Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe

Frumusețe

(2583 produse)
  • Baie și duș
  • Cosmetice corporale
  • Cosmetice faciale
  • Mâini și picioare
  • Cosmetice pentru păr
  • Igienă intimă
  • Îngrijirea orală
  • Protecție solară
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • L'Oréal Paris Men Expert Power Age - 30 ml L'Oréal Paris Men Expert Power Age - 30 ml L'Oréal Paris Men Expert Power Age - 30 ml L'Oréal Paris Men Expert Power Age - 30 ml L'Oréal Paris Men Expert Power Age - 30 ml L'Oréal Paris Men Expert Power Age - 30 ml
    Epuizat

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris Men Expert Power Age - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 92,39 lei
    Preț unitar3.079,67 lei /l
    Vezi detalii
  • Garnier Skin Naturals Micellar Lotion with Argan Oil - 400 ml Garnier Skin Naturals Micellar Lotion with Argan Oil - 400 ml
    Epuizat

    Garnier

    Garnier Skin Naturals Loțiune micelară cu ulei de argan - 400 ml

    No reviews
    Preț normal 31,19 lei
    Preț unitar7,80 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Garnier PureActive Serum, Against Imperfections - 30 ml Garnier PureActive Serum, Against Imperfections - 30 ml Garnier PureActive Serum, Against Imperfections - 30 ml Garnier PureActive Serum, Against Imperfections - 30 ml
    Epuizat

    Garnier

    Garnier PureActive Serum, împotriva imperfecțiunilor - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 46,99 lei
    Preț unitar1.566,33 lei /l
    Vezi detalii
  • Urtekram Shampoo for Normal Hair Rose - 250 ml Urtekram Shampoo for Normal Hair Rose - 250 ml

    Urtekram

    Urtekram Șampon pentru păr normal Rose - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 50,19 lei
    Preț unitar200,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Pyunkang Yul Mist Toner - 100 ml
    Epuizat

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Toner Mist - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 58,09 lei
    Preț unitar580,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Tocobo Bifida Biome Essence - 50 ml
    20% reducere

    Tocobo

    Tocobo Bifida Biome Essence - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 86,54 lei Preț normal 108,19 lei
    Preț unitar1.730,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Purito Deep Sea Droplet Serum - 60 ml
    20% reducere

    Purito

    Purito Ser Deep Sea Droplet – 60 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 108,23 lei Preț normal 135,69 lei
    Preț unitar180,38 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Isntree Green Tea Fresh Serum - 50 ml
    15% reducere

    Isntree

    Ser proaspăt cu ceai verde Isntree - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 89,74 lei Preț normal 105,59 lei
    Preț unitar1.794,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Isntree Yam Root Vegan Milk Toner - 200 ml
    30% reducere

    Isntree

    Lapte tonic vegan cu rădăcină de igname Isntree - 200 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 59,13 lei Preț normal 84,49 lei
    Preț unitar295,65 lei /l
    Vezi detalii
  • COSRX Poreless Clarifying Charcoal Mask - 110 g COSRX Poreless Clarifying Charcoal Mask - 110 g COSRX Poreless Clarifying Charcoal Mask - 110 g COSRX Poreless Clarifying Charcoal Mask - 110 g

    COSRX

    COSRX Poreless Clarifying Charcoal Mask - 110 g

    No reviews
    Preț normal 128,29 lei
    Preț unitar116,63 lei /100g
    Vezi detalii
  • Mary&May Blackberry Complex Glow Wash off Pack - 30 g

    Mary&May

    Mary&May Blackberry Complex Glow Wash off Pack - 30 g

    No reviews
    Preț normal 31,69 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • RareCraft Wax Pomade Entropy - 100 g RareCraft Wax Pomade Entropy - 100 g RareCraft Wax Pomade Entropy - 100 g RareCraft Wax Pomade Entropy - 100 g

    RareCraft

    RareCraft Pomadă de ceară Entropy - 100 g

    No reviews
    Preț normal 98,79 lei
    Preț unitar98,79 lei /100g
    Vezi detalii
  • RareCraft Golden Fleece Beard Oil - 30 ml RareCraft Golden Fleece Beard Oil - 30 ml RareCraft Golden Fleece Beard Oil - 30 ml

    RareCraft

    RareCraft Ulei de barbă Golden Fleece - 30 ml

    1 review
    Preț normal 108,19 lei
    Preț unitar36,06 lei /10ml
    Vezi detalii
  • RareCraft Druid Beard Oil - 30 ml RareCraft Druid Beard Oil - 30 ml RareCraft Druid Beard Oil - 30 ml RareCraft Druid Beard Oil - 30 ml

    RareCraft

    RareCraft Ulei de barbă Druid - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 111,39 lei
    Preț unitar37,13 lei /10ml
    Vezi detalii
  • RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Deodorant cremă Natural Druid - 60 ml

    No reviews
    Preț normal 62,79 lei
    Preț unitar104,65 lei /100ml
    Vezi detalii
  • RareCraft Beer Beard Soap - 110 g RareCraft Beer Beard Soap - 110 g
    16% reducere

    RareCraft

    RareCraft Săpun pentru barbă cu bere - 110 g

    No reviews
    Preț de vânzare 24,74 lei Preț normal 29,49 lei
    Preț unitar22,49 lei /100g
    Vezi detalii
  • Lovely Lovers BraUp Gel - 150 ml Lovely Lovers BraUp Gel - 150 ml Lovely Lovers BraUp Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers BraUp Gel - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 98,19 lei
    Preț unitar65,46 lei /100ml
    Vezi detalii
  • COSRX AC Collection Ultimate Spot Cream - 30 g
    30% reducere

    COSRX

    COSRX AC Collection Ultimate Spot Cream - 30 g

    No reviews
    Preț de vânzare 66,54 lei Preț normal 95,09 lei
    Preț unitar22,18 lei /10g
    Vezi detalii
  • Swanson Wild Yam Cream (Natural Progesterone) - 59 ml
    Epuizat

    Swanson

    Swanson Wild Yam Cream (Progesteron natural) - 59 ml

    No reviews
    Preț normal 61,39 lei
    Preț unitar104,05 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - 50 ml Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - 50 ml Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - 50 ml Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - 50 ml Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - 50 ml Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - 50 ml Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - 50 ml

    Heimish

    Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 118,19 lei
    Preț unitar236,38 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Heimish Watermelon Moisture Soothing Gel Cream - 110 ml Heimish Watermelon Moisture Soothing Gel Cream - 110 ml Heimish Watermelon Moisture Soothing Gel Cream - 110 ml Heimish Watermelon Moisture Soothing Gel Cream - 110 ml
    Nou sosit

    Heimish

    Heimish Watermelon Moisture Soothing Gel Cream - 110 ml

    No reviews
    Preț normal 77,09 lei
    Preț unitar700,82 lei /l
    Vezi detalii
  • Medicube PDRN Collagen Glow Jelly Serum - 30 ml Medicube PDRN Collagen Glow Jelly Serum - 30 ml Medicube PDRN Collagen Glow Jelly Serum - 30 ml
    Nou sosit

    Medicube

    Ser Medicube PDRN cu colagen și efect de strălucire sub formă de jeleu - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 89,19 lei
    Preț unitar297,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Cell Fusion C Dark Spot Toning Sunscreen SPF50+ PA++++ - 50 ml Cell Fusion C Dark Spot Toning Sunscreen SPF50+ PA++++ - 50 ml Cell Fusion C Dark Spot Toning Sunscreen SPF50+ PA++++ - 50 ml
    Nou sosit

    Cell Fusion

    Cell Fusion C Cremă de protecție solară pentru uniformizarea tenului cu pete întunecate SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 121,39 lei
    Preț unitar242,78 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Vaseline Advanced Repair Regenerating Body Lotion - 600 ml
    Nou sosit

    Vaseline

    Loțiune regenerantă pentru corp Vaseline Advanced Repair - 600 ml

    No reviews
    Preț normal 41,69 lei
    Preț unitar69,48 lei /l
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 83 / 108
  • 1
  • …
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • …
  • 108
  • Următorul

Descoperiți sortimentul perfect de produse de îngrijire personală și frumusețe de top pentru a vă menține aspectul și starea de bine. Selecția noastră de produse de îngrijire personală și frumusețe oferă o varietate extinsă de articole pentru a răspunde tuturor aspectelor rutinei dvs. de îngrijire personală, de la baie și îngrijirea pielii până la igiena orală și îngrijirea intimă.

Revigorant

Îmbunătățiți-vă îngrijirea personală cu produse premium de îngrijire personală și frumusețe

La Medpak, oferim o gamă extinsă de produse de îngrijire personală și frumusețe de top concepute pentru a vă îmbunătăți rutina zilnică. Selecția noastră atent îngrijită se adresează tuturor aspectelor de îngrijire personală, asigurându-vă că arătați și vă simțiți cel mai bine din cap până în picioare.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformați-vă experiența de baie cu produsele noastre premium pentru baie și duș. Alegeți dintr-o varietate de săpunuri delicate, spălături de corp revigorante, și săruri de baie liniștitoare. Produsele noastre conțin ingrediente blânde pentru a preveni iritarea și uscarea pielii, disponibile într-o gamă largă de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit.

Soluții hrănitoare pentru îngrijirea corpului

Păstrați-vă pielea sănătoasă și radiantă cu colecția noastră cuprinzătoare de îngrijire a corpului. Gama noastră include:

  • Loțiuni hidratante și uleiuri de corp
  • Scruburi exfoliante pentru o piele fină
  • Creme anticelulitice specifice

Infuzate cu ingrediente organice precum ulei de cocos, unt de shea, și vitamina E, produsele noastre oferă hidratare de durată și elasticitate îmbunătățită a pielii.

Îngrijire facială avansată

Obțineți un ten strălucitor cu linia noastră de îngrijire facială de ultimă oră. Produsele noastre sunt adaptate diferitelor tipuri de piele și preocupări, inclusiv:

  • Detergenți blânzi pentru toate tipurile de piele
  • Tonice echilibrante
  • Seruri specifice pentru anumite probleme ale pielii
  • Creme hidratante hrănitoare

Fie că aveți pielea grasă, uscată, sau sensibilă, produsele noastre atent formulate oferă rezultate eficiente fără a compromite sănătatea pielii.

Îngrijire specializată pentru mâini și picioare

Oferiți extremităților atenția pe care o merită cu produsele noastre specializate pentru îngrijirea mâinilor și picioarelor . Selecția noastră include creme hrănitoare pentru mâini, exfoliante întineritoare pentru picioare, și îndepărtoare eficiente de calusuri pentru a vă menține mâinile și picioarele moi și netede.

Soluții inovatoare pentru îngrijirea părului

Obțineți un păr sănătos, frumos cu colecția noastră inovatoare de îngrijire a părului. Gama noastră include:

  • Șampoane și balsamuri hrănitoare
  • Măști de păr cu condiționare profundă
  • Produse de styling pentru toate tipurile de păr

Produsele noastre formulate de experți promovează creșterea puternică a părului, reduc încrețirea, și sporesc strălucirea pentru șuvițe, superbe și sănătoase.

Îngrijire intimă delicată

Mențineți sănătatea intimă optimă cu colecția noastră discretă și eficientă de îngrijire intimă. Produsele noastre includ spălături cu pH echilibrat, șervețele delicate, și creme calmante, toate formulate cu ingrediente blânde precum aloe vera și mușețel pentru o curățare sigură și completă.

Îngrijire orală completă

Realizați o igienă orală excelentă cu gama noastră largă de produse de îngrijire orală. Selecția noastră include:

  • Pastă de dinți cu ingrediente naturale
  • Apă de gură răcoritoare
  • Ață dentară eficientă

Formulate cu ingrediente naturale precum ulei de mentă și ulei de arbore de ceai, produsele noastre oferă o TiB proprietăți acteriale pentru o gură curată, sănătoasă.

De ce să alegeți Medpak pentru nevoile dvs. de îngrijire personală & frumusețe?

La Medpak, ne angajăm să vă oferim produse de îngrijire personală și frumusețe de cea mai înaltă calitate. Selecția noastră este:

  • Selectată cu atenție de la branduri de încredere
  • Formulată cu ingrediente naturale și organice acolo unde este posibil
  • Potrivită pentru diferite tipuri de piele și probleme
  • Testată riguros pentru calitate și eficacitate

Explorați Personal Care & Beauty collection și descoperiți produsele perfecte pentru a vă îmbunătăți rutina de îngrijire personală. De la produse esențiale pentru îngrijirea pielii la inovații pentru îngrijirea părului, Medpak are tot ce aveți nevoie pentru a arăta și a vă simți cel mai bine.

Îmbunătățiți-vă rutina de îngrijire personală cu selecția premium de la Medpak. Călătoria dvs. către o piele radiantă, păr sănătos, și bunăstare generală începe aici!

Experiențe de baie și duș: Întinerește și hrănește

Îmbunătățește-ți momentele de baie sau duș cu colecția noastră premium de produse de baie și duș. Selecția noastră cuprinde săpunuri, spălături corporale, și săruri de baie create cu ingrediente delicate pentru a preveni iritarea și uscarea. Alegeți dintr-o gamă variată de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit, fie că căutați parfumul liniștitor al lavandei sau o aromă energizantă de citrice.

Îngrijirea esențială a corpului: Revitalizați-vă și protejați-vă pielea

Păstrați-vă pielea sănătoasă și hrănită cu colecția noastră completă de îngrijire a corpului. Produsele noastre includ loțiuni, uleiuri, exfoliante, și creme pentru celulită, toate infuzate cu ingrediente organice precum uleiul de cocos, unt de shea, și vitamina E. Experimentați hidratarea de durată și elasticitatea sporită a pielii, lăsându-vă pielea suplă și catifelată.

Îngrijirea avansată a pielii feței: Descoperiți o piele radiantă, sănătoasă

Obțineți o piele luminoasă, sănătoasă cu gama noastră de îngrijire facială de ultimă generație, care include produse de curățare, tonice, seruri, și creme hidratante. Adaptate pentru a se potrivi diferitelor tipuri de piele și preocupări, produsele noastre se adresează pielii grase, uscate, sau sensibile. Ingredientele atent alese asigură rezultate blânde, dar eficiente, permițându-vă să vă atingeți obiectivele de îngrijire a pielii fără a pune în pericol bunăstarea pielii.

Hands & Feet Pampering: Arată-i extremităților tale puțină dragoste

Tratează-ți Afișați mai multe

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul