Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Purelab Marek Skoczylas

Purelab Marek Skoczylas

(78 produse)
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Skoczylas Maca, Ginseng, Gotu Cola - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Maca, Ginseng, Gotu Cola - 60 Capsule

    No reviews
    Preț normal 90,19 lei
    Preț unitar1,50 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Digestion (Rosemary, Dandelion, Mint, Fennel) - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Digestie (Rozmarin, Păpădie, Mentă, Fenicul) - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 59,59 lei
    Preț unitar0,99 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Goat Colostrum with Quince - 60 Capsules
    10% reducere

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Colostrum de capră cu gutui - 60 capsule

    1 review
    Preț de vânzare 177,44 lei Preț normal 197,29 lei
    Preț unitar2,96 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Fiber from Plantain, Blackcurrant and Apple - 200 g

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Fiber din Plantain, Coacăz negru și mere - 200 g

    No reviews
    Preț normal 69,19 lei
    Preț unitar345,95 lei /kg
    Vezi detalii
  • Skoczylas Face Cream with Oatmeal and Anise - 50 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Cremă de față cu fulgi de ovăz și anason - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 50,69 lei
    Preț unitar101,38 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Skoczylas Glukonormin - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Glukonormin - 60 capsule

    1 review
    Preț normal 64,99 lei
    Preț unitar1,08 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Potassium, Calcium, Phosphorus - 60 Capsules Skoczylas Potassium, Calcium, Phosphorus - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Potasiu, Calciu, Fosfor - 60 Capsule

    3 reviews
    Preț normal 75,19 lei
    Preț unitar1,25 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Rice Soap with Calendula and Dandelion - 100 g

    Purelab Marek Skoczylas

    Săpun de orez Skoczylas cu calendula și păpădie - 100 g

    No reviews
    Preț normal 33,79 lei
    Preț unitar337,90 lei /kg
    Vezi detalii
  • Skoczylas Urofemina Urinary System - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Urofemina Sistemul urinar - 60 capsule

    1 review
    Preț normal 91,39 lei
    Preț unitar1,52 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Coenzyme Q10, Evening Primrose and Borage - 60 Capsules Skoczylas Coenzyme Q10, Evening Primrose and Borage - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Coenzima Q10, Evening Primrose ?i Borage - 60 Capsule

    1 review
    Preț normal 131,69 lei
    Preț unitar2,19 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Joints - 60 Capsules
    30% reducere

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Articulații - 60 capsule

    1 review
    Preț de vânzare 105,86 lei Preț normal 151,59 lei
    Preț unitar1,76 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Evening Primrose Seed Oil - 250 ml Skoczylas Evening Primrose Seed Oil - 250 ml
    Epuizat

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Ulei din semin?e de onagra - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 113,49 lei
    Preț unitar453,96 lei /l
    Vezi detalii
  • Skoczylas Heart - 60 Capsules
    10% reducere

    Purelab Marek Skoczylas

    Inima Skoczylas - 60 capsule

    No reviews
    Preț de vânzare 75,76 lei Preț normal 84,19 lei
    Preț unitar1,26 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Estromega, Bioesters of Omega 3-6-9 Standard Acids, Raspberry - 250 ml Skoczylas Estromega, Bioesters of Omega 3-6-9 Standard Acids, Raspberry - 250 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Estromega, Bioesteri de acizi gra?i Omega 3-6-9 Standard, Zmeură - 250 ml

    1 review
    Preț normal 115,19 lei
    Preț unitar460,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Skoczylas Sulfogin, Sulforaphane, Gingko Biloba - 60 Capsules Skoczylas Sulfogin, Sulforaphane, Gingko Biloba - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Sulfogin, Sulforafan, Gingko Biloba - 60 Capsule

    No reviews
    Preț normal 60,09 lei
    Preț unitar1,00 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas For Spots (Zinc, Bet Carotene, Vitamin E) - 60 Capsules
    5% reducere

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Pentru pete (Zinc, Bet Caroten, Vitamina E) - 60 Capsule

    No reviews
    Preț de vânzare 85,68 lei Preț normal 90,19 lei
    Preț unitar1,43 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Estromega, Bioesters of Omega 3-6-9 Premium Acids, Raspberry - 250 ml
    5% reducere

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Estromega, Bioesteri de acizi Omega 3-6-9 Premium, zmeură - 250 ml

    1 review
    Preț de vânzare 139,61 lei Preț normal 146,99 lei
    Preț unitar558,44 lei /l
    Vezi detalii
  • Skoczylas Cucumber Soap with Lemongrass and Lavender - 100 g

    Purelab Marek Skoczylas

    Săpun Skoczylas Cucumber cu Lemongrass și Lavandă - 100 g

    No reviews
    Preț normal 35,39 lei
    Preț unitar353,90 lei /kg
    Vezi detalii
  • Skoczylas Before Pregnancy, Folic Acid, Vitamins and Minerals - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Înainte de sarcină, Acid folic, Vitamine ?i minerale - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 75,19 lei
    Preț unitar1,25 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas For the Nose, Pachynote - 90 Capsules Skoczylas For the Nose, Pachynote - 90 Capsules
    5% reducere

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Pentru Nas, Pachynote - 90 Capsule

    1 review
    Preț de vânzare 71,40 lei Preț normal 75,19 lei
    Preț unitar0,79 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas VEGECOMPLEX, Choline, Vitamins, Minerals - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas VEGECOMPLEX, Colină, Vitamine, Minerale - 60 Capsule

    No reviews
    Preț normal 49,29 lei
    Preț unitar0,82 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Skoczylas Borage Seed Oil - 250 ml Skoczylas Borage Seed Oil - 250 ml
    Epuizat

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Ulei din semin?e de borage - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 140,19 lei
    Preț unitar560,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Skoczylas Magnesium with Banana - 240 g
    5% reducere

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Magneziu cu banană - 240 g

    No reviews
    Preț de vânzare 85,68 lei Preț normal 90,19 lei
    Preț unitar357,00 lei /kg
    Vezi detalii
  • Skoczylas Lactation for Breastfeeding Women - 60 Capsules
    Epuizat

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Lactație pentru femeile care alăptează - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 88,39 lei
    Preț unitar1,47 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 3 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Următorul

Purelab Marek Skoczylas este un brand polonez care creează suplimente și produse naturale de îngrijire cu ingrediente combinate cu atenție. Cu formule de sănătate țintite, care conțin combinații sinergice de nutrienți și uleiuri de calitate presate la rece, , Purelab oferă suplimente poloneze care reflectă o expertiză nutrițională autentică.

Meșteșugul nutrițional polonez

Marek Skoczylas abordează suplimentele ca pe un meșteșug , combinând ingrediente pe baza potențialului lor sinergic, în loc să ofere pur și simplu produse cu un singur nutrient. Fiecare formulă reflectă modul în care nutrienții acționează împreună, combinând mineralele cu cofactorii lor de absorbție , și combinând plante medicinale pentru beneficii complementare. Această abordare atentă creează suplimente care funcționează mai eficient decât ingredientele izolate.

Produse Purelab Marek Skoczylas la Medpak

La Medpak , oferim gama completă de produse Purelab. Vitamine includ ADEK și ADEK Junior picături , D3 MAX , K2 MK7 , B12 picături , B-complex , și vitamina C naturală din măceșe , acerola , și aronia sub formă de capsule și pulbere. Mineralele includ magneziu în 4 forme cu verdețuri ,, zinc în 3 forme cu cupru și quercetină ,, fier în 3 forme cu vitamina C , și combinații de siliciu-bor-iod. Formulele țintite abordează obiective specifice de sănătate: inimă , ficat , articulații , memorie , ochi , prostată , păr , digestie , circulație , somn , și sprijin pentru colesterol. Sănătatea femeilor acoperă Sarcina , Înainte de sarcină , Alăptarea , Menopauzol , și Urofemina. Opțiunile de colagen includ codul atlantic , somonul cu cinci ingrediente , și versiunile din carne de vită. Uleiurile omega Estromega sunt disponibile în formule premium și standard, plus Junior pentru copii. Uleiurile presate la rece includ chimen negru , primula de seară , boragă , ciulin , dovleac , șofran , și cătină. Colostrum este disponibil în varietăți bovine și caprine. Produsele de îngrijire naturală includ cremă de față ,, cremă pentru picioare și mâini ,, deodorante cremă , și săpunuri artizanale.

De ce să alegeți Purelab Marek Skoczylas

Purelab Marek Skoczylas oferă suplimente poloneze de calitate, cu formule combinate în mod inteligent. Abordarea sinergică a mărcii maximizează eficacitatea ingredientelor. Pentru cei care caută suplimente poloneze atent concepute , Purelab oferă expertiză nutrițională în fiecare formulă.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul