Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Mama și bebelușul

Mama și bebelușul

(464 produse)
  • Sarcină și maternitate
  • Hrănirea copiilor
  • Sănătatea copiilor
  • Igiena copiilor
  • Nutriția copiilor
  • Suzete
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Philips Avent Cup with Spout, Pink - 300 ml Philips Avent Cup with Spout, Pink - 300 ml Philips Avent Cup with Spout, Pink - 300 ml
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Pahar cu gura de scurgere, Roz - 300 ml

    No reviews
    Preț normal 51,09 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Bottle Warmer Philips Avent Bottle Warmer
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Încălzitor de sticle

    No reviews
    Preț normal 209,59 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 30  g

    McLloyd's

    McLloyd's Chipsuri de porumb cu brânză fără gluten BioSaurus de la - 30 g

    No reviews
    Preț normal 7,89 lei
    Preț unitar26,30 lei /100g
    Vezi detalii
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Crisps de porumb cu brânză fără gluten - 15 g

    No reviews
    Preț normal 5,09 lei
    Preț unitar10,18 lei /100g
    Vezi detalii
  • Solgar Kangavites Chewable Vitamin C, Orange - 90 Lozenges Solgar Kangavites Chewable Vitamin C, Orange - 90 Lozenges
    Epuizat

    Solgar

    Solgar Kangavites Vitamina C masticabilă, Portocaliu - 90 Pastiluțe

    No reviews
    Preț normal 83,89 lei
    Preț unitar0,93 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vivicot Biodegradable Night Pads with Wings - 10 pieces
    Epuizat

    Vivicot

    Vivicot Tampoane de noapte biodegradabile cu aripi - 10 bucăți

    No reviews
    Preț normal 19,19 lei
    Preț unitar1,92 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • MaryRuth's Toddler Vitamin D3 + K2 Liquid Drops - 30 ml
    Epuizat

    MaryRuth's

    MaryRuth's Toddler Vitamin D3 + K2 Liquid Drops - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 85,59 lei
    Preț unitar285,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 60 Lozenges Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 60 Lozenges Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 60 Lozenges Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 60 Lozenges Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 60 Lozenges
    Epuizat

    Genactiv

    Genactiv Colostrum Junior , Soc - 60 pastile

    No reviews
    Preț normal 149,89 lei
    Preț unitar2,50 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Pierpaoli Bioconte Bathing Lotion for Babies and Children 2in1 - 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Loțiune de îmbăiere pentru bebeluși și copii 2în1 - 500 ml

    No reviews
    Preț normal 35,79 lei
    Preț unitar71,58 lei /l
    Vezi detalii
  • Philips Avent Anti-Colic Soother 0 m+ - 2 Pieces Philips Avent Anti-Colic Soother 0 m+ - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Suzetă anticolic 0 m+ - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 31,59 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 260 ml x 3 Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 260 ml

    Philips

    Philips Avent Biberon Responsive Natural - 260 ml x 3

    1 review
    Preț normal 108,49 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • ChildLife Aller-Care Liquid Vitamin C, Grape - 118 ml ChildLife Aller-Care Liquid Vitamin C, Grape - 118 ml

    ChildLife

    ChildLife Aller-Care Vitamina C lichidă, Struguri - 118 ml

    No reviews
    Preț normal 109,09 lei
    Preț unitar92,45 lei /100ml
    Vezi detalii
  • MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml

    MycoMedica

    MycoMedica Sirop de maimuță - 200 ml

    No reviews
    Preț normal 53,89 lei
    Preț unitar269,45 lei /l
    Vezi detalii
  • Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml

    Urtekram

    Urtekram Șampon delicat pentru copii cu Calendula - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 50,09 lei
    Preț unitar200,36 lei /l
    Vezi detalii
  • Bunny Ninja Christmas Mix of Fruit Sweets - 6 Pieces + Surprise Bunny Ninja Christmas Mix of Fruit Sweets - 6 Pieces + Surprise Bunny Ninja Christmas Mix of Fruit Sweets - 6 Pieces + Surprise
    Epuizat

    Bunny Ninja

    Bunny Ninja Mix de bomboane de fructe de Crăciun - 6 bucăți + surpriză

    No reviews
    Preț normal 21,49 lei
    Preț unitar3,58 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Isostar Energy Jelly with Caffeine, Apricot - 100 g

    Isostar

    Isostar Energy Jelly cu cafeină, Caisă - 100 g

    1 review
    Preț normal 37,19 lei
    Preț unitar371,90 lei /kg
    Vezi detalii
  • Nanga L-Carnosine 500 mg - 100 Capsules

    Nanga

    Nanga L-Carnosine 500 mg - 100 capsule

    No reviews
    Preț normal 207,49 lei
    Preț unitar2,07 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Simed Standard Tip/Head for Sonic Toothbrush 360 ES3 - 1 Piece Simed Standard Tip/Head for Sonic Toothbrush 360 ES3 - 1 Piece

    Simed

    Simed Vârf/cap standard pentru periuța de dinți sonică 360 ES3 - 1 bucată

    No reviews
    Preț normal 13,09 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Simed Cloth Nappy Cover - Street

    Simed

    Simed Capac pentru scutece de pânză - Street

    No reviews
    Preț normal 32,29 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Simed Cloth Nappy Cover - Africa

    Simed

    Simed Husă pentru scutece de pânză - Africa

    1 review
    Preț normal 35,59 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Helpa Dry Food, Strawberry - 9 g Helpa Dry Food, Strawberry - 9 g

    Helpa

    Helpa Alimente uscate, Căpșuni - 9 g

    No reviews
    Preț normal 16,99 lei
    Preț unitar188,78 lei /100g
    Vezi detalii
  • YumEarth Fruit Sour Gummies with Vitamin C - 50 g YumEarth Fruit Sour Gummies with Vitamin C - 50 g

    YummyEarth

    YumEarth Gumă acidulată cu fructe și vitamina C - 50 g

    No reviews
    Preț normal 12,59 lei
    Preț unitar25,18 lei /100g
    Vezi detalii
  • Skoczylas Before Pregnancy, Folic Acid, Vitamins and Minerals - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Înainte de sarcină, Acid folic, Vitamine ?i minerale - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 74,89 lei
    Preț unitar1,25 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Alce Nero Fair Trade Spelt Biscuits with Bitter Chocolate - 28 g
    Epuizat

    Alce Nero

    Alce Nero Biscuiți Fair Trade Spelt cu ciocolată amară - 28 g

    1 review
    Preț normal 10,19 lei
    Preț unitar36,39 lei /100g
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 11 / 20
  • 1
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • …
  • 20
  • Următorul
Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul