Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe

Frumusețe

(2583 produse)
  • Baie și duș
  • Cosmetice corporale
  • Cosmetice faciale
  • Mâini și picioare
  • Cosmetice pentru păr
  • Igienă intimă
  • Îngrijirea orală
  • Protecție solară
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Eqqualberry Collagen Toning and Pore-Tightening Pads - 60 pieces Eqqualberry Collagen Toning and Pore-Tightening Pads - 60 pieces Eqqualberry Collagen Toning and Pore-Tightening Pads - 60 pieces

    EQQUALBERRY

    Tampoane tonifiante și de strângere a porilor Eqqualberry Collagen - 60 bucăți

    No reviews
    Preț normal 116,19 lei
    Preț unitar1,94 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Rovectin Calming Lotus Cream - 60 ml

    Rovectin

    Rovectin Cremă calmantă cu lotus - 60 ml

    No reviews
    Preț normal 87,09 lei
    Preț unitar145,15 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Neogen Real Fresh Foam Blueberry - 120 ml Neogen Real Fresh Foam Blueberry - 120 ml
    30% reducere

    Neogen Dermatology

    Neogen Real Fresh Foam Blueberry - 120 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 52,27 lei Preț normal 74,99 lei
    Preț unitar435,58 lei /l
    Vezi detalii
  • The Skin House Wrinkle Supreme Cream - 50 ml
    Epuizat

    The Skin House

    The Skin House Wrinkle Supreme Cream - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 128,29 lei
    Preț unitar256,58 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Hydrophil Ear Cleaning Sticks - 100 Pieces

    Hydrophil

    Bastoane hidrofile pentru curățarea urechilor - 100 bucăți

    No reviews
    Preț normal 11,59 lei
    Preț unitar0,12 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Anua Peach 70 Brightening Collagen Mask - 4 Pieces Anua Peach 70 Brightening Collagen Mask - 4 Pieces Anua Peach 70 Brightening Collagen Mask - 4 Pieces

    Anua

    Anua Peach 70 Brightening Collagen Mask - 4 bucăți

    No reviews
    Preț normal 89,69 lei
    Preț unitar22,42 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • La'dor Ash Silver Shampoo for Blonde Hair with Cool Tone - 300 ml La'dor Ash Silver Shampoo for Blonde Hair with Cool Tone - 300 ml La'dor Ash Silver Shampoo for Blonde Hair with Cool Tone - 300 ml
    25% reducere

    La'dor

    Șampon La'dor Ash Silver pentru păr blond cu ton rece - 300 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 59,12 lei Preț normal 79,19 lei
    Preț unitar197,07 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Anti-Yellow Mask - 300 ml
    15% reducere

    La'dor

    Mască anti-galben La'dor - 300 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 58,03 lei Preț normal 68,59 lei
    Preț unitar193,43 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml

    No reviews
    Preț normal 175,79 lei
    Preț unitar251,13 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Etude House Sunprise Airy Finish SPF50+ - 55 ml
    Epuizat

    Etude

    Etude House Sunprise Airy Finish SPF50+ - 55 ml

    No reviews
    Preț normal 84,49 lei
    Preț unitar153,62 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Enough Collagen Aqua Air Cushion SPF50+/PA+++, Shade 13 Light Beige - 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion SPF50+/PA+++, Shade 13 Light Beige - 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion SPF50+/PA+++, Shade 13 Light Beige - 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion SPF50+/PA+++, Shade 13 Light Beige - 15 g

    Enough

    Enough Collagen Aqua Air Cushion SPF50+/PA+++, Nuan?ă 13 Bej deschis - 15 g

    No reviews
    Preț normal 100,29 lei
    Preț unitar911,73 lei /100g
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics VT Cica Cream - 50 ml VT Cosmetics VT Cica Cream - 50 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics VT Cica Cremă - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 110,29 lei
    Preț unitar220,58 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Himalaya Detoxifying Scrub with Activated Charcoal + Green Tea - 75 ml
    Epuizat

    Himalaya

    Himalaya Scrub detoxifiant cu cărbune activat + ceai verde - 75 ml

    No reviews
    Preț normal 31,69 lei
    Preț unitar42,25 lei /100ml
    Vezi detalii
  • HairMoji Tea Spill Daily Hair Conditioner - 200 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    Balsam zilnic pentru păr HairMoji Tea Spill - 200 ml

    No reviews
    Preț normal 52,79 lei
    Preț unitar263,95 lei /l
    Vezi detalii
  • Palmer's Coconut Oil Formula Revitalising Conditioner for Dry Hair - 400 ml
    Epuizat

    Palmer's

    Palmer's Coconut Oil Formula Balsam revitalizant pentru păr uscat - 400 ml

    No reviews
    Preț normal 40,09 lei
    Preț unitar100,23 lei /l
    Vezi detalii
  • Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g
    Epuizat

    Rohto

    Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g

    No reviews
    Preț normal 94,59 lei
    Preț unitar118,24 lei /100g
    Vezi detalii
  • Celimax Ji Woo Gae One Step Cleansing Pads - 60 Pieces Celimax Ji Woo Gae One Step Cleansing Pads - 60 Pieces
    25% reducere

    Celimax

    Celimax Ji Woo Gae One Step Cleansing Pads - 60 bucăți

    No reviews
    Preț de vânzare 92,92 lei Preț normal 124,09 lei
    Preț unitar1,55 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Dr. Althea Oasis Soothing Mask - 5 Pieces Dr. Althea Oasis Soothing Mask - 5 Pieces

    Dr.Althea

    Mască calmantă Dr. Althea Oasis - 5 bucăți

    No reviews
    Preț normal 78,09 lei
    Preț unitar15,62 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Cantu Grapeseed Strengthening Treatment Hair Mask - 340 g Cantu Grapeseed Strengthening Treatment Hair Mask - 340 g Cantu Grapeseed Strengthening Treatment Hair Mask - 340 g

    Cantu

    Mască de păr de tratament pentru întărirea părului Cantu Grapeseed - 340 g

    No reviews
    Preț normal 58,09 lei
    Preț unitar170,85 lei /kg
    Vezi detalii
  • Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-in Conditioner - 340 g Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-in Conditioner - 340 g

    Cantu

    Balsam reparator hidratant fără clătire Cantu Avocado - 340 g

    1 review
    Preț normal 42,79 lei
    Preț unitar125,85 lei /kg
    Vezi detalii
  • Some By Mi Galactomyces Glutathione Daily Mask Set - 30 Pieces Some By Mi Galactomyces Glutathione Daily Mask Set - 30 Pieces Some By Mi Galactomyces Glutathione Daily Mask Set - 30 Pieces

    Some by Mi

    Some by Mi Set mască zilnică Galactomyces Glutathione - 30 bucăți

    No reviews
    Preț normal 115,59 lei
    Preț unitar3,85 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Round Lab Pine Calming Cica Pad - 50 Pieces Round Lab Pine Calming Cica Pad - 50 Pieces Round Lab Pine Calming Cica Pad - 50 Pieces

    Round Lab

    Runda Lab Pine Calming Cica Pad - 50 bucăți

    No reviews
    Preț normal 95,09 lei
    Preț unitar1,90 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Abib Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly - 4 Pieces Abib Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly - 4 Pieces
    Epuizat

    Abib

    Abib Colagen Gel Masca Heartleaf Jelly - 4 bucăți

    No reviews
    Preț normal 84,49 lei
    Preț unitar21,12 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Some By Mi Yuja Niacin Brightening Moisture Gel Cream - 100 ml

    Some by Mi

    Some by Mi Yuja Niacin Brightening Moisture Gel Cream - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 67,59 lei
    Preț unitar675,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 81 / 108
  • 1
  • …
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • …
  • 108
  • Următorul

Descoperiți sortimentul perfect de produse de îngrijire personală și frumusețe de top pentru a vă menține aspectul și starea de bine. Selecția noastră de produse de îngrijire personală și frumusețe oferă o varietate extinsă de articole pentru a răspunde tuturor aspectelor rutinei dvs. de îngrijire personală, de la baie și îngrijirea pielii până la igiena orală și îngrijirea intimă.

Revigorant

Îmbunătățiți-vă îngrijirea personală cu produse premium de îngrijire personală și frumusețe

La Medpak, oferim o gamă extinsă de produse de îngrijire personală și frumusețe de top concepute pentru a vă îmbunătăți rutina zilnică. Selecția noastră atent îngrijită se adresează tuturor aspectelor de îngrijire personală, asigurându-vă că arătați și vă simțiți cel mai bine din cap până în picioare.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformați-vă experiența de baie cu produsele noastre premium pentru baie și duș. Alegeți dintr-o varietate de săpunuri delicate, spălături de corp revigorante, și săruri de baie liniștitoare. Produsele noastre conțin ingrediente blânde pentru a preveni iritarea și uscarea pielii, disponibile într-o gamă largă de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit.

Soluții hrănitoare pentru îngrijirea corpului

Păstrați-vă pielea sănătoasă și radiantă cu colecția noastră cuprinzătoare de îngrijire a corpului. Gama noastră include:

  • Loțiuni hidratante și uleiuri de corp
  • Scruburi exfoliante pentru o piele fină
  • Creme anticelulitice specifice

Infuzate cu ingrediente organice precum ulei de cocos, unt de shea, și vitamina E, produsele noastre oferă hidratare de durată și elasticitate îmbunătățită a pielii.

Îngrijire facială avansată

Obțineți un ten strălucitor cu linia noastră de îngrijire facială de ultimă oră. Produsele noastre sunt adaptate diferitelor tipuri de piele și preocupări, inclusiv:

  • Detergenți blânzi pentru toate tipurile de piele
  • Tonice echilibrante
  • Seruri specifice pentru anumite probleme ale pielii
  • Creme hidratante hrănitoare

Fie că aveți pielea grasă, uscată, sau sensibilă, produsele noastre atent formulate oferă rezultate eficiente fără a compromite sănătatea pielii.

Îngrijire specializată pentru mâini și picioare

Oferiți extremităților atenția pe care o merită cu produsele noastre specializate pentru îngrijirea mâinilor și picioarelor . Selecția noastră include creme hrănitoare pentru mâini, exfoliante întineritoare pentru picioare, și îndepărtoare eficiente de calusuri pentru a vă menține mâinile și picioarele moi și netede.

Soluții inovatoare pentru îngrijirea părului

Obțineți un păr sănătos, frumos cu colecția noastră inovatoare de îngrijire a părului. Gama noastră include:

  • Șampoane și balsamuri hrănitoare
  • Măști de păr cu condiționare profundă
  • Produse de styling pentru toate tipurile de păr

Produsele noastre formulate de experți promovează creșterea puternică a părului, reduc încrețirea, și sporesc strălucirea pentru șuvițe, superbe și sănătoase.

Îngrijire intimă delicată

Mențineți sănătatea intimă optimă cu colecția noastră discretă și eficientă de îngrijire intimă. Produsele noastre includ spălături cu pH echilibrat, șervețele delicate, și creme calmante, toate formulate cu ingrediente blânde precum aloe vera și mușețel pentru o curățare sigură și completă.

Îngrijire orală completă

Realizați o igienă orală excelentă cu gama noastră largă de produse de îngrijire orală. Selecția noastră include:

  • Pastă de dinți cu ingrediente naturale
  • Apă de gură răcoritoare
  • Ață dentară eficientă

Formulate cu ingrediente naturale precum ulei de mentă și ulei de arbore de ceai, produsele noastre oferă o TiB proprietăți acteriale pentru o gură curată, sănătoasă.

De ce să alegeți Medpak pentru nevoile dvs. de îngrijire personală & frumusețe?

La Medpak, ne angajăm să vă oferim produse de îngrijire personală și frumusețe de cea mai înaltă calitate. Selecția noastră este:

  • Selectată cu atenție de la branduri de încredere
  • Formulată cu ingrediente naturale și organice acolo unde este posibil
  • Potrivită pentru diferite tipuri de piele și probleme
  • Testată riguros pentru calitate și eficacitate

Explorați Personal Care & Beauty collection și descoperiți produsele perfecte pentru a vă îmbunătăți rutina de îngrijire personală. De la produse esențiale pentru îngrijirea pielii la inovații pentru îngrijirea părului, Medpak are tot ce aveți nevoie pentru a arăta și a vă simți cel mai bine.

Îmbunătățiți-vă rutina de îngrijire personală cu selecția premium de la Medpak. Călătoria dvs. către o piele radiantă, păr sănătos, și bunăstare generală începe aici!

Experiențe de baie și duș: Întinerește și hrănește

Îmbunătățește-ți momentele de baie sau duș cu colecția noastră premium de produse de baie și duș. Selecția noastră cuprinde săpunuri, spălături corporale, și săruri de baie create cu ingrediente delicate pentru a preveni iritarea și uscarea. Alegeți dintr-o gamă variată de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit, fie că căutați parfumul liniștitor al lavandei sau o aromă energizantă de citrice.

Îngrijirea esențială a corpului: Revitalizați-vă și protejați-vă pielea

Păstrați-vă pielea sănătoasă și hrănită cu colecția noastră completă de îngrijire a corpului. Produsele noastre includ loțiuni, uleiuri, exfoliante, și creme pentru celulită, toate infuzate cu ingrediente organice precum uleiul de cocos, unt de shea, și vitamina E. Experimentați hidratarea de durată și elasticitatea sporită a pielii, lăsându-vă pielea suplă și catifelată.

Îngrijirea avansată a pielii feței: Descoperiți o piele radiantă, sănătoasă

Obțineți o piele luminoasă, sănătoasă cu gama noastră de îngrijire facială de ultimă generație, care include produse de curățare, tonice, seruri, și creme hidratante. Adaptate pentru a se potrivi diferitelor tipuri de piele și preocupări, produsele noastre se adresează pielii grase, uscate, sau sensibile. Ingredientele atent alese asigură rezultate blânde, dar eficiente, permițându-vă să vă atingeți obiectivele de îngrijire a pielii fără a pune în pericol bunăstarea pielii.

Hands & Feet Pampering: Arată-i extremităților tale puțină dragoste

Tratează-ți Afișați mai multe

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul