Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe
  3. Protecție solară

Protecție solară

(149 produse)
  • Creme și loțiuni cu protecție solară
  • Recomandat
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21

    Missha

    Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ Nr. 21

    1 review
    Preț normal 79,19 lei
    Preț unitar527,93 lei /100g
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g
    Epuizat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Bio S UNS tick SPF50+ - 20 g

    No reviews
    Preț normal 100,29 lei
    Preț unitar557,17 lei /100g
    Vezi detalii
  • Missha All Around Safe Block Essence Sun Milk EX SPF 50+/PA+++ - 70 ml Missha All Around Safe Block Essence Sun Milk EX SPF 50+/PA+++ - 70 ml

    Missha

    Missha All Around Safe Block Essence Sun Milk EX SPF 50+/PA+++ - 70 ml

    No reviews
    Preț normal 100,29 lei
    Preț unitar143,27 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml

    Frudia

    Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 45,39 lei
    Preț unitar90,78 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g
    Epuizat

    Enough

    Enough Fond de ten stick hidratant 3X #13N - 14 g

    No reviews
    Preț normal 63,39 lei
    Preț unitar452,79 lei /100g
    Vezi detalii
  • House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml
    Epuizat

    House Of Hur

    House Of Hur Fluid solar fără greutate SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 119,89 lei
    Preț unitar239,78 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Axis-Y Complete No-stress Physical Sunscreen SPF50+ - 50 ml Axis-Y Complete No-stress Physical Sunscreen SPF50+ - 50 ml
    5% reducere

    Axis-Y

    Axis-Y Complete No-stress Physical S UNScreen SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 80,27 lei Preț normal 84,49 lei
    Preț unitar160,54 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml
    Epuizat

    Some by Mi

    Some by Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 73,89 lei
    Preț unitar147,78 lei /100ml
    Vezi detalii
  • SKIN1004 Hyalu-Cica Silky-Fit SPF 50+ PA++++ - 20 g SKIN1004 Hyalu-Cica Silky-Fit SPF 50+ PA++++ - 20 g

    SKIN1004

    SKIN1004 Hyalu-Cica Silky-Fit SPF 50+ PA++++ - 20 g

    1 review
    Preț normal 93,99 lei
    Preț unitar4.699,50 lei /kg
    Vezi detalii
  • Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g

    Isntree

    Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g

    No reviews
    Preț normal 75,49 lei
    Preț unitar343,14 lei /100g
    Vezi detalii
  • Fitomed UV SPF 15 Mattifying Cream for Acne and Combination Skin - 55 g Fitomed UV SPF 15 Mattifying Cream for Acne and Combination Skin - 55 g Fitomed UV SPF 15 Mattifying Cream for Acne and Combination Skin - 55 g
    Epuizat

    Fitomed

    Fitomed UV SPF 15 Cremă matifiantă pentru acnee și piele mixtă - 55 g

    No reviews
    Preț normal 43,79 lei
    Preț unitar79,62 lei /100g
    Vezi detalii
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening S UNS cremă - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 126,69 lei
    Preț unitar253,38 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g

    Enough

    Enough Fond de ten hidratant 3X Moisture Stick #21N - 14 g

    No reviews
    Preț normal 87,69 lei
    Preț unitar626,36 lei /100g
    Vezi detalii
  • Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml
    5% reducere

    Arencia

    Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 87,84 lei Preț normal 92,49 lei
    Preț unitar175,68 lei /100ml
    Vezi detalii
  • COSRX Nourishing Sunscreen with Vitamin E SPF50+ - 50 ml
    20% reducere

    COSRX

    COSRX Cremă hrănitoare cu vitamina E SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 117,71 lei Preț normal 147,29 lei
    Preț unitar235,42 lei /100ml
    Vezi detalii
  • SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light SPF30 PA++++ - 50 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Cremă solară ușoară SPF30 PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 96,59 lei
    Preț unitar1.931,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Isntree Hyaluronic Acid Daily Sun Gel SPF30 PA+++ - 50 ml
    Epuizat

    Isntree

    Gel solar zilnic cu acid hialuronic Isntree SPF30 PA+++ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 78,09 lei
    Preț unitar1.561,80 lei /l
    Vezi detalii
  • Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    Goodal

    Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 102,39 lei
    Preț unitar204,78 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF 50+ PA++++ - 15 ml Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF 50+ PA++++ - 15 ml

    Purito

    Purito Daily Soft Touch S UNS cremă SPF 50+ PA++++ - 15 ml

    No reviews
    Preț normal 42,79 lei
    Preț unitar285,27 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ - 60 ml Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ - 60 ml Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ - 60 ml
    Epuizat

    Purito

    Purito Daily Soft Touch S UNS cremă SPF50+ - 60 ml

    1 review
    Preț normal 91,39 lei
    Preț unitar152,32 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Mary&May Vegan Peptide Sunstick SPF50+ PA++++ - 18 g Mary&May Vegan Peptide Sunstick SPF50+ PA++++ - 18 g Mary&May Vegan Peptide Sunstick SPF50+ PA++++ - 18 g
    16% reducere

    Mary&May

    Mary&May Vegan Peptide S UNS căpușă SPF50+ PA++++ - 18 g

    No reviews
    Preț de vânzare 74,45 lei Preț normal 88,19 lei
    Preț unitar413,61 lei /100g
    Vezi detalii
  • K-SECRET Seoul 1988 Cream SPF 50+ PA++++ - 50 ml K-SECRET Seoul 1988 Cream SPF 50+ PA++++ - 50 ml
    30% reducere

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Cremă cu SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 69,68 lei Preț normal 99,79 lei
    Preț unitar139,36 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g

    Abib

    Abib Airy S UNS căpușă Smoothing Bar SPF50+ - 23 g

    No reviews
    Preț normal 105,59 lei
    Preț unitar459,09 lei /100g
    Vezi detalii
  • Rohto Skin Aqua UV Super Moisture Gel SPF50+ PA++++ - 110 g Rohto Skin Aqua UV Super Moisture Gel SPF50+ PA++++ - 110 g
    Epuizat

    Rohto

    Rohto Skin Aqua UV Super Moisture Gel SPF50+ PA++++ - 110 g

    No reviews
    Preț normal 88,69 lei
    Preț unitar806,27 lei /kg
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 4 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Următorul

Protecție solară eficientă: Protejarea pielii împotriva razelor nocive

Protecția solară merge dincolo de purtarea unei șepci sau folosirea unei umbrele. Este vorba despre a vă bucura cu încredere de s UNS hine în timp ce vă păstrați sănătatea pielii. Ghidul nostru cuprinzător explorează cele mai bune modalități de a vă proteja pielea de razele UV dăunătoare, permițându-vă să vă bucurați de vremea caldă în siguranță.

S UNS cree and Sunblock: Cea mai bună apărare a pielii tale

În timp ce zilele de vară ne invită să ne bucurăm de soare, este esențial să ne amintim că expunerea prelungită crește riscul de cancer de piele și accelerează îmbătrânirea. S UNS creen și crema de protecție solară oferă o protecție superioară în comparație cu ochelarii de soare sau pălăriile, protejând eficient pielea de razele UV dăunătoare.

Importanța protecției solare

Razele UV sunt responsabile pentru cancerul de piele și deteriorarea structurală, ducând la pierderea elasticității. Arsurile solare demonstrează în mod clar această daună. S UNS creens de înaltă calitate cu SPF ridicat oferă protecție de durată chiar și în condiții de căldură extremă, reducând semnificativ riscul arsurilor solare și permițându-vă să vă bucurați de activitățile în aer liber.

Protecția solară nu împiedică bronzarea

Contrar credinței populare, utilizarea protecției solare nu înseamnă să rămâneți palid. S UNS creții previn arsurile solare, dar nu limitează potențialul de bronzare. Acestea protejează împotriva efectelor nocive, permițându-vă în același timp să obțineți acea strălucire de vară dorită. Disponibile în tuburi și spray-uri, s UNS creens cu filtre UV oferă protecție eficientă pe baza formulei lor.

Protecție solară impermeabilă pentru piscină și plajă

Pentru înot sau activități pe plajă, s UNS creens impermeabile oferă protecție continuă fără reaplicare frecventă. Acest confort vă permite să vă bucurați de activitățile acvatice menținând în același timp siguranța pielii. Cu o protecție solară adecvată, vă puteți bucura de soarele verii fără a risca sănătatea pielii sau a accelera îmbătrânirea.

Explorați gama noastră de produse de protecție solară pentru a găsi soluția perfectă pentru nevoile dumneavoastră. Pentru îngrijirea după plajă, verificați selecția noastră de creme și loțiuni după plajă .

Alegerea protecției solare potrivite

Atunci când alegeți protecția solară, luați în considerare factori precum tipul de piele, activitățile planificate, și durata expunerii. Căutați s UNS crete cu spectru larg care protejează atât împotriva razelor UVA, cât și a celor UVB. Pentru pielea sensibilă, cremele s UNS pe bază de minerale care conțin oxid de zinc sau dioxid de titan sunt opțiuni excelente. Nu uitați să reaplicați s UNS cree la fiecare două ore sau după înot sau transpirație excesivă pentru protecție optimă.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul