Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe
  3. Protecție solară

Protecție solară

(149 produse)
  • Creme și loțiuni cu protecție solară
  • Recomandat
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Round Lab 1025 Dokdo Bubble Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml
    Epuizat

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Bubble S UNS creen SPF50 PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 97,69 lei
    Preț unitar195,38 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Bej 23 - 15 g

    No reviews
    Preț normal 100,29 lei
    Preț unitar66,86 lei /10g
    Vezi detalii
  • Heimish Artless Perfect Cushion - 21 Light Beige Heimish Artless Perfect Cushion - 21 Light Beige

    Heimish

    Heimish Pernă Artless Perfect - 21 Bej deschis

    No reviews
    Preț normal 145,19 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF 50+ PA++++ - 50 g
    Epuizat

    Etude

    Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF 50+ PA++++ - 50 g

    No reviews
    Preț normal 66,49 lei
    Preț unitar132,98 lei /100g
    Vezi detalii
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g

    No reviews
    Preț normal 100,29 lei
    Preț unitar71,64 lei /10g
    Vezi detalii
  • Purito Wonder Releaf Centella Sunscreen SPF50+ - 60 ml Purito Wonder Releaf Centella Sunscreen SPF50+ - 60 ml Purito Wonder Releaf Centella Sunscreen SPF50+ - 60 ml Purito Wonder Releaf Centella Sunscreen SPF50+ - 60 ml

    Purito

    Purito Wonder Releaf Centella S UNS crema SPF50+ - 60 ml

    No reviews
    Preț normal 103,49 lei
    Preț unitar172,48 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Sun Ser hidratant de protecție solară – 50 ml

    No reviews
    Preț normal 95,09 lei
    Preț unitar190,18 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Celimax Heart Pink Tone Up Moisturising Sun Cream SPF 50+ - 40 ml Celimax Heart Pink Tone Up Moisturising Sun Cream SPF 50+ - 40 ml Celimax Heart Pink Tone Up Moisturising Sun Cream SPF 50+ - 40 ml

    Celimax

    Celimax Heart Pink Tone Up Cremă hidratantă de protecție solară SPF 50+ - 40 ml

    No reviews
    Preț normal 97,69 lei
    Preț unitar244,23 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Purito Wonder Releaf Centella Sunscreen SPF50+ - 15 ml Purito Wonder Releaf Centella Sunscreen SPF50+ - 15 ml Purito Wonder Releaf Centella Sunscreen SPF50+ - 15 ml Purito Wonder Releaf Centella Sunscreen SPF50+ - 15 ml

    Dr.Althea

    Purito Wonder Releaf Centella S UNS cremă SPF50+ - 15 ml

    No reviews
    Preț normal 36,89 lei
    Preț unitar245,93 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dr. Althea Green Tea Fresh Sunscreen SPF50+ with Green Tea - 45 ml Dr. Althea Green Tea Fresh Sunscreen SPF50+ with Green Tea - 45 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Green Tea Fresh S UNS cremă SPF50+ cu ceai verde - 45 ml

    No reviews
    Preț normal 97,69 lei
    Preț unitar217,09 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Missha All Arround Safe Block Waterproof Sun Milk SPF50+ PA++++ - 70 ml Missha All Arround Safe Block Waterproof Sun Milk SPF50+ PA++++ - 70 ml Missha All Arround Safe Block Waterproof Sun Milk SPF50+ PA++++ - 70 ml
    20% reducere

    Missha

    Missha All Arround Safe Block Lapte solar rezistent la apă SPF50+ PA++++ - 70 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 79,71 lei Preț normal 99,79 lei
    Preț unitar113,87 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g
    6% reducere

    Tocobo

    Tocobo Cica Cooling S UNS căpușă SPF50+ PA++++ - 18 g

    No reviews
    Preț de vânzare 80,74 lei Preț normal 85,49 lei
    Preț unitar448,56 lei /100g
    Vezi detalii
  • Numbuzin No.1 Clear Filter Sun Essence SPF50+ - 50 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.1 Clear Filter Sun Essence SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Preț normal 100,29 lei
    Preț unitar200,58 lei /100ml
    Vezi detalii
  • A'pieu Super Air Fit Mild Sunscreen Daily SPF50+ PA++++ - 50 ml A'pieu Super Air Fit Mild Sunscreen Daily SPF50+ PA++++ - 50 ml A'pieu Super Air Fit Mild Sunscreen Daily SPF50+ PA++++ - 50 ml

    A'Pieu

    A'pieu Super Air Fit Mild S UNS creen Daily SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 112,99 lei
    Preț unitar225,98 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Tocobo Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml Tocobo Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml
    Epuizat

    Tocobo

    Tocobo Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 79,19 lei
    Preț unitar1.583,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Heimish Artless Perfect Cushion - 23 Natural Beige Heimish Artless Perfect Cushion - 23 Natural Beige

    Heimish

    Heimish Pernă Artless Perfect - 23 Bej natural

    No reviews
    Preț normal 158,39 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml
    15% reducere

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    1 review
    Preț de vânzare 92,38 lei Preț normal 109,29 lei
    Preț unitar184,76 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Pyunkang Yul ATO Mild Sun Cream SPF 50 PA++++ - 75 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul ATO Mild Sun Cream SPF 50 PA++++ - 75 ml

    No reviews
    Preț normal 79,19 lei
    Preț unitar105,59 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Anua Zero-Cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml Anua Zero-Cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml Anua Zero-Cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml
    20% reducere

    Anua

    Anua Zero-Cast Moisturizing Finish S UNS crema SPF50 PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 78,14 lei Preț normal 97,69 lei
    Preț unitar1.562,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Benton Skin Fit Mineral Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml Benton Skin Fit Mineral Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml Benton Skin Fit Mineral Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml

    Benton

    Benton Skin Fit Mineral Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 91,39 lei
    Preț unitar182,78 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dr. Althea Aqua Glowing Sunscreen SPF50+ with Bamboo Water - 45 ml Dr. Althea Aqua Glowing Sunscreen SPF50+ with Bamboo Water - 45 ml
    15% reducere

    Dr.Althea

    Dr. Althea Aqua Glowing S UNS cremă SPF50+ cu apă de bambus - 45 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 82,90 lei Preț normal 97,69 lei
    Preț unitar184,22 lei /100ml
    Vezi detalii
  • A'Pieu Pure Block Moisturising Gel/Cream with SPF50+ - 50 ml A'Pieu Pure Block Moisturising Gel/Cream with SPF50+ - 50 ml
    Epuizat

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block Gel/Cremă hidratantă cu SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 76,49 lei
    Preț unitar152,98 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g

    No reviews
    Preț normal 79,19 lei
    Preț unitar527,93 lei /100g
    Vezi detalii
  • Etude House Sunprise Airy Finish SPF50+ - 55 ml
    Epuizat

    Etude

    Etude House Sunprise Airy Finish SPF50+ - 55 ml

    No reviews
    Preț normal 84,49 lei
    Preț unitar153,62 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 5 / 7
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Următorul

Protecție solară eficientă: Protejarea pielii împotriva razelor nocive

Protecția solară merge dincolo de purtarea unei șepci sau folosirea unei umbrele. Este vorba despre a vă bucura cu încredere de s UNS hine în timp ce vă păstrați sănătatea pielii. Ghidul nostru cuprinzător explorează cele mai bune modalități de a vă proteja pielea de razele UV dăunătoare, permițându-vă să vă bucurați de vremea caldă în siguranță.

S UNS cree and Sunblock: Cea mai bună apărare a pielii tale

În timp ce zilele de vară ne invită să ne bucurăm de soare, este esențial să ne amintim că expunerea prelungită crește riscul de cancer de piele și accelerează îmbătrânirea. S UNS creen și crema de protecție solară oferă o protecție superioară în comparație cu ochelarii de soare sau pălăriile, protejând eficient pielea de razele UV dăunătoare.

Importanța protecției solare

Razele UV sunt responsabile pentru cancerul de piele și deteriorarea structurală, ducând la pierderea elasticității. Arsurile solare demonstrează în mod clar această daună. S UNS creens de înaltă calitate cu SPF ridicat oferă protecție de durată chiar și în condiții de căldură extremă, reducând semnificativ riscul arsurilor solare și permițându-vă să vă bucurați de activitățile în aer liber.

Protecția solară nu împiedică bronzarea

Contrar credinței populare, utilizarea protecției solare nu înseamnă să rămâneți palid. S UNS creții previn arsurile solare, dar nu limitează potențialul de bronzare. Acestea protejează împotriva efectelor nocive, permițându-vă în același timp să obțineți acea strălucire de vară dorită. Disponibile în tuburi și spray-uri, s UNS creens cu filtre UV oferă protecție eficientă pe baza formulei lor.

Protecție solară impermeabilă pentru piscină și plajă

Pentru înot sau activități pe plajă, s UNS creens impermeabile oferă protecție continuă fără reaplicare frecventă. Acest confort vă permite să vă bucurați de activitățile acvatice menținând în același timp siguranța pielii. Cu o protecție solară adecvată, vă puteți bucura de soarele verii fără a risca sănătatea pielii sau a accelera îmbătrânirea.

Explorați gama noastră de produse de protecție solară pentru a găsi soluția perfectă pentru nevoile dumneavoastră. Pentru îngrijirea după plajă, verificați selecția noastră de creme și loțiuni după plajă .

Alegerea protecției solare potrivite

Atunci când alegeți protecția solară, luați în considerare factori precum tipul de piele, activitățile planificate, și durata expunerii. Căutați s UNS crete cu spectru larg care protejează atât împotriva razelor UVA, cât și a celor UVB. Pentru pielea sensibilă, cremele s UNS pe bază de minerale care conțin oxid de zinc sau dioxid de titan sunt opțiuni excelente. Nu uitați să reaplicați s UNS cree la fiecare două ore sau după înot sau transpirație excesivă pentru protecție optimă.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul