Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Vitaler's
Vitaler's

Vitaler's

(202 produse)
  • Atlantic Treat
  • Bilovit
  • Vitaler's
  • Wellbear
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • vitamine, minerale, probiotice și produse de îngrijire a pielii pentru toamnă


    Vezi acum
  • Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 capsule

    72 reviews
    Preț normal 45,09 lei
    Preț unitar0,75 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 capsule

    18 reviews
    Preț normal 85,99 lei
    Preț unitar0,72 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Zinc 15 mg + Seleniu 200 mcg - 120 capsule

    25 reviews
    Preț normal 39,09 lei
    Preț unitar0,33 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 comprimate

    27 reviews
    Preț normal 27,09 lei
    Preț unitar0,45 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Uridine 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Uridine 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Uridine 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Uridine 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Uridine 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Uridine 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Uridine 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Uridine 300 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Uridină 300 mg - 60 capsule

    28 reviews
    Preț normal 60,09 lei
    Preț unitar1,00 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Creatină monohidrat micronizată 5000 mg - 500 g

    20 reviews
    Preț normal 63,09 lei
    Preț unitar126,18 lei /kg
    Vezi detalii
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamina D3 4000 UI - 240 capsule moi

    11 reviews
    Preț normal 44,49 lei
    Preț unitar0,19 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonină 1 mg - 240 Tablete

    14 reviews
    Preț normal 33,09 lei
    Preț unitar0,14 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamina C 1000 mg - 120 capsule

    10 reviews
    Preț normal 39,09 lei
    Preț unitar0,33 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Maca (Peruvian Ginseng) 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Maca (Peruvian Ginseng) 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Maca (Peruvian Ginseng) 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Maca (Peruvian Ginseng) 600 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Maca 600 mg - 60 capsule

    1 review
    Preț normal 32,49 lei
    Preț unitar0,54 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Seleniu organic 200 mcg - 120 capsule

    8 reviews
    Preț normal 33,09 lei
    Preț unitar0,28 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Picolinat de zinc 15 mg - 120 capsule

    2 reviews
    Preț normal 23,99 lei
    Preț unitar0,20 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamina D3 4000 UI - 120 capsule moi

    6 reviews
    Preț normal 27,69 lei
    Preț unitar0,23 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Vitamin C with Rosehip 1000 mg - 60 Capsules Vitaler's Vitamin C with Rosehip 1000 mg - 60 Capsules Vitaler's Vitamin C with Rosehip 1000 mg - 60 Capsules Vitaler's Vitamin C with Rosehip 1000 mg - 60 Capsules Vitaler's Vitamin C with Rosehip 1000 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamina C cu Rosehip 1000 mg - 60 capsule

    7 reviews
    Preț normal 27,09 lei
    Preț unitar0,45 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Pulbere - 500 g

    12 reviews
    Preț normal 66,19 lei
    Preț unitar132,38 lei /kg
    Vezi detalii
  • Vitaler's Copper 2 mg - 120 Tablets Vitaler's Copper 2 mg - 120 Tablets Vitaler's Copper 2 mg - 120 Tablets Vitaler's Copper 2 mg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Cupru 2 mg - 120 Tablete

    4 reviews
    Preț normal 30,09 lei
    Preț unitar0,25 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Ulei de ficat de cod norvegian cu omega-3 1250 mg, cu aromă de lămâie - 250 ml

    9 reviews
    Preț normal 56,69 lei
    Preț unitar226,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Vitaler's Sodium Butyrate 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Sodium Butyrate 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Sodium Butyrate 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Sodium Butyrate 600 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Butirat de sodiu 600 mg - 60 capsule

    4 reviews
    Preț normal 37,89 lei
    Preț unitar0,63 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Chromium 200 mcg - 180 Tablets Vitaler's Chromium 200 mcg - 180 Tablets Vitaler's Chromium 200 mcg - 180 Tablets Vitaler's Chromium 200 mcg - 180 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Crom 200 mcg - 180 Tablete

    7 reviews
    Preț normal 22,29 lei
    Preț unitar0,12 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules
    Epuizat

    Vitaler's

    Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 capsule

    6 reviews
    Preț normal 47,49 lei
    Preț unitar0,40 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Ulei de nucă de cocos MCT - 500 ml

    6 reviews
    Preț normal 67,39 lei
    Preț unitar134,78 lei /l
    Vezi detalii
  • Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Orange - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Orange - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Orange - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Orange - 250 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Omega-3 Norvegian Cod Liver Oil, Orange Flavor 1200 mg - 250 ml

    7 reviews
    Preț normal 56,69 lei
    Preț unitar226,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Vitaler's Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Crin de leu 500 mg - 60 capsule

    6 reviews
    Preț normal 53,49 lei
    Preț unitar0,89 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 1 / 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 9
  • Următorul

Vitaler's este marca proprie de suplimente poloneze a Medpak, care oferă vitamine , minerale , ciuperci medicinale , și uleiuri omega-3. Cu formule atent elaborate la prețuri accesibile, , Vitaler's oferă suplimente de calitate, care reprezintă o valoare bună pentru consumatorii conștienți de sănătate din întreaga Europă.

Suplimente poloneze de calitate

Vitaler's a fost creată pentru a oferi suplimente de înaltă calitate, fără adaosuri inutile. Brandul se concentrează pe formule eficiente, utilizând ingrediente bine cercetate în forme optime ,, făcând posibilă suplimentarea zilnică consistentă pentru toată lumea. Fiecare produs reflectă angajamentul Medpak de a oferi calitate de încredere la prețuri corecte.

Vitaler's Produse la Medpak

La Medpak , oferim Vitaler's o gamă completă. Vitaminele includ D3 în concentrații multiple sub formă de picături și capsule moi , Combinații ADEK pentru adulți și copii , K2 MK-7 , complex B metilat , vitamina C cu măceșe , și vitamine B individuale în format convenabil de picături. Mineralele acoperă magneziu cu B6 , picolinat de zinc , seleniu , iod , și potasiu — disponibile sub formă de capsule sau picături lichide pentru dozare flexibilă.

Gama de ciuperci medicinale include cordyceps , coama leului , reishi , chaga , maitake , și shiitake ,, plus un amestec combinat de ciuperci vitale. Extractele din plante includ ashwagandha ,, curcumină ,, armurariu ,, maca , și palmier pitic. Uleiul de ficat de cod norvegian furnizează omega-3 în mai multe arome, inclusiv o versiune Junior pentru copii. Opțiunile de melatonină susțin un somn sănătos.

De ce să alegeți Vitaler's

Vitaler's oferă suplimente poloneze atent elaborate, cu formule de calitate, la prețuri accesibile. Brandul face ca suplimentarea consistentă să fie accesibilă pentru toate bugetele. Pentru cei care caută suplimente fiabile pentru uz zilnic care reprezintă o valoare bună , Vitaler's oferă calitate poloneză de încredere.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul