Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe

Frumusețe

(2583 produse)
  • Baie și duș
  • Cosmetice corporale
  • Cosmetice faciale
  • Mâini și picioare
  • Cosmetice pentru păr
  • Igienă intimă
  • Îngrijirea orală
  • Protecție solară
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • K-SECRET Seoul 1988 Collagen Nourishing Face Capsules - 7 Pieces K-SECRET Seoul 1988 Collagen Nourishing Face Capsules - 7 Pieces
    15% reducere

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Capsule nutritive cu colagen pentru față - 7 bucăți

    No reviews
    Preț de vânzare 89,49 lei Preț normal 105,29 lei
    Preț unitar12,78 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Clinique Dramatically Different Moisturising Gel - 125 ml Clinique Dramatically Different Moisturising Gel - 125 ml Clinique Dramatically Different Moisturising Gel - 125 ml

    Clinique

    Clinique Gel hidratant dramatic diferit - 125 ml

    No reviews
    Preț normal 184,29 lei
    Preț unitar1.474,32 lei /l
    Vezi detalii
  • Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml

    Biodance

    Ulei demachiant nutritiv pentru față cu colagen Biodance - 200 ml

    No reviews
    Preț normal 105,29 lei
    Preț unitar526,45 lei /l
    Vezi detalii
  • Shiseido Future Solution Lx Regenerating Night Cream - 50 ml Shiseido Future Solution Lx Regenerating Night Cream - 50 ml Shiseido Future Solution Lx Regenerating Night Cream - 50 ml Shiseido Future Solution Lx Regenerating Night Cream - 50 ml
    Epuizat

    Shiseido

    Shiseido Future Solution Lx Cremă de noapte regenerantă - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 1.341,79 lei
    Preț unitar2.683,58 lei /100ml
    Vezi detalii
  • The Face Rice Water Bright Cleansing Foam - 150 ml The Face Rice Water Bright Cleansing Foam - 150 ml
    Epuizat

    The Face Shop

    Spumă de curățare pentru față cu apă de orez - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 66,79 lei
    Preț unitar445,27 lei /l
    Vezi detalii
  • Mary&May Vegan Wash Off Face Mask Set + Brush - 5 x 30 g Mary&May Vegan Wash Off Face Mask Set + Brush - 5 x 30 g Mary&May Vegan Wash Off Face Mask Set + Brush - 5 x 30 g
    Epuizat

    Mary&May

    Mary&May Set mască vegană de spălat pentru față + perie - 5 x 30 g

    No reviews
    Preț normal 110,59 lei
    Preț unitar22,12 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Face Cream - 200 ml The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Face Cream - 200 ml
    Epuizat
    15% reducere

    The Face Shop

    The Face Shop Cremă de curățare pentru față Rice Water Bright - 200 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 71,55 lei Preț normal 84,19 lei
    Preț unitar357,75 lei /l
    Vezi detalii
  • Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue

    Oral-B

    Periuță de dinți electrică Oral-B Vitality Pro + cap de periuță - Albastru

    No reviews
    Preț normal 157,79 lei
    Preț unitar157,79 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black
    Epuizat

    Oral-B

    Periuță de dinți electrică Oral-B Vitality Pro + cap de periuță - Negru

    No reviews
    Preț normal 157,79 lei
    Preț unitar157,79 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple

    Oral-B

    Periuță de dinți electrică Oral-B Vitality Pro + cap de periuță - violet

    No reviews
    Preț normal 157,79 lei
    Preț unitar157,79 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Lion King - 4 Pieces Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Lion King - 4 Pieces
    Epuizat

    Oral-B

    Capete Oral-B Capete pentru periuțe de dinți electrice , Lion King - 4 bucăți

    No reviews
    Preț normal 94,69 lei
    Preț unitar23,67 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Spider-Man - 4 Pieces Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Spider-Man - 4 Pieces Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Spider-Man - 4 Pieces
    Epuizat

    Oral-B

    Capete pentru periuțe de dinți electrice Oral-B , Spider-Man - 4 bucăți

    No reviews
    Preț normal 78,89 lei
    Preț unitar19,72 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • La'dor Volumising Curl Styling Cream - 80 ml La'dor Volumising Curl Styling Cream - 80 ml La'dor Volumising Curl Styling Cream - 80 ml
    15% reducere

    La'dor

    La'dor Cremă pentru coafarea buclelor cu efect de volum - 80 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 78,24 lei Preț normal 92,09 lei
    Preț unitar97,80 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medicube Red Clear Cica Face and Body Mist - 200 ml Medicube Red Clear Cica Face and Body Mist - 200 ml Medicube Red Clear Cica Face and Body Mist - 200 ml
    Epuizat

    Medicube

    Medicube Red Clear Cica Face and Body Mist - 200 ml

    No reviews
    Preț normal 126,29 lei
    Preț unitar631,45 lei /l
    Vezi detalii
  • Medicube Red Soothing Toner for Acne-Prone Skin - 100 ml Medicube Red Soothing Toner for Acne-Prone Skin - 100 ml

    Medicube

    Medicube Red Toner calmant pentru tenul cu tendință acneică - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 113,19 lei
    Preț unitar1.131,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Exfoliating Pads with Lemon Extract - 30 Pieces Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Exfoliating Pads with Lemon Extract - 30 Pieces Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Exfoliating Pads with Lemon Extract - 30 Pieces

    Neogen Dermatology

    Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Exfoliating Pads cu extract de lămâie - 30 bucăți

    No reviews
    Preț normal 100,09 lei
    Preț unitar3,34 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Hairy Tale Cosmetics Flylight Emollient Hair Conditioner, Babassu Butter - 200 ml Hairy Tale Cosmetics Flylight Emollient Hair Conditioner, Babassu Butter - 200 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Flylight Balsam emolient pentru păr , Unt de babassu - 200 ml

    No reviews
    Preț normal 69,49 lei
    Preț unitar347,45 lei /l
    Vezi detalii
  • Medicube Deep Vita C Daily Brightening Sheet Masks - 30 Pieces Medicube Deep Vita C Daily Brightening Sheet Masks - 30 Pieces
    5% reducere

    Medicube

    Medicube Deep Vita C Daily Brightening Sheet Masks - 30 bucăți

    No reviews
    Preț de vânzare 133,21 lei Preț normal 140,59 lei
    Preț unitar4,44 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medicube Super Cica Daily Soothing Sheet Masks - 30 Pieces Medicube Super Cica Daily Soothing Sheet Masks - 30 Pieces Medicube Super Cica Daily Soothing Sheet Masks - 30 Pieces
    Epuizat

    Medicube

    Medicube Super Cica Daily Soothing Sheet Masks - 30 bucăți

    No reviews
    Preț normal 194,79 lei
    Preț unitar6,49 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Secret Key Lemon Sparkling Face Scrub - 120 ml Secret Key Lemon Sparkling Face Scrub - 120 ml
    30% reducere

    Secret Key

    Secret Key Lemon Sparkling Face Scrub - 120 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 110,44 lei Preț normal 157,79 lei
    Preț unitar920,33 lei /l
    Vezi detalii
  • Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Mască hidrogel energizantă cu extract de cacao - 5 bucăți

    No reviews
    Preț normal 84,19 lei
    Preț unitar16,84 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces
    Epuizat

    Petitfee

    Petitfee Gold Hydrogel Mask cu aur și extract de ginseng - 5 bucăți

    No reviews
    Preț normal 78,89 lei
    Preț unitar15,78 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 17C Porcelain TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 24W Soft Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 29N Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 21W Natural Ivory
    Până la 11% reducere

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4 , 5 g

    No reviews
    Preț de vânzareDe la 99,44 lei Preț normal 110,49 lei
    Preț unitar2.209,78 lei /100g
    Vezi detalii
  • TIAM Snail & Azulene Face Cream - 100 ml TIAM Snail & Azulene Face Cream - 100 ml
    Epuizat
    10% reducere

    TIA'M

    TIAM Cremă de față cu melc și azulene - 100 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 66,22 lei Preț normal 73,59 lei
    Preț unitar662,20 lei /l
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 104 / 108
  • 1
  • …
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • …
  • 108
  • Următorul

Descoperiți sortimentul perfect de produse de îngrijire personală și frumusețe de top pentru a vă menține aspectul și starea de bine. Selecția noastră de produse de îngrijire personală și frumusețe oferă o varietate extinsă de articole pentru a răspunde tuturor aspectelor rutinei dvs. de îngrijire personală, de la baie și îngrijirea pielii până la igiena orală și îngrijirea intimă.

Revigorant

Îmbunătățiți-vă îngrijirea personală cu produse premium de îngrijire personală și frumusețe

La Medpak, oferim o gamă extinsă de produse de îngrijire personală și frumusețe de top concepute pentru a vă îmbunătăți rutina zilnică. Selecția noastră atent îngrijită se adresează tuturor aspectelor de îngrijire personală, asigurându-vă că arătați și vă simțiți cel mai bine din cap până în picioare.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformați-vă experiența de baie cu produsele noastre premium pentru baie și duș. Alegeți dintr-o varietate de săpunuri delicate, spălături de corp revigorante, și săruri de baie liniștitoare. Produsele noastre conțin ingrediente blânde pentru a preveni iritarea și uscarea pielii, disponibile într-o gamă largă de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit.

Soluții hrănitoare pentru îngrijirea corpului

Păstrați-vă pielea sănătoasă și radiantă cu colecția noastră cuprinzătoare de îngrijire a corpului. Gama noastră include:

  • Loțiuni hidratante și uleiuri de corp
  • Scruburi exfoliante pentru o piele fină
  • Creme anticelulitice specifice

Infuzate cu ingrediente organice precum ulei de cocos, unt de shea, și vitamina E, produsele noastre oferă hidratare de durată și elasticitate îmbunătățită a pielii.

Îngrijire facială avansată

Obțineți un ten strălucitor cu linia noastră de îngrijire facială de ultimă oră. Produsele noastre sunt adaptate diferitelor tipuri de piele și preocupări, inclusiv:

  • Detergenți blânzi pentru toate tipurile de piele
  • Tonice echilibrante
  • Seruri specifice pentru anumite probleme ale pielii
  • Creme hidratante hrănitoare

Fie că aveți pielea grasă, uscată, sau sensibilă, produsele noastre atent formulate oferă rezultate eficiente fără a compromite sănătatea pielii.

Îngrijire specializată pentru mâini și picioare

Oferiți extremităților atenția pe care o merită cu produsele noastre specializate pentru îngrijirea mâinilor și picioarelor . Selecția noastră include creme hrănitoare pentru mâini, exfoliante întineritoare pentru picioare, și îndepărtoare eficiente de calusuri pentru a vă menține mâinile și picioarele moi și netede.

Soluții inovatoare pentru îngrijirea părului

Obțineți un păr sănătos, frumos cu colecția noastră inovatoare de îngrijire a părului. Gama noastră include:

  • Șampoane și balsamuri hrănitoare
  • Măști de păr cu condiționare profundă
  • Produse de styling pentru toate tipurile de păr

Produsele noastre formulate de experți promovează creșterea puternică a părului, reduc încrețirea, și sporesc strălucirea pentru șuvițe, superbe și sănătoase.

Îngrijire intimă delicată

Mențineți sănătatea intimă optimă cu colecția noastră discretă și eficientă de îngrijire intimă. Produsele noastre includ spălături cu pH echilibrat, șervețele delicate, și creme calmante, toate formulate cu ingrediente blânde precum aloe vera și mușețel pentru o curățare sigură și completă.

Îngrijire orală completă

Realizați o igienă orală excelentă cu gama noastră largă de produse de îngrijire orală. Selecția noastră include:

  • Pastă de dinți cu ingrediente naturale
  • Apă de gură răcoritoare
  • Ață dentară eficientă

Formulate cu ingrediente naturale precum ulei de mentă și ulei de arbore de ceai, produsele noastre oferă o TiB proprietăți acteriale pentru o gură curată, sănătoasă.

De ce să alegeți Medpak pentru nevoile dvs. de îngrijire personală & frumusețe?

La Medpak, ne angajăm să vă oferim produse de îngrijire personală și frumusețe de cea mai înaltă calitate. Selecția noastră este:

  • Selectată cu atenție de la branduri de încredere
  • Formulată cu ingrediente naturale și organice acolo unde este posibil
  • Potrivită pentru diferite tipuri de piele și probleme
  • Testată riguros pentru calitate și eficacitate

Explorați Personal Care & Beauty collection și descoperiți produsele perfecte pentru a vă îmbunătăți rutina de îngrijire personală. De la produse esențiale pentru îngrijirea pielii la inovații pentru îngrijirea părului, Medpak are tot ce aveți nevoie pentru a arăta și a vă simți cel mai bine.

Îmbunătățiți-vă rutina de îngrijire personală cu selecția premium de la Medpak. Călătoria dvs. către o piele radiantă, păr sănătos, și bunăstare generală începe aici!

Experiențe de baie și duș: Întinerește și hrănește

Îmbunătățește-ți momentele de baie sau duș cu colecția noastră premium de produse de baie și duș. Selecția noastră cuprinde săpunuri, spălături corporale, și săruri de baie create cu ingrediente delicate pentru a preveni iritarea și uscarea. Alegeți dintr-o gamă variată de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit, fie că căutați parfumul liniștitor al lavandei sau o aromă energizantă de citrice.

Îngrijirea esențială a corpului: Revitalizați-vă și protejați-vă pielea

Păstrați-vă pielea sănătoasă și hrănită cu colecția noastră completă de îngrijire a corpului. Produsele noastre includ loțiuni, uleiuri, exfoliante, și creme pentru celulită, toate infuzate cu ingrediente organice precum uleiul de cocos, unt de shea, și vitamina E. Experimentați hidratarea de durată și elasticitatea sporită a pielii, lăsându-vă pielea suplă și catifelată.

Îngrijirea avansată a pielii feței: Descoperiți o piele radiantă, sănătoasă

Obțineți o piele luminoasă, sănătoasă cu gama noastră de îngrijire facială de ultimă generație, care include produse de curățare, tonice, seruri, și creme hidratante. Adaptate pentru a se potrivi diferitelor tipuri de piele și preocupări, produsele noastre se adresează pielii grase, uscate, sau sensibile. Ingredientele atent alese asigură rezultate blânde, dar eficiente, permițându-vă să vă atingeți obiectivele de îngrijire a pielii fără a pune în pericol bunăstarea pielii.

Hands & Feet Pampering: Arată-i extremităților tale puțină dragoste

Tratează-ți Afișați mai multe

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul