Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Mama și bebelușul

Mama și bebelușul

(464 produse)
  • Sarcină și maternitate
  • Hrănirea copiilor
  • Sănătatea copiilor
  • Igiena copiilor
  • Nutriția copiilor
  • Suzete
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Nordic Naturals Children's DHA, Strawberry 250 mg - 180 Softgels
    Epuizat

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals DHA pentru copii, St RAW berry 250 mg - 180 capsule moi

    No reviews
    Preț normal 158,89 lei
    Preț unitar0,88 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Bunny Ninja Fruit Fluk Fruit Snack Apple-Mango - 15 g

    Bunny Ninja

    Bunny Ninja Fruit Fluk Gustare cu fructe Apple-Mango - 15 g

    No reviews
    Preț normal 7,39 lei
    Preț unitar49,27 lei /100g
    Vezi detalii
  • Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Orange - 6 g
    10% reducere

    Starpharma

    Starpharma Acadea sănătoasă cu 12 vitamine, Orange - 6 g

    1 review
    Preț de vânzare 2,69 lei Preț normal 2,99 lei
    Preț unitar448,33 lei /kg
    Vezi detalii
  • Bob Snail Apple-Cherry Fruit Jellies with No Added Sugar - 38 g Bob Snail Apple-Cherry Fruit Jellies with No Added Sugar - 38 g
    Epuizat

    Bob Snail

    Bob Snail Jeleuri de fructe cu mere și cireșe fără zahăr adăugat - 38 g

    No reviews
    Preț normal 7,29 lei
    Preț unitar1,92 lei /10g
    Vezi detalii
  • Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g
    Epuizat

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Cub surpriză mere prune - 16 g

    No reviews
    Preț normal 8,39 lei
    Preț unitar5,24 lei /10g
    Vezi detalii
  • Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml
    Epuizat

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamina C Junior 100 mg, picături - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 22,00 lei
    Preț unitar7,33 lei /10ml
    Vezi detalii
  • Invent Farm Para Farm Junior, Liquid - 100 ml Invent Farm Para Farm Junior, Liquid - 100 ml Invent Farm Para Farm Junior, Liquid - 100 ml

    Invent Farm

    Invent Farm Para Farm Junior, Lichid - 100 ml

    1 review
    Preț normal 62,39 lei
    Preț unitar623,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Philips Avent Silicone Nipple Shields, Small 15 mm - 2 Pieces Philips Avent Silicone Nipple Shields, Small 15 mm - 2 Pieces Philips Avent Silicone Nipple Shields, Small 15 mm - 2 Pieces Philips Avent Silicone Nipple Shields, Small 15 mm - 2 Pieces
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Apărătoare de mameloane din silicon, Mic 15 mm - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 31,09 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • BeKeto Keto Chips Spicy Oriental - 30 g BeKeto Keto Chips Spicy Oriental - 30 g BeKeto Keto Chips Spicy Oriental - 30 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Chips Oriental picant - 30 g

    1 review
    Preț normal 16,99 lei
    Preț unitar56,63 lei /100g
    Vezi detalii
  • Porcja Dobra Fruit Snack Mix Set - 24 pieces
    Epuizat

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Set mix de gustări cu fructe - 24 bucăți

    No reviews
    Preț normal 72,39 lei
    Preț unitar3,02 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 15 g x 4 McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 15 g x 4

    McLloyd's

    Mc LLOYD BioSaurus Crispuri de porumb fără gluten cu sare de mare - 15 g x 4

    1 review
    Preț normal 13,59 lei
    Preț unitar3,40 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Simed Cotton Training Panties - Doggie
    Epuizat

    Simed

    Simed Chiloți de antrenament din bumbac - Doggie

    No reviews
    Preț normal 23,79 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Olvita Cold-Pressed Black Cumin Oil Unpurified for Kids, Blue - 250 ml Olvita Cold-Pressed Black Cumin Oil Unpurified for Kids, Blue - 250 ml

    Olvita

    Olvita Ulei de chimen negru presat la rece nepurificat pentru copii, Albastru - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 96,19 lei
    Preț unitar384,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g
    Epuizat

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Cub surpriză, Curmale, Carob, Nuci - 25 g

    1 review
    Preț normal 8,39 lei
    Preț unitar3,36 lei /10g
    Vezi detalii
  • Natracare Eco-Friendly Curved Sanitary Pads - 30 pieces Natracare Eco-Friendly Curved Sanitary Pads - 30 pieces

    Natracare

    Natracare Tampoane sanitare curbate ecologice - 30 bucăți

    1 review
    Preț normal 20,39 lei
    Preț unitar0,68 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Progress Labs Junior Multivitamin, Orange - 120 Chewable Tablets Progress Labs Junior Multivitamin, Orange - 120 Chewable Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Junior Multivitamin, Orange - 120 comprimate masticabile

    1 review
    Preț normal 38,99 lei
    Preț unitar0,32 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Nordic Naturals Children's DHA Omega-3 250 mg, Tropical - 30 Gummies Nordic Naturals Children's DHA Omega-3 250 mg, Tropical - 30 Gummies
    Epuizat

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Children's DHA Omega-3 250 mg, Tropical - 30 gume

    No reviews
    Preț normal 150,49 lei
    Preț unitar5,02 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Cantu Kids Moisturising Hair Conditioner for Children - 237 ml

    Cantu

    Balsam hidratant pentru păr pentru copii Cantu Kids - 237 ml

    No reviews
    Preț normal 34,79 lei
    Preț unitar146,79 lei /l
    Vezi detalii
  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamin D3 and K2, Cocoa - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Lollipop sănătos cu vitamina D3 și K2, cacao - 6 g

    No reviews
    Preț normal 2,59 lei
    Preț unitar431,67 lei /kg
    Vezi detalii
  • Prima Ovulation LH Strip Test - 5 pieces
    Epuizat

    Prima

    Prima Ovulație LH Strip Test - 5 bucăți

    No reviews
    Preț normal 10,19 lei
    Preț unitar2,04 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Vitamin D3 Junior 800 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Junior 800 IU, drops - 30 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamina D3 Junior 800 UI, picături - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 26,99 lei
    Preț unitar9,00 lei /10ml
    Vezi detalii
  • Solgar U-Cubes Children's Vitamin C - 90 Gummiess Solgar U-Cubes Children's Vitamin C - 90 Gummiess Solgar U-Cubes Children's Vitamin C - 90 Gummiess
    Epuizat

    Solgar

    Solgar U-Cubes Vitamina C pentru copii - 90 jeleuris

    No reviews
    Preț normal 80,89 lei
    Preț unitar0,90 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Garden of Life Vitamin Code RAW Prenatal - 180 Capsules Garden of Life Vitamin Code RAW Prenatal - 180 Capsules Garden of Life Vitamin Code RAW Prenatal - 180 Capsules

    Garden of Life

    Garden of Life Vitamin Code RAW Prenatal - 180 capsule

    1 review
    Preț normal 359,79 lei
    Preț unitar2,00 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Solgar Kangavites Children's Vitamins, Berry Flavour - 60 Lozenges Solgar Kangavites Children's Vitamins, Berry Flavour - 60 Lozenges Solgar Kangavites Children's Vitamins, Berry Flavour - 60 Lozenges
    Epuizat

    Solgar

    Solgar Kangavites Vitamine pentru copii, Aromă de fructe de pădure - 60 de pastiluțe

    1 review
    Preț normal 92,89 lei
    Preț unitar1,55 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 8 / 20
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • …
  • 20
  • Următorul
Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul