Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Acasă
  3. Accesorii pentru saună

Accesorii pentru saună

(40 produse)
  • Ulei esențial pentru saună
  • Unelte și echipamente pentru saună
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Bilovit Sauna Emulsion Birch - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Birch - 250 ml
    25% reducere

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsie mesteacăn - 250 ml

    2 reviews
    Preț de vânzare 31,70 lei Preț normal 42,29 lei
    Preț unitar126,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Bilovit Aluminium Sauna Spoon - Black Bilovit Aluminium Sauna Spoon - Black Bilovit Aluminium Sauna Spoon - Black Bilovit Aluminium Sauna Spoon - Black
    Epuizat

    Bilovit

    Lingură de saună din aluminiu Bilovit - negru

    1 review
    Preț normal 73,89 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Bilovit Sauna Emulsion Melissa - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Melissa - 250 ml
    25% reducere

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsie Melissa - 250 ml

    1 review
    Preț de vânzare 38,00 lei Preț normal 50,69 lei
    Preț unitar152,00 lei /l
    Vezi detalii
  • Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece
    Epuizat

    Bilovit

    Bilovit Sauna tetieră, Pin - 1 buc

    No reviews
    Preț normal 131,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Bilovit Sauna Emulsion Orange - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Orange - 250 ml

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsie Orange - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 42,29 lei
    Preț unitar169,16 lei /l
    Vezi detalii
  • Bilovit Pine Bolt for Sauna Bilovit Pine Bolt for Sauna Bilovit Pine Bolt for Sauna

    Bilovit

    Șurub din pin Bilovit pentru saună

    1 review
    Preț normal 56,49 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Bilovit Sauna Emulsion Spruce - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Spruce - 250 ml
    25% reducere

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsie Spruce - 250 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 31,70 lei Preț normal 42,29 lei
    Preț unitar126,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Bilovit Sauna Emulsion Tea Tree - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Tea Tree - 250 ml
    25% reducere

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsie Tea Tree - 250 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 31,70 lei Preț normal 42,29 lei
    Preț unitar126,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Bilovit Pine Ventilation Grille for Sauna Bilovit Pine Ventilation Grille for Sauna Bilovit Pine Ventilation Grille for Sauna Bilovit Pine Ventilation Grille for Sauna

    Bilovit

    Grila de ventilație Bilovit din pin pentru saună

    1 review
    Preț normal 69,09 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Naturalne Aromaty Essential Oil Mint - 10 ml Naturalne Aromaty Essential Oil Mint - 10 ml
    5% reducere

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Ulei esențial de mentă - 10 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 19,03 lei Preț normal 20,09 lei
    Preț unitar19,03 lei /10ml
    Vezi detalii
  • Bilovit Pine Anemostat for Sauna Bilovit Pine Anemostat for Sauna Bilovit Pine Anemostat for Sauna Bilovit Pine Anemostat for Sauna Bilovit Pine Anemostat for Sauna
    Epuizat

    Bilovit

    Anemostat Bilovit din pin pentru saună

    No reviews
    Preț normal 85,49 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Bilovit Lemon Eucalyptus Essential Oil - 1000 ml
    Epuizat

    Bilovit

    Bilovit Lemon Eucalyptus Ulei esențial - 1000 ml

    No reviews
    Preț normal 824,09 lei
    Preț unitar824,09 lei /l
    Vezi detalii
  • Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items
    Epuizat

    Bilovit

    Set de accesorii pentru saună Bilovit - 4 articole

    1 review
    Preț normal 278,79 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius
    Epuizat

    Bilovit

    Termometru pentru saună Bilovit Pine - până la 120 de grade Celsius

    No reviews
    Preț normal 61,49 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Bilovit Sauna Accessories Set - 2 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 2 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 2 Items
    Epuizat

    Bilovit

    Set de accesorii pentru saună Bilovit - 2 articole

    No reviews
    Preț normal 152,09 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items
    Epuizat

    Bilovit

    Set de accesorii pentru saună Bilovit - 5 articole

    3 reviews
    Preț normal 424,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 2 / 2
  • 1
  • 2
  • Următorul

Accesorii de saună pentru wellness și relaxare îmbunătățite

Transformați-vă experiența saunei cu colecția cuprinzătoare de accesorii de saună premium Medpak. Cu experiența noastră de zece ani în produse de wellness, oferim articole atent selectate care îmbunătățesc atât funcționalitatea, cât și beneficiile terapeutice ale sesiunilor dvs. de saună. De la emulsii aromatice la accesorii tradiționale din lemn, colecția noastră oferă tot ce este necesar pentru a crea un mediu de saună autentic și întineritor.

Emulsii terapeutice pentru saună și aromaterapie

Ridicați nivelul sesiunilor dvs. de saună cu gama noastră extinsă de emulsii naturale pentru saună care combină beneficiile aromaterapiei cu practicile tradiționale de saună. Aceste emulsii atent formulate se dizolvă ușor în apa de saună, eliberând vapori terapeutici care sporesc starea de bine respiratorie, creând în același timp experiențe senzoriale imersive. Fiecare aromă oferă beneficii specifice, de la proprietățile calmante ale lavandei la efectele de curățare respiratorie ale eucaliptului.

Colecția noastră diversificată de emulsii oferă parfumuri pentru fiecare preferință și obiectiv de wellness:

  • Pădure-opțiuni inspirate de pădure, precum cedru, pin, și brad, care aduc esența întineritoare a naturii în interior
  • Amestecuri răcoritoare de citrice și plante, inclusiv bergamotă, mandarină, și melissa pentru experiențe înălțătoare
  • Selecții terapeutice selecții cum ar fi arborele de ceai, mentă, și eucalipt care susțin bunăstarea respiratorie

Echipament tradițional de saună din lemn

Experiențele autentice de saună necesită accesorii tradiționale adecvate, fabricate din materiale naturale. Colecția noastră include accesorii din lemn de pin lucrate manual care întruchipează secole de tradiție nordică a saunei, oferind în același timp beneficii funcționale pentru utilizatorii moderni ai saunei. Aceste articole din lemn natural rezistă la umezeală și căldură, dezvoltând în același timp patine frumoase care le îmbunătățesc aspectul în timp.

Accesoriile esențiale din lemn creează baza unei practici adecvate a saunei. Gălețile tradiționale de diferite dimensiuni oferă capacități optime de stocare și turnare a apei, în timp ce polonicele specializate asigură aplicarea precisă a apei pe pietrele de saună. Tetierele ergonomice realizate din lemn de pin aromatic sporesc confortul în timpul sesiunilor prelungite, rezistând în mod natural la umezeală și la dezvoltarea bacteriilor.

Instrumente de monitorizare și cronometrare de precizie

Experiențele optime de saună necesită o atenție deosebită la temperatură, umiditate, și durata sesiunii. Instrumentele noastre de monitorizare combină meșteșugul tradițional cu capacitățile de măsurare precisă, asigurând sesiuni de saună sigure și eficiente. Aceste instrumente de precizie vă ajută să mențineți condițiile ideale în timp ce urmăriți progresul sesiunii pentru beneficii consistente de wellness.

Echipamentul de monitorizare de grad profesional include:

  • Termometru și higrometru combinate care monitorizează cu precizie atât temperatura, cât și nivelul de umiditate
  • Clepsidre tradiționale din nisip și clepsidre moderne din aluminiu pentru cronometrarea precisă a sesiunilor fără dispozitive electronice
  • Boluri specializate pentru aromaterapie concepute pentru difuzarea în siguranță a uleiurilor esențiale în medii cu

Materiale moderne durabile

Respectând tradițiile saunei, colecția noastră include și accesorii realizate din materiale moderne care oferă durabilitate sporită și întreținere ușoară. Gălețile și clepsidrele din aluminiu oferă alternative rezistente la coroziune la materialele tradiționale, menținând în același timp calitățile estetice și funcționale esențiale pentru experiențele autentice de saună.

Aceste opțiuni contemporane oferă avantaje practice pentru utilizatorii frecvenți de saună, inclusiv durabilitate sporită în medii cu umiditate ridicată și proceduri de curățare simplificate. Modelele elegante completează atât instalațiile de saună tradiționale, cât și pe cele moderne, oferind în același timp performanțe fiabile în timpul nenumăratelor sesiuni.

Soluții complete pentru configurarea saunei

Crearea unui mediu de saună perfect necesită coordonarea mai multor accesorii care funcționează împreună în mod armonios. Colecția noastră oferă toate componentele esențiale necesare pentru configurarea completă a saunei, de la instrumente de aplicare a apei la sisteme de aromaterapie. Această abordare cuprinzătoare asigură că fiecare aspect al experienței dvs. de saună contribuie la relaxare maximă și beneficii de wellness.

Seturile de accesorii coordonate elimină presupunerile în crearea mediilor optime de saună, asigurând în același timp că toate componentele funcționează împreună eficient. Elementele atent selectate se completează reciproc din punct de vedere estetic și funcțional, creând experiențe coerente care sporesc atât atractivitatea vizuală, cât și eficiența terapeutică a sesiunilor de saună.

Integrare a aromaterapiei axată pe wellness

Practicile moderne de saună recunosc din ce în ce mai mult beneficiile terapeutice ale combinării terapiei termice cu aromaterapia. Accesoriile noastre specializate pentru aromaterapie permit integrarea în siguranță a uleiurilor esențiale și a aromelor naturale în medii cu temperaturi ridicate. Aceste articole special concepute asigură că beneficiile aromatice îmbunătățesc experiența saunei tradiționale, nu o compromit.

Avantajele terapeutice ale sesiunilor de saună îmbunătățite cu aromaterapie includ îmbunătățirea funcției respiratorii, răspunsuri de relaxare îmbunătățite, și conexiuni mai profunde între minte și corp. Accesoriile noastre simplifică încorporarea acestor beneficii în mod sigur și eficient în rutina dumneavoastră obișnuită de saună.

Standarde de calitate și manoperă

La Medpak, menținem standarde riguroase pentru toate accesoriile de saună, asigurându-ne că acestea îndeplinesc cerințele exigente ale mediilor cu căldură, ridicată și umiditate ridicată. Produsele noastre sunt selectate pentru durabilitatea lor, siguranță, și autenticitate, reflectând angajamentul nostru față de calitate care a câștigat încrederea entuziaștilor wellness din întreaga Europă, inclusiv Germania, Lituania, Olanda, Italia, Slovacia, și Marea Britanie.

Fiecare accesoriu este supus unei evaluări atente pentru calitatea materialului, manopera, și performanța pe termen lung în condiții de saună. Această abordare cuprinzătoare asigură faptul că investiția dvs. în accesorii pentru saună vă oferă ani de zile de servicii fiabile, menținând în același timp calitățile estetice și funcționale care definesc experiențele excelente în saună.

Completați sanctuarul dvs. de wellness

Creați o abordare cuprinzătoare a wellness-ului la domiciliu cu produse complementare din gama noastră. Îmbunătățiți îngrijirea post-saună cu produsele noastrenaturale de îngrijire personală concepute pentru pielea care a fost supusă terapiei termice. Sprijiniți-vă rutina de wellness cu uleiurile noastre esențiale purepentru aplicații de aromaterapie. Pentru o relaxare completă, explorați colecția noastrăde suport pentru somn pentru a extinde beneficiile calmante ale sesiunilor de saună.

Descoperiți accesorii autentice de saună care onorează practicile tradiționale, susținând în același timp obiectivele moderne de wellness. Experimentați diferența Medpak, unde meșteșugul de calitate întâlnește inovația terapeutică în fiecare accesoriu pe care îl oferim pentru sanctuarul dvs. personal de wellness.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul