Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe
  3. Cosmetice pentru păr

Cosmetice pentru păr

(325 produse)
  • Balsamuri
  • Vopsirea părului
  • Măști pentru păr
  • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
  • Șampoane
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g
    Epuizat

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g

    No reviews
    Preț normal 86,79 lei
    Preț unitar482,17 lei /kg
    Vezi detalii
  • Blue Magic Organic Castor Oil Hair & Scalp Conditioner - 300 ml Blue Magic Organic Castor Oil Hair & Scalp Conditioner - 300 ml
    Epuizat

    Blue Magic

    Balsam pentru păr și scalp Blue Magic Organic Castor Oil - 300 ml

    No reviews
    Preț normal 31,59 lei
    Preț unitar105,30 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml

    La'dor

    Șampon La'dor Keratin LPP - 150 ml

    1 review
    Preț normal 32,09 lei
    Preț unitar21,39 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Shiseido Tsubaki Premium Volume & Repair Shampoo - 450 ml

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Volume & Repair Șampon - 450 ml

    No reviews
    Preț normal 84,19 lei
    Preț unitar187,09 lei /l
    Vezi detalii
  • Indus Valley Henna Hair Colour Black - 100 g
    Epuizat

    Indus Valley

    Indus Valley Henna Culoare pentru păr negru - 100 g

    No reviews
    Preț normal 39,49 lei
    Preț unitar394,90 lei /kg
    Vezi detalii
  • Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino Ulei/Ser regenerant pentru părul deteriorat - 70 ml

    3 reviews
    Preț normal 93,09 lei
    Preț unitar132,99 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Shiseido Tsubaki Premium Regenerating Shampoo - 450 ml

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Regenerating Shampoo - 450 ml

    No reviews
    Preț normal 66,29 lei
    Preț unitar147,31 lei /l
    Vezi detalii
  • Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care & Recovery Conditioner - 450 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care & Recovery Conditioner - 450 ml
    Epuizat

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care & R Ecover y Balsam - 450 ml

    No reviews
    Preț normal 67,89 lei
    Preț unitar150,87 lei /l
    Vezi detalii
  • Motions Hair Relaxer Regular Straightening Cream for Curly Hair - 425 g

    Motions

    Motions Hair Relaxer Cremă de îndreptare regulată pentru părul creț - 425 g

    No reviews
    Preț normal 51,09 lei
    Preț unitar120,21 lei /kg
    Vezi detalii
  • Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml

    Elizavecca

    Elizavecca CER 100 Colagen de păr Ceramide Acoperirea părului Tratament proteic - 100 ml

    3 reviews
    Preț normal 42,09 lei
    Preț unitar42,09 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Clasic Rub - 250 ml

    2 reviews
    Preț normal 51,59 lei
    Preț unitar206,36 lei /l
    Vezi detalii
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 100 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 100 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Balsam nutritiv intens - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 18,39 lei
    Preț unitar18,39 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Anthyllis Hair Conditioner with Flax Seed Extract and Rice Protein - 200 ml Anthyllis Hair Conditioner with Flax Seed Extract and Rice Protein - 200 ml
    Epuizat

    Pierpaoli

    Balsam de păr Anthyllis cu extract de semințe de in și proteine de orez - 200 ml

    1 review
    Preț normal 30,59 lei
    Preț unitar15,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Blue Magic Hair Food Coconut Oil and Wheat Germ Conditioner - 340 g Blue Magic Hair Food Coconut Oil and Wheat Germ Conditioner - 340 g

    Blue Magic

    Blue Magic Hair Food Balsam cu ulei de cocos și germeni de grâu - 340 g

    1 review
    Preț normal 31,59 lei
    Preț unitar92,91 lei /kg
    Vezi detalii
  • Esthetic House CP-1 Nourishing Shampoo with Proteins - 100 ml Esthetic House CP-1 Nourishing Shampoo with Proteins - 100 ml

    Esthetic House

    Șampon nutritiv cu proteine Esthetic House CP-1 - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 18,39 lei
    Preț unitar18,39 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml
    Epuizat

    Aromatica

    Aromatica Roemary Root Enhancer, Tonic de întărire a părului - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 73,69 lei
    Preț unitar736,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Aunt Jackie's Quench Moisture Intensive Leave-In Conditioner - 355 ml

    Aunt Jackie's

    Balsam intensiv fără clătire Aunt Jackie's Quench Moisture - 355 ml

    1 review
    Preț normal 63,19 lei
    Preț unitar178,00 lei /l
    Vezi detalii
  • Motions Hair Relaxer Super Straightening Cream for Strong Curls - 425 g

    Motions

    Motions Hair Relaxer Cremă super îndreptătoare pentru buclele puternice - 425 g

    1 review
    Preț normal 51,09 lei
    Preț unitar120,21 lei /kg
    Vezi detalii
  • La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml

    La'dor

    Tratament La'dor Hydro LPP - 150 ml

    2 reviews
    Preț normal 33,69 lei
    Preț unitar22,46 lei /100ml
    Vezi detalii
  • La'dor Moisture Balancing Shampoo - 100 ml La'dor Moisture Balancing Shampoo - 100 ml

    La'dor

    La'dor Șampon de echilibrare a hidratării - 100 ml

    1 review
    Preț normal 16,29 lei
    Preț unitar16,29 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 68,99 lei
    Preț unitar275,96 lei /l
    Vezi detalii
  • Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml

    Foligain

    Foligain Șampon cu triplă acțiune pentru bărbați - 236 ml

    No reviews
    Preț normal 138,99 lei
    Preț unitar588,94 lei /l
    Vezi detalii
  • Sunny Isle Jamaican Black Castor Oil Extra Dark - 236 ml

    Sunny Isle

    Ulei de ricin negru jamaican Sunny Isle Extra Dark - 236 ml

    2 reviews
    Preț normal 59,99 lei
    Preț unitar254,19 lei /l
    Vezi detalii
  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Epuizat

    Cantu

    ?ampon delicat pentru copii Cantu - 237 ml

    No reviews
    Preț normal 33,69 lei
    Preț unitar142,15 lei /l
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 2 / 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 14
  • Următorul

Cosmetice pentru păr: Calea ta către un păr, uimitor și sănătos

Descoperă secretul unui păr de calitate de vedetă, demn de publicitate cu gama noastră completă de produse cosmetice pentru păr. Îngrijirea corectă a părului implică utilizarea unei varietăți de produse și urmarea unor pași specifici pentru a obține o coamă, luxuriantă și bine hrănită. Să explorăm componentele esențiale ale unei rutine complete de îngrijire a părului care vă va transforma șuvițele într-o capodoperă uimitoare.

1. Fundația: Selectarea șamponului perfect

Piatra de temelie a oricărei rutine de îngrijire a părului este alegerea șamponului potrivit. Cu nenumărate opțiuni disponibile pentru diferite tipuri de păr - gras, uscat, predispus la mătreață, și altele - selectarea șamponului ideal este crucială. Fiind cel mai frecvent utilizat produs de păr, șamponul are un impact semnificativ asupra sănătății și aspectului părului dumneavoastră.

Considerații cheie atunci când alegeți un șampon:

  • Optați pentru ingrediente naturale, derivate din plante
  • Evitați substanțele chimice dure care pot provoca iritații ale scalpului
  • Selectați o formulă adaptată tipului dvs. de păr și preocupărilor specifice

Explorați colecție extinsă de șampoane pentru a găsi soluția perfectă pentru nevoile părului tău.

2. Hrănește și protejează: Puterea balsamurilor

Balsamul este un pas esențial în menținerea unui păr sănătos, manevrabil. Folosiți-l de cel puțin câteva ori pe săptămână pentru a vă menține șuvițele în cea mai bună stare. Alegeți între balsamuri cu clătire sau produse leave-in, în funcție de tipul și nevoile dvs. de păr.

Sfaturi pentru o condiționare eficientă:

  • Pentru părul subțire sau slab, optați pentru balsamuri cu clătire ușoare,
  • Dacă aveți părul gras, aplicați balsam doar de la jumătatea lungimii până la vârfuri
  • Balsamurile leave-in pot oferi un plus de hidratare pentru părul uscat sau deteriorat

Găsiți balsamul perfect în gama de îngrijire a părului .

3. Tratament profund: Măști de păr și seruri

Măștile de păr și serurile oferă un tratament intensiv pentru părul dvs., oferind un impuls de nutriție și reparare. Deși aceste produse nu ar trebui utilizate prea frecvent, ele pot face minuni atunci când sunt încorporate corect în rutina ta.

Indicații pentru utilizarea măștilor și serurilor pentru păr:

  • Folosiți o dată pe săptămână sau mai rar pentru a vă menține eficacitatea
  • Lăsați produsul să acționeze cel puțin 20 de minute pentru a permite absorbția completă
  • Dacă măștile vi se par prea grele, treceți la seruri mai ușoare
  • Alegeți formule care vizează problemele specifice părului dumneavoastră

4. Atingerea finală: Uleiurile de păr

Uleiurile de păr sunt produse versatile care pot fi utilizate în mai multe moduri pentru a îmbunătăți sănătatea și aspectul părului. Acestea oferă o alternativă mai ușoară la măștile de păr și pot oferi strălucire și netezime instantanee.

Moduri de a încorpora uleiurile de păr în rutina dvs:

  • Aplicați înainte de baie ca un tratament pre-șamponare
  • Utilizați pe părul uscat sau umed, concentrându-vă pe vârfuri
  • Amestecați câteva picături cu balsamul pentru un plus de nutriție
  • Utilizați ca un produs de finisare pentru a domoli încrețirea și a adăuga strălucire

Descoperiți uleiul de păr perfect pentru nevoile dvs. în selecție de tratamente pentru păr .

Crearea rutinei dvs. personalizate de îngrijire a părului

Obținerea și menținerea unui păr, frumos și sănătos necesită consecvență și produsele potrivite. Urmând acești pași și încorporând produse cosmetice adecvate pentru păr în rutina dvs., veți fi pe drumul cel bun către obținerea părului strălucitor, sănătos pe care vi l-ați dorit întotdeauna.

Nu uitați să:

  • Adaptează-ți rutina la tipul tău de păr și la problemele tale specifice
  • Ai răbdare - este posibil să dureze ceva timp până să observați îmbunătățiri semnificative
  • Adaptați-vă rutina pe măsură ce nevoile părului dumneavoastră se schimbă în funcție de anotimpuri sau de vârstă
  • Completați rutina de îngrijire a părului cu o dietă și un stil de viață sănătos

Cu gama noastră completă de produse cosmetice pentru păr, aveți toate instrumentele necesare pentru a vă transforma părul într-o capodoperă uimitoare. De la șampoane hrănitoare la uleiuri de lux, produsele noastre sunt concepute pentru a răspunde tuturor tipurilor de păr și preocupărilor. Începeți călătoria către un păr mai, sănătos și mai frumos Toda y explorând colecția noastră de produse premium pentru îngrijirea părului.

Amintiți-vă, părul minunat nu se întâmplă din întâmplare - se întâmplă prin programare cu cosmeticele de păr potrivite. Cumpărați acum și oferiți părului dvs. îngrijirea pe care o merită!

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul