Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Vitamine și suplimente
  3. Subiecte de sănătate

Subiecte de sănătate

(4666 produse)
  • Creier și funcții cognitive
  • Oase, articulații și cartilaje
  • Sănătate cardiovasculară
  • Detoxifiere și purificare
  • Sistem digestiv
  • Energie
  • Ochi și vedere
  • Păr, piele și unghii
  • Sistem imunitar
  • Rinichi și tract urinar
  • Sistem respirator
  • Somn
  • Slăbire
  • Sănătatea bărbaților
  • Sănătatea femeilor
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Skoczylas Vitamin C, Acerola - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Vitamina C, Acerola - 60 Capsule

    1 review
    Preț normal 44,49 lei
    Preț unitar0,74 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Laborell L-Carnitine 3000 mg, Pineapple - 500 ml

    Laborell

    Laborell L-Carnitină 3000 mg, Ananas - 500 ml

    1 review
    Preț normal 57,69 lei
    Preț unitar115,38 lei /l
    Vezi detalii
  • Laborell L-arginine 1200 mg + Vitamins B6, B9, B12 - 90 Capsules

    Laborell

    Laborell L-arginină 1200 mg + Vitamine B6, B9, B12 - 90 Capsule

    3 reviews
    Preț normal 80,59 lei
    Preț unitar0,90 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medica Herbs Olive Leaf Forte - 60 Capsules Medica Herbs Olive Leaf Forte - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Frunză de măslin Forte - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 37,29 lei
    Preț unitar0,62 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive, Electrolytes + B Vitamins, Lemon - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive, Electroliți + vitamine B, Lămâie - 630 g

    1 review
    Preț normal 46,89 lei
    Preț unitar74,43 lei /kg
    Vezi detalii
  • Medverita Colostrum 500 mg - 100 Capsules

    Medverita

    Medverita Colostrum 500 mg - 100 capsule

    No reviews
    Preț normal 165,39 lei
    Preț unitar1,65 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • ALG Pharma Zinc 15 mg - 30 Tablets
    5% reducere

    ALG Pharma

    ALG Pharma Zinc 15 mg - 30 comprimate

    No reviews
    Preț de vânzare 12,02 lei Preț normal 12,69 lei
    Preț unitar0,40 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Guarana, Orange - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu Guarana, Orange - 31,5 g

    1 review
    Preț normal 2,39 lei
    Preț unitar75,87 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab DODA D'eau Mega Skin - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab DODA D'eau Mega Skin - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 85,99 lei
    Preț unitar1,43 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medica Herbs Fenugreek 520 mg - 60 Capsules Medica Herbs Fenugreek 520 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Schinduf 520 mg - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 29,49 lei
    Preț unitar0,49 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Solve Labs Mushroom Coffe, Energize - 330 g Solve Labs Mushroom Coffe, Energize - 330 g Solve Labs Mushroom Coffe, Energize - 330 g

    Solve Labs

    Solve Labs Mushroom Coffe, Energize - 330 g

    2 reviews
    Preț normal 93,49 lei
    Preț unitar283,30 lei /kg
    Vezi detalii
  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamin C and D, Raspberry - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Lollipop sănătos cu vitamina C și D, Zmeură - 6 g

    No reviews
    Preț normal 2,99 lei
    Preț unitar498,33 lei /kg
    Vezi detalii
  • Formeds Pure Hydration Electrolytes, Matcha - 14 Sachets Formeds Pure Hydration Electrolytes, Matcha - 14 Sachets Formeds Pure Hydration Electrolytes, Matcha - 14 Sachets Formeds Pure Hydration Electrolytes, Matcha - 14 Sachets

    Formeds

    Formeds Pure Hydration Electrolytes, Matcha - 14 pliculețe

    1 review
    Preț normal 74,59 lei
    Preț unitar5,33 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Osavi Naticol® Wild Cod Fish Collagen, Lemon - 360 g

    Osavi

    Osavi Naticol ® Colagen de pește de cod sălbatic, Lămâie - 360 g

    2 reviews
    Preț normal 182,29 lei
    Preț unitar506,36 lei /kg
    Vezi detalii
  • Olimp Lion's Mane Mushroom - 60 Capsules Olimp Lion's Mane Mushroom - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Ciupercă Crin de Leu - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 97,99 lei
    Preț unitar1,63 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medverita Vitamin D3 4000 IU from Lanolin - 30 ml
    Epuizat

    Medverita

    Medverita Vitamina D3 4000 UI din lanolină - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 43,89 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml
    11% reducere

    ChildLife

    ChildLife Vitamina D3 500 UI pentru copii, Berry - 30 ml

    1 review
    Preț de vânzare 47,48 lei Preț normal 53,29 lei
    Preț unitar158,27 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Wellbear Fenugreek 500 mg - 60 Capsules Wellbear Fenugreek 500 mg - 60 Capsules
    Epuizat

    Wellbear

    Wellbear Schinduf 500 mg - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 30,09 lei
    Preț unitar0,25 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Universal Nutrition Tribulus Pro - 110 Capsules Universal Nutrition Tribulus Pro - 110 Capsules Universal Nutrition Tribulus Pro - 110 Capsules
    Epuizat

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition Tribulus Pro - 110 capsule

    1 review
    Preț normal 127,49 lei
    Preț unitar1,16 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Panaseus Heart Formula 435 mg - 50 Capsules Panaseus Heart Formula 435 mg - 50 Capsules Panaseus Heart Formula 435 mg - 50 Capsules
    10% reducere

    Yango

    Panaseus Formula inimii 435 mg - 50 capsule

    1 review
    Preț de vânzare 52,46 lei Preț normal 58,29 lei
    Preț unitar1,05 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Swanson Schizandra Berries 525 mg - 90 Capsules

    Swanson

    Swanson Schizandra Berries 525 mg - 90 capsule

    No reviews
    Preț normal 64,99 lei
    Preț unitar0,72 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • MyVita Collagen Flex+Active Liquid - 500 ml MyVita Collagen Flex+Active Liquid - 500 ml MyVita Collagen Flex+Active Liquid - 500 ml

    MyVita

    MyVita Colagen Flex+Active lichid - 500 ml

    1 review
    Preț normal 124,89 lei
    Preț unitar249,78 lei /l
    Vezi detalii
  • Medica Herbs Feverfew 520 mg - 60 Capsules Medica Herbs Feverfew 520 mg - 60 Capsules Medica Herbs Feverfew 520 mg - 60 Capsules Medica Herbs Feverfew 520 mg - 60 Capsules
    Epuizat

    Medica Herbs

    Medica Herbs Feverfew 520 mg - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 32,49 lei
    Preț unitar0,54 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 43,29 lei
    Preț unitar0,72 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 103 / 195
  • 1
  • …
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • …
  • 195
  • Următorul

Probleme comune de sănătate și strategii eficiente de prevenire

Problemele de sănătate, care variază de la afecțiuni minore la afecțiuni cronice, ne pot afecta semnificativ viața de zi cu zi. Înțelegerea acestor provocări comune de sănătate și învățarea modului de a le preveni este esențială pentru menținerea unei stări optime de bine. În acest ghid cuprinzător, vom explora cele mai frecvente probleme de sănătate care afectează oamenii Toda y și vom oferi strategii practice pentru prevenire și gestionare.

Cele mai frecvente probleme de sănătate care afectează oamenii Toda y

Cercetările statistice au identificat mai multe probleme de sănătate care afectează o mare parte a populației. Acestea includ:

  • Răceala și gripa comune: Infecții virale care afectează sistemul respirator
  • Dureri musculo-scheletice: Inclusiv dureri de spate, dureri de gât, și disconfort articular
  • Tulburări de somn: Cum ar fi insomnia, apnee în somn, și sindromul picioarelor neliniștite
  • Probleme digestive: Inclusiv arsuri la stomac, boala de reflux gastroesofagian (GERD), constipație, și sindromul intestinului iritabil (IBS)
  • Dureri de cap și migrene: De la dureri de cap tensionale la migrene debilitante
  • Alergii: Atât cele sezoniere, cât și cele legate de alimente
  • Probleme de sănătate mintală: Inclusiv depresie, anxietate, și tulburări legate de stres
  • Probleme cardiovasculare: Cum ar fi hipertensiune arterială și colesterol ridicat
  • Controlul greutății: Inclusiv obezitatea și tulburările metabolice asociate
  • Afecțiuni ale pielii: Cum ar fi acneea, eczema, și psoriazisul

Interesant este că studiile, au arătat că femeile sunt mai predispuse să raporteze majoritatea problemelor de sănătate, cu excepția hipertensiunii arteriale și a colesterolului, care sunt mai frecvent raportate de bărbați.

Strategii eficiente de prevenire a bolilor

Deși este imposibil să evitați complet toate bolile, adoptarea unui stil de viață sănătos vă poate reduce semnificativ riscul de a dezvolta multe probleme de sănătate comune. Iată câteva strategii cheie pentru menținerea unei sănătăți optime:

1. Alimentație echilibrată

O dietă bine echilibrată este esențială pentru menținerea unei imunități puternice și a sănătății generale. Concentrați-vă pe:

  • Încorporarea unei varietăți de fructe și legume
  • Alegerea cerealelor integrale în locul carbohidraților rafinați
  • Consumul de proteine slabe și grăsimi sănătoase
  • Limitarea alimentelor procesate și a zaharurilor adăugate

Pentru cei care au dificultăți în a-și satisface nevoile nutriționale doar prin dietă, noastre Vitamins & Suplimente colecția oferă o gamă de produse pentru a susține nutriția optimă.

2. Activitate fizică regulată

Exercițiul fizic este esențial pentru menținerea sănătății fizice și mentale. Vizați:

  • Cel puțin 150 de minute de activitate aerobică de intensitate moderată pe săptămână
  • Exerciții de forță de cel puțin două ori pe săptămână
  • Încorporarea exercițiilor de flexibilitate și echilibru

3. Somn adecvat

Un somn de calitate este esențial pentru sănătatea și bunăstarea generală. Pentru a îmbunătăți somnul:

  • Respectați un program de somn constant
  • Creați o rutină relaxantă înainte de culcare
  • Asigurați-vă că mediul în care dormiți este confortabil și favorabil odihnei

Pentru cei care se confruntă cu probleme de somn, colecția Sleep Support oferă soluții naturale pentru a promova o mai bună calitate a somnului.

4. Gestionarea stresului

Stresul cronic poate avea un impact negativ asupra sănătății fizice și mentale. Încercați aceste tehnici de reducere a stresului:

  • Meditație conștientă
  • Exerciții de respirație profundă
  • Yoga sau tai chi
  • Aromaterapie cu uleiuri esențiale calmante

5. Controale medicale regulate

Îngrijirea preventivă este esențială pentru a depista din timp eventualele probleme de sănătate. Asigurați-vă că:

  • Planificați controale regulate la furnizorul dvs. de asistență medicală
  • Fiți la curent cu
  • Supravegheați-vă tensiunea arterială, colesterolul, și nivelul zahărului din sânge

Sprijinirea sănătății generale cu suplimente și superalimente

Deși o dietă echilibrată ar trebui să fie baza unei sănătăți bune, suplimentele și superalimentele pot oferi sprijin suplimentar:

  • Multivitamine: Pentru a umple eventualele lacune nutriționale
  • Acizi grași Omega-3: Pentru sănătatea inimii și a creierului
  • Probiotice: Pentru susținerea sănătății digestive și imunitare
  • Superalimente: Cum ar fi fructele de pădure, frunzele verzi, și nucile pentru densitatea lor ridicată de nutrienți

Importanța detoxifierii

Detoxifierea regulată poate ajuta la eliberarea organismului de toxine dăunătoare care pot contribui la diverse probleme de sănătate. Luați în considerare:

  • Creșterea consumului de apă pentru a susține procesele naturale de detoxifiere
  • Consumul de alimente bogate în antioxidanți
  • Explorarea programelor de detoxifiere blândă sub îndrumare profesională

Concluzie: O abordare holistică a sănătății

Prin abordarea problemelor comune de sănătate printr-o combinație de strategii preventive, alimentație echilibrată, exerciții fizice regulate, și suplimente specifice atunci când este necesar, vă puteți îmbunătăți semnificativ bunăstarea generală. Amintiți-vă că sănătatea este o călătorie, nu o destinație, și pașii mici, consecvenți pot duce la îmbunătățiri semnificative în timp.

Deși aceste strategii pot ajuta la prevenirea multor probleme comune de sănătate, este important să consultați profesioniștii din domeniul sănătății pentru sfaturi personalizate, în special atunci când aveți de-a face cu afecțiuni cronice sau preocupări specifice de sănătate. Adoptând o abordare proactivă a sănătății dumneavoastră, vă puteți îmbunătăți calitatea vieții și reduce impactul afecțiunilor comune asupra activităților dumneavoastră zilnice.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul