tablete

    1 review
    Preț normal 18,59 lei
    Preț unitar0,93 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Wish ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Wish ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Wish ADEK Junior FORTE for children - 30 ml

    Wish Pharmaceutical

    Wish ADEK Junior FORTE pentru copii - 30 ml

    1 review
    Preț normal 93,89 lei
    Preț unitar31,30 lei /10ml
    Vezi detalii
  • ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml

    ChildLife

    ChildLife Fier lichid, Aromă naturală de fructe de pădure - 118 ml

    1 review
    Preț normal 97,69 lei
    Preț unitar827,88 lei /l
    Vezi detalii
  • Aliness Premium Vitamin Complex for Children, powder - 120 g Aliness Premium Vitamin Complex for Children, powder - 120 g Aliness Premium Vitamin Complex for Children, powder - 120 g

    Aliness

    Aliness Complex de vitamine premium pentru copii, pulbere - 120 g

    2 reviews
    Preț normal 84,79 lei
    Preț unitar706,58 lei /kg
    Vezi detalii
  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamins - 4+1 Gratis

    Starpharma

    Starpharma Lollipop sănătos cu vitamine - 4+1 Gratis

    1 review
    Preț normal 14,39 lei
    Preț unitar2,88 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy

    MyVita

    MyVita Imunitate Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy

    No reviews
    Preț normal 68,59 lei
    Preț unitar0,57 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamina D3 pentru copii MCT, Aerosol - 50 ml

    1 review
    Preț normal 32,49 lei
    Preț unitar64,98 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Următorul

Vitamine și suplimente pentru copii pentru o sănătate optimă

La Medpak, înțelegem că sănătatea copiilor necesită atenție și îngrijire specială. Cu 10 ani de experiență în furnizarea de soluții de sănătate de înaltă calitate, am selectat cu atenție cele mai bune vitamine și suplimente pentru copii pentru a sprijini creșterea, dezvoltarea, și bunăstarea generală a copilului dumneavoastră. Fiecare produs din colecția noastră îndeplinește standarde stricte de calitate, asigurându-vă că puteți avea încredere în ceea ce le oferiți celor mici.

Sprijinirea corpurilor în creștere cu nutrienți esențiali

Copiii au nevoi nutriționale unice care se schimbă pe măsură ce cresc. Gama noastră completă de multivitamine pentru copii   oferă o nutriție echilibrată în formulări adecvate vârstei. De la copii mici la adolescenți, oferim suplimente special concepute pentru a susține fiecare etapă de dezvoltare cu cantități optime de vitamine și minerale pentru oase puternice, dezvoltare cognitivă, funcție imunitară sănătoasă, și metabolism energetic.

Suport imunitar pentru copii

Un sistem imunitar puternic este esențial pentru sănătatea copilului dumneavoastră, în special în timpul anilor de școală când crește expunerea la boli comune. Suplimentele noastre de sprijin imunitar pentru copii conțin ingrediente susținute de cercetare, cum ar fi vitamina C, vitamina D3, zinc, și stimulente imunitare naturale. Aceste formulări blânde, dar eficiente, ajută la întărirea apărării naturale fără a copleși organismele tinere, oferind părinților liniște sufletească în timpul schimbărilor de anotimp.

Dezvoltarea creierului și funcția cognitivă

Sprijinirea dezvoltării optime a creierului este crucială în timpul copilăriei, când căile neuronale se formează rapid. Suplimentele noastre pentru sănătatea creierului copiilor includ acizi grași omega-3, fosfatidilserină, și alți nutrienți despre care s-a demonstrat științific că susțin funcția cognitivă, concentrarea, și memoria. Aceste suplimente completează o dietă sănătoasă pentru a furniza elementele de bază necesare pentru învățare și dezvoltare.

Sănătate digestivă pentru copii

Un intestin echilibrat este fundamental pentru sănătatea generală. Suplimentele noastre digestive pentru copii includ probiotice prietenoase pentru copii, suplimente de fibre, și enzime digestive formulate special pentru dezvoltarea sistemelor digestive. Aceste produse susțin absorbția nutrienților, mișcări intestinale regulate, și un microbiom intestinal sănătos, care poate influența totul, de la imunitate la starea de spirit a copiilor în creștere.

Suport natural pentru somn

Somnul de calitate este esențial pentru creștere, r Ecover y, și dezvoltarea cognitivă. Suplimentele noastre blânde de susținere a somnului pentru copii conțin ingrediente naturale precum mușețel, melatonină (în doze adecvate vârstei), și magneziu pentru a ajuta la stabilirea unor tipare de somn sănătoase, fără a provoca grogginess a doua zi. Aceste formulări îi ajută pe copii să adoarmă în mod natural și să se bucure de un somn odihnitor pe tot parcursul nopții.

Suport pentru oase și creștere

În timpul perioadelor cruciale de creștere, copiii au nevoie de nutrienți specifici pentru a dezvolta oase puternice și a susține o dezvoltare fizică sănătoasă. Suplimentele noastre pentru sănătatea oaselor oferă cantități optime de calciu, vitamina D3, vitamina K2, și magneziu în formulări concepute special pentru nevoile copiilor. Aceste suplimente acționează sinergic pentru a susține nu doar sănătatea oaselor, ci și dezvoltarea structurală generală.

Considerații speciale și formulări

Înțelegem că copiii au adesea nevoi sau preferințe dietetice specifice. De aceea, colecția noastră  pentru sănătatea copiilor  include opțiuni pentru diverse cerințe, inclusiv formulări vegetariene și vegane, suplimente fără alergeni, și produse fără coloranți și arome artificiale. De asemenea, oferim suplimente în formate adaptate copiilor, cum ar fi tablete masticabile, gume, și formulări lichide care fac suplimentarea zilnică simplă și plăcută.

Sprijinirea obiceiurilor alimentare sănătoase

În timp ce suplimentele sunt valoroase pentru a umple golurile nutriționale, credem în importanța unei alimentații echilibrate. Soluțiile noastre  de hrănire pentru copii  completează gama noastră de suplimente, ajutând părinții să stabilească obiceiuri alimentare sănătoase de la o vârstă fragedă. De la gustări nutritive la instrumente specializate de hrănire, oferim sprijin complet pentru călătoria nutrițională a copilului dumneavoastră.

De ce să alegeți Medpak pentru suplimentele pentru sănătatea copiilor

Când vine vorba de sănătatea copilului dumneavoastră, calitatea nu poate fi compromisă. La Medpak, selectăm cu atenție fiecare produs de la producători de încredere cunoscuți pentru testele lor riguroase și standardele ridicate de producție. Echipa noastră internațională rămâne la curent cu cele mai recente cercetări în nutriția sănătății copiilor pentru a se asigura că selecția noastră reflectă înțelegerea contemporană a nevoilor de dezvoltare ale copiilor. Cu prețuri competitive, s Hipp ing internaționale de încredere, și asistență dedicată clienților, facem simplu accesul la soluții de sănătate de cea mai înaltă calitate pentru cei mai prețioși membri ai familiei dumneavoastră.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul