Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Reduceri

Reduceri

(1233 produse)
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • vitamine, minerale, probiotice și produse de îngrijire a pielii pentru toamnă


    Vezi acum
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamina D3 + K2 - 90 Tablete

    35 reviews
    Preț de vânzare 16,73 lei Preț normal 18,59 lei
    Preț unitar0,19 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets
    10% reducere

    OstroVit

    Ostrovit Berberină 500 mg - 90 comprimate

    46 reviews
    Preț de vânzare 35,71 lei Preț normal 39,69 lei
    Preț unitar0,40 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 capsule

    28 reviews
    Preț de vânzare 33,28 lei Preț normal 36,99 lei
    Preț unitar0,37 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Butirat de sodiu - 90 capsule

    32 reviews
    Preț de vânzare 43,28 lei Preț normal 48,09 lei
    Preț unitar0,48 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamina C 1000 mg - 90 Tablete

    15 reviews
    Preț de vânzare 21,95 lei Preț normal 24,39 lei
    Preț unitar0,24 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Citrat de magneziu 400 mg + B6 - 90 Tablete

    17 reviews
    Preț de vânzare 24,38 lei Preț normal 27,09 lei
    Preț unitar0,27 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Melatonină 1 mg - 180 Tablete

    10 reviews
    Preț de vânzare 21,04 lei Preț normal 23,39 lei
    Preț unitar0,12 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Eritritol, natural - 1000 g

    31 reviews
    Preț de vânzare 49,40 lei Preț normal 54,89 lei
    Preț unitar49,40 lei /kg
    Vezi detalii
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit L-Theanine - 90 capsule vegetariene

    12 reviews
    Preț de vânzare 35,71 lei Preț normal 39,69 lei
    Preț unitar0,40 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 capsule

    10 reviews
    Preț de vânzare 51,38 lei Preț normal 57,09 lei
    Preț unitar0,57 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Colagen marin + acid hialuronic și vitamina C - 90 comprimate

    14 reviews
    Preț de vânzare 36,44 lei Preț normal 40,49 lei
    Preț unitar0,40 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Picolinat de zinc - 150 comprimate

    9 reviews
    Preț de vânzare 26,00 lei Preț normal 28,89 lei
    Preț unitar0,17 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 capsule

    21 reviews
    Preț de vânzare 69,19 lei Preț normal 76,89 lei
    Preț unitar0,69 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamina D3 + K2 + Calciu - 90 Tablete

    11 reviews
    Preț de vânzare 35,17 lei Preț normal 39,09 lei
    Preț unitar0,39 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% reducere

    Ostrovit

    Ostrovit Taurină pulbere - 300 g

    6 reviews
    Preț de vânzare 31,39 lei Preț normal 34,89 lei
    Preț unitar104,63 lei /kg
    Vezi detalii
  • Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml
    25% reducere

    Bilovit

    Bilovit Ulei esențial împotriva țânțarilor - 10 ml

    8 reviews
    Preț de vânzare 9,03 lei Preț normal 12,09 lei
    Preț unitar9,03 lei /10ml
    Vezi detalii
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% reducere

    Pharmovit

    Pharmovit Colagen 12 000 Max - 30x30 ml

    16 reviews
    Preț de vânzare 285,38 lei Preț normal 317,09 lei
    Preț unitar9,51 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • PharmoVit Beetroot 10% Nitrates - 90 Capsules
    10% reducere

    Pharmovit

    Pharmovit Sfeclă roșie 10% Nitrați - 90 capsule

    6 reviews
    Preț de vânzare 55,24 lei Preț normal 61,39 lei
    Preț unitar0,61 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules
    10% reducere

    Progress Labs

    Progress Labs Acid alfa lipoic (ALA) 600 mg - 120 capsule

    11 reviews
    Preț de vânzare 143,66 lei Preț normal 159,89 lei
    Preț unitar1,20 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% reducere

    Pharmovit

    Pharmovit Colagen 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Preț de vânzare 108,08 lei Preț normal 120,09 lei
    Preț unitar216,16 lei /l
    Vezi detalii
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% reducere

    Pharmovit

    Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml

    6 reviews
    Preț de vânzare 113,75 lei Preț normal 126,39 lei
    Preț unitar227,50 lei /l
    Vezi detalii
  • Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces
    5% reducere

    Activlab

    Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Sfeclă roșie - 12 bucăți

    2 reviews
    Preț de vânzare 107,82 lei Preț normal 113,49 lei
    Preț unitar8,99 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g
    10% reducere

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g

    9 reviews
    Preț de vânzare 150,39 lei Preț normal 167,29 lei
    Preț unitar334,20 lei /kg
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 1 / 52
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 52
  • Următorul

Descoperă oferte excelente la suplimente alimentare, vitamine și produse pentru bunăstare atent selecționate în colecția noastră de reduceri. La Medpak, credem că produsele de calitate nu trebuie să fie scumpe. De aceea oferim regulat reduceri speciale la produse de încredere de la branduri recunoscute internațional, făcând drumul tău către sănătate mai accesibil.

Produse pentru bunăstare de calitate la prețuri reduse

Secțiunea noastră de reduceri prezintă o selecție în continuă schimbare de suplimente și produse pentru sănătate care îndeplinesc standardele noastre înalte de calitate și eficacitate. De la vitamine și minerale esențiale până la formule specializate pentru energie, imunitate și bunăstare generală, vei găsi produse care îți susțin obiectivele de sănătate fără să îți afecteze bugetul. Fiecare articol din această colecție provine de la branduri în care avem încredere, inclusiv NOW Foods, Solgar, Nordic Naturals și multe altele.

Ce vei găsi în colecția noastră de reduceri

Fie că vrei să îți faci stocuri de produse esențiale zilnice sau să încerci ceva nou, gama noastră cu reduceri oferă oportunități excelente. Răsfoiește vitamine și suplimente care susțin diverse aspecte ale sănătății, de la funcția imunitară până la performanța cognitivă. Poți descoperi și produse pentru susținerea oaselor și articulațiilor, bunăstarea digestivă sau energie naturală. Selecția se schimbă regulat, așa că merită să revii des pentru a găsi oferte noi.

Cumpără inteligent, rămâi sănătos

Grija pentru sănătatea ta nu ar trebui să fie un lux. Colecția noastră de reduceri facilitează accesul la suplimentele și produsele pentru bunăstare de care ai nevoie la prețuri care ți se potrivesc. Cu livrare rapidă în Europa și o gamă largă de branduri internaționale, Medpak îți aduce soluții de sănătate de încredere direct la ușa ta. Explorează gama noastră completă de suplimente axate pe sănătate și găsește susținerea pe care o merită corpul tău.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul