Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe
  3. Cosmetice pentru păr

Cosmetice pentru păr

(325 produse)
  • Balsamuri
  • Vopsirea părului
  • Măști pentru păr
  • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
  • Șampoane
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Șampon Capillus împotriva căderii părului cu cafeină -150 ml

    No reviews
    Preț normal 64,39 lei
    Preț unitar42,93 lei /100ml
    Vezi detalii
  • As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    As I Am

    Balsam fără clătire GroYogurt As I Am Long and Luxe - 237 ml

    No reviews
    Preț normal 56,99 lei
    Preț unitar240,46 lei /l
    Vezi detalii
  • As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    As I Am

    Loțiune hidratantă As I Am So Much Moisture - 237 ml

    3 reviews
    Preț normal 66,49 lei
    Preț unitar280,55 lei /l
    Vezi detalii
  • As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml
    Epuizat

    As I Am

    As I Am Apă de rozmarin Brumă răcoritoare pentru stimularea creșterii părului - 475 ml

    No reviews
    Preț normal 81,39 lei
    Preț unitar171,35 lei /l
    Vezi detalii
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml
    18% reducere

    Esthetic House

    Balsam de hidratare intensă Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex - 100 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 14,72 lei Preț normal 17,89 lei
    Preț unitar14,72 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml
    5% reducere

    Herbaria

    Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml

    2 reviews
    Preț de vânzare 39,08 lei Preț normal 41,19 lei
    Preț unitar156,32 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 fiole x 13 ml

    No reviews
    Preț normal 82,29 lei
    Preț unitar8,23 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece

    Foligain

    Foligain Dermaroller pentru scalp cu ace de titan – 1 bucată

    No reviews
    Preț normal 128,29 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml
    Epuizat

    Camille Rose Naturals

    Camille Rose Curl Maker Gel pentru accentuarea buclelor - 355 ml

    1 review
    Preț normal 124,09 lei
    Preț unitar349,55 lei /l
    Vezi detalii
  • As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    As I Am

    Spray întăritor pentru păr cu apă de orez As I Am - 475 ml

    2 reviews
    Preț normal 56,99 lei
    Preț unitar119,98 lei /l
    Vezi detalii
  • As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    As I Am

    Balsam fără clătire As I Am Dry & Itchy - 237 ml

    No reviews
    Preț normal 61,19 lei
    Preț unitar258,19 lei /l
    Vezi detalii
  • Cantu For Kids Curling Cream - 227 g Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    Cantu

    Cantu For Kids Cremă pentru bucle - 227 g

    1 review
    Preț normal 34,89 lei
    Preț unitar153,70 lei /kg
    Vezi detalii
  • As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g
    Epuizat

    As I Am

    As I Am Classic Twist Defining Cream Cremă de coafat păr creț - 227 g

    1 review
    Preț normal 68,59 lei
    Preț unitar302,16 lei /kg
    Vezi detalii
  • Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    2 reviews
    Preț normal 44,29 lei
    Preț unitar177,16 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 fiole x 13 ml

    2 reviews
    Preț normal 42,29 lei
    Preț unitar10,57 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ampro Shine'n Jam Supreme Foam Wrap Mousse - 236,5 ml
    Epuizat

    Ampro

    Ampro Shine'n Jam Supreme Foam Wrap Mousse - 236,5 ml

    1 review
    Preț normal 67,59 lei
    Preț unitar285,79 lei /l
    Vezi detalii
  • Aunt Jackie's Curl La La Krem definiujący do stylizacji loków - 426 g

    Aunt Jackie's

    Aunt Jackie's Curl La La Krem pentru definirea buclelor - 511 g

    No reviews
    Preț normal 62,79 lei
    Preț unitar122,88 lei /kg
    Vezi detalii
  • Cantu Shea Butter Curly Hair Shampoo - 400 ml
    5% reducere

    Cantu

    Șampon pentru păr creț Cantu Shea Butter - 400 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 38,48 lei Preț normal 40,59 lei
    Preț unitar96,20 lei /l
    Vezi detalii
  • As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml
    Epuizat

    As I Am

    Balsam hidratant cu apă de orez As I Am - 237 ml

    No reviews
    Preț normal 60,69 lei
    Preț unitar256,08 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Moisture Balancing Shampoo - 530 ml

    La'dor

    La'dor Șampon de echilibrare a hidratării - 530 ml

    No reviews
    Preț normal 79,19 lei
    Preț unitar149,42 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml

    La'dor

    Balsamul La'dor Perfect Hair Fill-Up - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 79,19 lei
    Preț unitar527,93 lei /l
    Vezi detalii
  • Skala Expert Babosa Nourishing Treatment for Curly Hair - 1000 g

    Skala Expert

    Skala Expert Babosa Tratament hrănitor pentru părul creț - 1000 g

    2 reviews
    Preț normal 56,49 lei
    Preț unitar56,49 lei /kg
    Vezi detalii
  • Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml
    Epuizat

    Some by Mi

    Some by Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 63,39 lei
    Preț unitar422,60 lei /l
    Vezi detalii
  • RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Săpun de păr cu flori orientale - 110 g

    3 reviews
    Preț normal 28,99 lei
    Preț unitar26,35 lei /100g
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 3 / 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 14
  • Următorul

Cosmetice pentru păr: Calea ta către un păr, uimitor și sănătos

Descoperă secretul unui păr de calitate de vedetă, demn de publicitate cu gama noastră completă de produse cosmetice pentru păr. Îngrijirea corectă a părului implică utilizarea unei varietăți de produse și urmarea unor pași specifici pentru a obține o coamă, luxuriantă și bine hrănită. Să explorăm componentele esențiale ale unei rutine complete de îngrijire a părului care vă va transforma șuvițele într-o capodoperă uimitoare.

1. Fundația: Selectarea șamponului perfect

Piatra de temelie a oricărei rutine de îngrijire a părului este alegerea șamponului potrivit. Cu nenumărate opțiuni disponibile pentru diferite tipuri de păr - gras, uscat, predispus la mătreață, și altele - selectarea șamponului ideal este crucială. Fiind cel mai frecvent utilizat produs de păr, șamponul are un impact semnificativ asupra sănătății și aspectului părului dumneavoastră.

Considerații cheie atunci când alegeți un șampon:

  • Optați pentru ingrediente naturale, derivate din plante
  • Evitați substanțele chimice dure care pot provoca iritații ale scalpului
  • Selectați o formulă adaptată tipului dvs. de păr și preocupărilor specifice

Explorați colecție extinsă de șampoane pentru a găsi soluția perfectă pentru nevoile părului tău.

2. Hrănește și protejează: Puterea balsamurilor

Balsamul este un pas esențial în menținerea unui păr sănătos, manevrabil. Folosiți-l de cel puțin câteva ori pe săptămână pentru a vă menține șuvițele în cea mai bună stare. Alegeți între balsamuri cu clătire sau produse leave-in, în funcție de tipul și nevoile dvs. de păr.

Sfaturi pentru o condiționare eficientă:

  • Pentru părul subțire sau slab, optați pentru balsamuri cu clătire ușoare,
  • Dacă aveți părul gras, aplicați balsam doar de la jumătatea lungimii până la vârfuri
  • Balsamurile leave-in pot oferi un plus de hidratare pentru părul uscat sau deteriorat

Găsiți balsamul perfect în gama de îngrijire a părului .

3. Tratament profund: Măști de păr și seruri

Măștile de păr și serurile oferă un tratament intensiv pentru părul dvs., oferind un impuls de nutriție și reparare. Deși aceste produse nu ar trebui utilizate prea frecvent, ele pot face minuni atunci când sunt încorporate corect în rutina ta.

Indicații pentru utilizarea măștilor și serurilor pentru păr:

  • Folosiți o dată pe săptămână sau mai rar pentru a vă menține eficacitatea
  • Lăsați produsul să acționeze cel puțin 20 de minute pentru a permite absorbția completă
  • Dacă măștile vi se par prea grele, treceți la seruri mai ușoare
  • Alegeți formule care vizează problemele specifice părului dumneavoastră

4. Atingerea finală: Uleiurile de păr

Uleiurile de păr sunt produse versatile care pot fi utilizate în mai multe moduri pentru a îmbunătăți sănătatea și aspectul părului. Acestea oferă o alternativă mai ușoară la măștile de păr și pot oferi strălucire și netezime instantanee.

Moduri de a încorpora uleiurile de păr în rutina dvs:

  • Aplicați înainte de baie ca un tratament pre-șamponare
  • Utilizați pe părul uscat sau umed, concentrându-vă pe vârfuri
  • Amestecați câteva picături cu balsamul pentru un plus de nutriție
  • Utilizați ca un produs de finisare pentru a domoli încrețirea și a adăuga strălucire

Descoperiți uleiul de păr perfect pentru nevoile dvs. în selecție de tratamente pentru păr .

Crearea rutinei dvs. personalizate de îngrijire a părului

Obținerea și menținerea unui păr, frumos și sănătos necesită consecvență și produsele potrivite. Urmând acești pași și încorporând produse cosmetice adecvate pentru păr în rutina dvs., veți fi pe drumul cel bun către obținerea părului strălucitor, sănătos pe care vi l-ați dorit întotdeauna.

Nu uitați să:

  • Adaptează-ți rutina la tipul tău de păr și la problemele tale specifice
  • Ai răbdare - este posibil să dureze ceva timp până să observați îmbunătățiri semnificative
  • Adaptați-vă rutina pe măsură ce nevoile părului dumneavoastră se schimbă în funcție de anotimpuri sau de vârstă
  • Completați rutina de îngrijire a părului cu o dietă și un stil de viață sănătos

Cu gama noastră completă de produse cosmetice pentru păr, aveți toate instrumentele necesare pentru a vă transforma părul într-o capodoperă uimitoare. De la șampoane hrănitoare la uleiuri de lux, produsele noastre sunt concepute pentru a răspunde tuturor tipurilor de păr și preocupărilor. Începeți călătoria către un păr mai, sănătos și mai frumos Toda y explorând colecția noastră de produse premium pentru îngrijirea părului.

Amintiți-vă, părul minunat nu se întâmplă din întâmplare - se întâmplă prin programare cu cosmeticele de păr potrivite. Cumpărați acum și oferiți părului dvs. îngrijirea pe care o merită!

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul