Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Vitamine și suplimente
  3. Subiecte de sănătate

Subiecte de sănătate

(4666 produse)
  • Creier și funcții cognitive
  • Oase, articulații și cartilaje
  • Sănătate cardiovasculară
  • Detoxifiere și purificare
  • Sistem digestiv
  • Energie
  • Ochi și vedere
  • Păr, piele și unghii
  • Sistem imunitar
  • Rinichi și tract urinar
  • Sistem respirator
  • Somn
  • Slăbire
  • Sănătatea bărbaților
  • Sănătatea femeilor
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Isostar PowerTabs Isotonic, Cranberry - 10 Effervescent Tablets

    Isostar

    Isostar PowerTabs Isotonic, Afine - 10 comprimate efervescente

    No reviews
    Preț normal 60,09 lei
    Preț unitar6,01 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Quicksilver Liposomal Vitamin C, EU - 120 ml Quicksilver Liposomal Vitamin C, EU - 120 ml

    Quicksilver

    Quicksilver Vitamina C lipozomală, UE - 120 ml

    1 review
    Preț normal 213,39 lei
    Preț unitar1.778,25 lei /l
    Vezi detalii
  • Protego Vitamin K2+D3 - 30 Capsules
    Epuizat

    Salvum

    Protego Vitamina K2+D3 - 30 capsule

    3 reviews
    Preț normal 28,89 lei
    Preț unitar0,96 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g
    Epuizat

    Sunwarrior

    Sunwarrior Classic Plus Protein, Proteine vegetale, Vanilie - 750 g

    2 reviews
    Preț normal 201,39 lei
    Preț unitar268,52 lei /kg
    Vezi detalii
  • Aliness Superoxide Dismutase (Tetra Sod) 25 mg - 60 Tablets

    Aliness

    Aliness Superoxid dismutază (Tetra Sod) 25 mg - 60 comprimate

    No reviews
    Preț normal 93,19 lei
    Preț unitar1,55 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Life Extension Vitamin C and Bio-Quercetin - 60 Tablets Life Extension Vitamin C and Bio-Quercetin - 60 Tablets

    Life Extension

    Life Extension Vitamina C și bio-quercetină - 60 comprimate

    No reviews
    Preț normal 66,69 lei
    Preț unitar1,11 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Now Foods Potassium Gluconate 99 mg - 250 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Gluconat de potasiu 99 mg - 250 tablete

    No reviews
    Preț normal 96,79 lei
    Preț unitar0,39 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medica Herbs Stephania Root 400 mg - 60 Capsules Medica Herbs Stephania Root 400 mg - 60 Capsules
    5% reducere

    Medica Herbs

    Medica Herbs Stephania Rădăcină 400 mg - 60 capsule

    2 reviews
    Preț de vânzare 26,21 lei Preț normal 27,59 lei
    Preț unitar0,44 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Elderberry, Cherry Blossom with Orange - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Elderberry, Cherry Blossom with Orange - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu soc, Floare de cireș cu portocale - 20 pliculețe

    No reviews
    Preț normal 40,89 lei
    Preț unitar2,04 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Pharma Melatonin Gummies, Wild Berries - 30 Gummies

    Activlab

    Activlab Pharma Melatonin jeleuri, fructe de pădure - 30 jeleuri

    No reviews
    Preț normal 61,39 lei
    Preț unitar2,05 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Pharma Collagen Beauty, Raspberry-Strawberry - 200 g

    Activlab

    Activlab Pharma Colagen Beauty, Zmeură-St RAW boabe - 200 g

    No reviews
    Preț normal 60,09 lei
    Preț unitar300,45 lei /kg
    Vezi detalii
  • 7Nutrition Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules 7Nutrition Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules 7Nutrition Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules

    7Nutrition

    7Nutrition Vitamina D3 4000 UI - 120 capsule

    1 review
    Preț normal 30,09 lei
    Preț unitar0,25 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Trec Isotonic Sport, Lemon - 1000 g
    Epuizat

    Trec Nutrition

    Trec Isotonic Sport, Lămâie - 1000 g

    No reviews
    Preț normal 82,99 lei
    Preț unitar82,99 lei /kg
    Vezi detalii
  • Osavi Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules

    Osavi

    Osavi Vitamina D3 4000 UI - 120 capsule

    1 review
    Preț normal 63,09 lei
    Preț unitar0,53 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Garden of Life Vitamin Code RAW Zinc - 60 Capsules Garden of Life Vitamin Code RAW Zinc - 60 Capsules Garden of Life Vitamin Code RAW Zinc - 60 Capsules

    Garden of Life

    Garden of Life Vitamin Code RAW Zinc - 60 capsule

    1 review
    Preț normal 121,39 lei
    Preț unitar2,02 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Garden of Life Vitamin Code RAW Vitamin C - 120 Capsules Garden of Life Vitamin Code RAW Vitamin C - 120 Capsules Garden of Life Vitamin Code RAW Vitamin C - 120 Capsules

    Garden of Life

    Garden of Life Vitamin Code RAW Vitamina C - 120 capsule

    No reviews
    Preț normal 219,49 lei
    Preț unitar1,83 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • SHS Sex Elixir For Couple - 30 ml SHS Sex Elixir For Couple - 30 ml SHS Sex Elixir For Couple - 30 ml SHS Sex Elixir For Couple - 30 ml SHS Sex Elixir For Couple - 30 ml
    20% reducere

    SHS

    SHS Elixir sexual pentru cuplu - 30 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 72,14 lei Preț normal 90,19 lei
    Preț unitar240,47 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Formeds Powder B3 (Niacin) 50 mg - 40,2 g
    16% reducere

    Formeds

    Formeds Pulbere B3 (Niacin) 50 mg - 40,2 g

    No reviews
    Preț de vânzare 55,27 lei Preț normal 65,49 lei
    Preț unitar137,49 lei /100g
    Vezi detalii
  • Swanson Bromelain 1200 GDU - 60 Capsules
    Epuizat

    Swanson

    Swanson Bromelain 1200 GDU - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 101,59 lei
    Preț unitar1,69 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Haya Labs ZMA (Magnesium, Zinc, Vitamin B6) - 180 Capsules
    10% reducere

    Haya Labs

    Haya Labs ZMA (Magneziu, Zinc, Vitamina B6) - 180 capsule

    No reviews
    Preț de vânzare 121,45 lei Preț normal 135,29 lei
    Preț unitar0,67 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Formeds Bicaps C Max - 90 Capsules
    Epuizat

    Formeds

    Formeds Bicaps C Max - 90 capsule

    No reviews
    Preț normal 110,59 lei
    Preț unitar1,23 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • MyVita Multivitamin - 60 Gummies MyVita Multivitamin - 60 Gummies MyVita Multivitamin - 60 Gummies MyVita Multivitamin - 60 Gummies

    MyVita

    MyVita Multivitamine - 60 jeleuri

    1 review
    Preț normal 45,09 lei
    Preț unitar0,75 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Solgar Folate 666 mcg DFE (400 mcg Folic Acid) - 100 Tablets
    Epuizat

    Solgar

    Solgar Folat 666 mcg DFE (400 mcg Acid folic) - 100 Tablete

    No reviews
    Preț normal 48,09 lei
    Preț unitar0,48 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Jarrow Formulas Curcumin 95 - 120 Capsules Jarrow Formulas Curcumin 95 - 120 Capsules Jarrow Formulas Curcumin 95 - 120 Capsules
    Epuizat

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Curcumin 95 - 120 capsule

    No reviews
    Preț normal 312,69 lei
    Preț unitar2,61 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 119 / 195
  • 1
  • …
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • …
  • 195
  • Următorul

Probleme comune de sănătate și strategii eficiente de prevenire

Problemele de sănătate, care variază de la afecțiuni minore la afecțiuni cronice, ne pot afecta semnificativ viața de zi cu zi. Înțelegerea acestor provocări comune de sănătate și învățarea modului de a le preveni este esențială pentru menținerea unei stări optime de bine. În acest ghid cuprinzător, vom explora cele mai frecvente probleme de sănătate care afectează oamenii Toda y și vom oferi strategii practice pentru prevenire și gestionare.

Cele mai frecvente probleme de sănătate care afectează oamenii Toda y

Cercetările statistice au identificat mai multe probleme de sănătate care afectează o mare parte a populației. Acestea includ:

  • Răceala și gripa comune: Infecții virale care afectează sistemul respirator
  • Dureri musculo-scheletice: Inclusiv dureri de spate, dureri de gât, și disconfort articular
  • Tulburări de somn: Cum ar fi insomnia, apnee în somn, și sindromul picioarelor neliniștite
  • Probleme digestive: Inclusiv arsuri la stomac, boala de reflux gastroesofagian (GERD), constipație, și sindromul intestinului iritabil (IBS)
  • Dureri de cap și migrene: De la dureri de cap tensionale la migrene debilitante
  • Alergii: Atât cele sezoniere, cât și cele legate de alimente
  • Probleme de sănătate mintală: Inclusiv depresie, anxietate, și tulburări legate de stres
  • Probleme cardiovasculare: Cum ar fi hipertensiune arterială și colesterol ridicat
  • Controlul greutății: Inclusiv obezitatea și tulburările metabolice asociate
  • Afecțiuni ale pielii: Cum ar fi acneea, eczema, și psoriazisul

Interesant este că studiile, au arătat că femeile sunt mai predispuse să raporteze majoritatea problemelor de sănătate, cu excepția hipertensiunii arteriale și a colesterolului, care sunt mai frecvent raportate de bărbați.

Strategii eficiente de prevenire a bolilor

Deși este imposibil să evitați complet toate bolile, adoptarea unui stil de viață sănătos vă poate reduce semnificativ riscul de a dezvolta multe probleme de sănătate comune. Iată câteva strategii cheie pentru menținerea unei sănătăți optime:

1. Alimentație echilibrată

O dietă bine echilibrată este esențială pentru menținerea unei imunități puternice și a sănătății generale. Concentrați-vă pe:

  • Încorporarea unei varietăți de fructe și legume
  • Alegerea cerealelor integrale în locul carbohidraților rafinați
  • Consumul de proteine slabe și grăsimi sănătoase
  • Limitarea alimentelor procesate și a zaharurilor adăugate

Pentru cei care au dificultăți în a-și satisface nevoile nutriționale doar prin dietă, noastre Vitamins & Suplimente colecția oferă o gamă de produse pentru a susține nutriția optimă.

2. Activitate fizică regulată

Exercițiul fizic este esențial pentru menținerea sănătății fizice și mentale. Vizați:

  • Cel puțin 150 de minute de activitate aerobică de intensitate moderată pe săptămână
  • Exerciții de forță de cel puțin două ori pe săptămână
  • Încorporarea exercițiilor de flexibilitate și echilibru

3. Somn adecvat

Un somn de calitate este esențial pentru sănătatea și bunăstarea generală. Pentru a îmbunătăți somnul:

  • Respectați un program de somn constant
  • Creați o rutină relaxantă înainte de culcare
  • Asigurați-vă că mediul în care dormiți este confortabil și favorabil odihnei

Pentru cei care se confruntă cu probleme de somn, colecția Sleep Support oferă soluții naturale pentru a promova o mai bună calitate a somnului.

4. Gestionarea stresului

Stresul cronic poate avea un impact negativ asupra sănătății fizice și mentale. Încercați aceste tehnici de reducere a stresului:

  • Meditație conștientă
  • Exerciții de respirație profundă
  • Yoga sau tai chi
  • Aromaterapie cu uleiuri esențiale calmante

5. Controale medicale regulate

Îngrijirea preventivă este esențială pentru a depista din timp eventualele probleme de sănătate. Asigurați-vă că:

  • Planificați controale regulate la furnizorul dvs. de asistență medicală
  • Fiți la curent cu
  • Supravegheați-vă tensiunea arterială, colesterolul, și nivelul zahărului din sânge

Sprijinirea sănătății generale cu suplimente și superalimente

Deși o dietă echilibrată ar trebui să fie baza unei sănătăți bune, suplimentele și superalimentele pot oferi sprijin suplimentar:

  • Multivitamine: Pentru a umple eventualele lacune nutriționale
  • Acizi grași Omega-3: Pentru sănătatea inimii și a creierului
  • Probiotice: Pentru susținerea sănătății digestive și imunitare
  • Superalimente: Cum ar fi fructele de pădure, frunzele verzi, și nucile pentru densitatea lor ridicată de nutrienți

Importanța detoxifierii

Detoxifierea regulată poate ajuta la eliberarea organismului de toxine dăunătoare care pot contribui la diverse probleme de sănătate. Luați în considerare:

  • Creșterea consumului de apă pentru a susține procesele naturale de detoxifiere
  • Consumul de alimente bogate în antioxidanți
  • Explorarea programelor de detoxifiere blândă sub îndrumare profesională

Concluzie: O abordare holistică a sănătății

Prin abordarea problemelor comune de sănătate printr-o combinație de strategii preventive, alimentație echilibrată, exerciții fizice regulate, și suplimente specifice atunci când este necesar, vă puteți îmbunătăți semnificativ bunăstarea generală. Amintiți-vă că sănătatea este o călătorie, nu o destinație, și pașii mici, consecvenți pot duce la îmbunătățiri semnificative în timp.

Deși aceste strategii pot ajuta la prevenirea multor probleme comune de sănătate, este important să consultați profesioniștii din domeniul sănătății pentru sfaturi personalizate, în special atunci când aveți de-a face cu afecțiuni cronice sau preocupări specifice de sănătate. Adoptând o abordare proactivă a sănătății dumneavoastră, vă puteți îmbunătăți calitatea vieții și reduce impactul afecțiunilor comune asupra activităților dumneavoastră zilnice.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul