Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe
  3. Mâini și picioare

Mâini și picioare

(31 produse)
  • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
  • Îngrijirea picioarelor
  • Îngrijirea mâinilor
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • vitamine, minerale, probiotice și produse de îngrijire a pielii pentru toamnă


    Vezi acum
  • Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Cremă de mâini cu apă naturală de trandafiri - 75 ml

    21 reviews
    Preț normal 10,09 lei
    Preț unitar13,45 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Rose of Bulgaria Hand Cream with Co-enzyme Q10 - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Cremă de mâini cu coenzima Q10 - 50 ml

    12 reviews
    Preț normal 10,59 lei
    Preț unitar21,18 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Pullach Hof Hornhaut Urea Balm - 250 ml Pullach Hof Hornhaut Urea Balm - 250 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Balsam de uree Hornhaut - 250 ml

    3 reviews
    Preț normal 21,09 lei
    Preț unitar8,44 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Petitfee Dry Essence Foot Pack - 2 pieces Petitfee Dry Essence Foot Pack - 2 pieces
    Epuizat

    Petitfee

    Pachet pentru picioare Petitfee Dry Essence - 2 bucăți

    1 review
    Preț normal 10,59 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics Reedle Shot Foot Mask in the Form of Socks - 3 Pairs VT Cosmetics Reedle Shot Foot Mask in the Form of Socks - 3 Pairs VT Cosmetics Reedle Shot Foot Mask in the Form of Socks - 3 Pairs

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot Foot Mask sub formă de șosete - 1 perechi

    1 review
    Preț normal 21,09 lei
    Preț unitar3,52 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Foot and Hand Cream with Beeswax and Olive Oil - 50 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Cremă pentru picioare și mâini Skoczylas cu ceară de albine și ulei de măsline - 50 ml

    1 review
    Preț normal 50,69 lei
    Preț unitar1.013,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 pieces Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 pieces
    Epuizat

    Petitfee

    Pachet pentru mâini Petitfee Dry Essence - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 10,09 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Perspirex Foot Antiperspirant - 100 ml

    Perspirex

    Perspirex Antiperspirant pentru picioare - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 82,99 lei
    Preț unitar82,99 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Innisfree Special Care Hand Mask - 20 ml Innisfree Special Care Hand Mask - 20 ml

    Innisfree

    Mască de mâini Innisfree Special Care - 20 ml

    1 review
    Preț normal 18,99 lei
    Preț unitar94,95 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Palmer's Shea Butter Formula Raw Hand Cream - 60 g

    Palmer's

    Palmer's Shea Butter Formula RAW Cremă de mâini - 60 g

    No reviews
    Preț normal 21,09 lei
    Preț unitar35,15 lei /100g
    Vezi detalii
  • Palmer's Shea Butter Formula Intense Hand Cream - 60 g Palmer's Shea Butter Formula Intense Hand Cream - 60 g
    11% reducere

    Palmer's

    Palmer's Shea Butter Formula Intense Hand Cream - 60 g

    No reviews
    Preț de vânzare 17,97 lei Preț normal 20,09 lei
    Preț unitar299,50 lei /kg
    Vezi detalii
  • Innisfree Special Care Foot Mask - 20 ml Innisfree Special Care Foot Mask - 20 ml

    Innisfree

    Mască pentru picioare Innisfree Special Care - 20 ml

    1 review
    Preț normal 18,99 lei
    Preț unitar94,95 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Foot Cream - 60 g Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Foot Cream - 60 g

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Cremă hidratantă pentru picioare - 60 g

    1 review
    Preț normal 35,89 lei
    Preț unitar59,82 lei /100g
    Vezi detalii
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Concentrated Hand Cream - 60 g

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Cremă de mâini concentrată - 60 g

    No reviews
    Preț normal 20,09 lei
    Preț unitar33,48 lei /100g
    Vezi detalii
  • Baren Callus Remover Peeling Foot Spray - 100 ml Baren Callus Remover Peeling Foot Spray - 100 ml Baren Callus Remover Peeling Foot Spray - 100 ml

    Baren

    Baren Spray exfoliant pentru îndepărtarea calusurilor de la picioare - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 64,99 lei
    Preț unitar649,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Esfolio Pure Skin Pure Snail Hand Cream - 100 ml Esfolio Pure Skin Pure Snail Hand Cream - 100 ml
    Epuizat

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Cremă de mâini cu extract de melc - 100 ml

    2 reviews
    Preț normal 10,59 lei
    Preț unitar105,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Pierpaoli Bioconte Hand Cream with Moisturising Glycerine and Chamomile Hydrolate - 75 ml Pierpaoli Bioconte Hand Cream with Moisturising Glycerine and Chamomile Hydrolate - 75 ml
    Epuizat

    Pierpaoli

    Pierpaoli Cremă de mâini Bioconte cu glicerină hidratantă și mușețel hidratat - 75 ml

    No reviews
    Preț normal 18,99 lei
    Preț unitar37,98 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Palmer's Coconut Oil Formula Concentrated Hand Cream - 60 g
    Epuizat

    Palmer's

    Palmer's Coconut Oil Formula Cremă concentrată pentru mâini - 60 g

    No reviews
    Preț normal 17,99 lei
    Preț unitar29,98 lei /100g
    Vezi detalii
  • Najel Volcanic Pumice Stone with Hanger - 1 Piece Najel Volcanic Pumice Stone with Hanger - 1 Piece

    Najel

    Najel Piatră ponce vulcanică cu umeraș - 1 bucată

    No reviews
    Preț normal 18,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Barren Foot Callus Eraser Barren Foot Callus Eraser

    Baren

    Baren - Produs pentru îndepărtarea calusurilor

    2 reviews
    Preț normal 83,49 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • The Face Shop Smile Foot Peeling Jelly Mask - 40 ml
    Epuizat

    The Face Shop

    The Face Shop Smile Foot Peeling Jelly Mask - 40 ml

    No reviews
    Preț normal 33,79 lei
    Preț unitar84,48 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream cu proteine din lapte - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 18,99 lei
    Preț unitar189,90 lei /l
    Vezi detalii
  • The Face Shop Exfoliating Foot Spray - 240 ml The Face Shop Exfoliating Foot Spray - 240 ml
    Epuizat

    The Face Shop

    The Face Shop Spray exfoliant pentru picioare - 240 ml

    No reviews
    Preț normal 50,19 lei
    Preț unitar209,13 lei /l
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Următorul

Îngrijirea mâinilor & picioarelor: Secretul îngrijirii și atractivității generale

Deseori neglijată, îngrijirea mâinilor și picioarelor joacă un rol crucial în aspectul și bunăstarea noastră generală. Deși este posibil să nu acordăm întotdeauna atenție acestor extremități, ele pot avea un impact semnificativ asupra atractivității și confortului nostru. Vara ne expune picioarele, dezvăluind orice imperfecțiuni, în timp ce iarna ne provoacă mâinile cu condiții dure. În plus, produsele de spălare a mâinilor de calitate slabă își pot lua tributul. Prin urmare, îngrijirea adecvată a mâinilor și picioarelor este esențială pentru oricine își prețuiește îngrijirea și sănătatea.

Îngrijirea mâinilor pentru o frumusețe atemporală

Mâinile bine întreținute sunt un semn distinctiv al eleganței și tinereții. Mâinile netede, hidratate pot lua ani de la aspectul cuiva, deoarece mâinile pot dezvălui vârsta la fel de mult ca și fața. Din păcate, mâinile sunt deosebit de vulnerabile la factorii externi, inclusiv săpunurile dure, activitățile zilnice, și condițiile meteorologice. Aceste elemente pot duce la iritații, uscăciune, și o textură aspră, solzoasă. Cu toate acestea, cu rutina de îngrijire potrivită, puteți menține mâinile moi, frumoase pe tot parcursul anului.

Îngrijirea eficientă a mâinilor se învârte în primul rând în jurul hidratării. Pentru mâinile care au nevoie de o atenție sporită, începeți cu o exfoliere delicată folosind un scrub dedicat mâinilor . Acest lucru îndepărtează celulele moarte ale pielii și vă pregătește mâinile pentru a absorbi mai bine produsele hidratante. Urmați cu o cremă de mâini hrănitoare bogată în vitaminele A și E. Pentru un tratament intensiv, aplicați un strat gros de cremă pe timp de noapte și purtați mănuși de bumbac pentru a bloca hidratarea în timp ce dormiți.

Îmbunătățirea îngrijirii picioarelor

Îngrijirea picioarelor poate fi mai dificilă, dar este la fel de importantă. Primul pas în îngrijirea eficientă a picioarelor este tratarea calusurilor și a cojilor, deoarece nici cele mai bune creme nu vor pătrunde în aceste zone întărite. Luați în considerare utilizarea produselor specializate tratamente pentru îngrijirea picioarelor cum ar fi:

  • Măști cu acid exfoliant pentru o exfoliere delicată
  • Creme pentru picioare pentru îndepărtarea calusurilor
  • Pietre ponce sau fișiere pentru picioare pentru exfoliere manuală

După ce v-ați pregătit picioarele, este timpul să le hidratați. Alege-ți crema pentru picioare în funcție de anotimp și de nevoile tale specifice. Vara, optați pentru formule ușoare, răcoritoare care ajută la controlul transpirației picioarelor. Iarna cere creme mai bogate, mai intens hidratante. Pentru un plus, aplicați crema pentru picioare înainte de culcare și purtați șosete de bumbac pentru a spori absorbția pe timpul nopții.

Îngrijirea mâinilor și picioarelor pe tot parcursul anului

Menținerea unor mâini și picioare frumoase este un angajament pe tot parcursul anului. Iată câteva sfaturi pentru a vă menține extremitățile în cea mai bună stare:

  1. Stați hidratat: Beți multă apă pentru a vă menține pielea hidratată din interior.
  2. Protejați-vă de intemperii: Purtați mănuși pe vreme rece și aplicați s UNS creen pe mâini și picioare atunci când sunteți expus la soare.
  3. Întreținere regulată: Alocați timp în fiecare săptămână pentru o rutină de îngrijire a mâinilor și picioarelor, inclusiv exfoliere și tratamente de hidratare profundă.
  4. Îngrijirea unghiilor: Nu uitați de unghii! Păstrați-le curate, tăiate, și hidratate.
  5. Alegeți produse de calitate: Investiți în produse specializate pentru îngrijirea mâinilor și a picioarelor concepute pentru a aborda probleme specifice, cum ar fi călcâiele crăpate sau cuticulele uscate.

Ritualuri de răsfăț pentru mâini și picioare

Încorporați aceste ritualuri de răsfăț în rutina dvs. pentru o notă suplimentară de lux:

  • Băi de mâini: O dată pe săptămână, înmuiați-vă mâinile în apă caldă infuzată cu uleiuri esențiale sau săruri Epsom pentru a relaxa și înmuia pielea.
  • Înmuiere pentru picioare: Tratați-vă picioarele cu o înmuiere relaxantă în apă caldă cu adaos de sare de mare sau ulei de mentă pentru a răcori și revitaliza picioarele obosite.
  • Tratamente cu parafină: Pentru mâini sau picioare extrem de uscate, luați în considerare tratamentele cu parafină la domiciliu pentru a bloca umiditatea și a calma pielea.
  • Masaj: Masați-vă regulat mâinile și picioarele cu uleiuri hrănitoare pentru a îmbunătăți circulația și a menține elasticitatea pielii.

În concluzie, dedicarea de timp și efort îngrijirii mâinilor și picioarelor nu este doar o chestiune de estetică; este o investiție în bunăstarea dumneavoastră generală. Urmând aceste sfaturi de îngrijire și folosind produse de calitate, vă puteți asigura că mâinile și picioarele dvs. rămân moi, sănătoase, și frumoase pe tot parcursul anului. Amintiți-vă, mâinile și picioarele bine îngrijite sunt o dovadă a îngrijirii de sine și vă pot spori încrederea atât în mediul personal, cât și în cel profesional. Începeți călătoria către îngrijirea impecabilă a mâinilor și picioarelor Toda y, și pășiți într-o lume a confortului și eleganței.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul