Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Sport
  3. Creatină

Creatină

(89 produse)
  • Creatină malat
  • Creatină monohidrat
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Skill Creatine Monohydrate Powder - 300 g

    Skill Nutrition

    Skill Creatină monohidrat pulbere - 300 g

    No reviews
    Preț normal 66,39 lei
    Preț unitar221,30 lei /kg
    Vezi detalii
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell Creatine Monohydrate Powder, Măr - 500 g

    No reviews
    Preț normal 118,09 lei
    Preț unitar236,18 lei /kg
    Vezi detalii
  • WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g
    Nou sosit

    WK DZIK

    Monohidrat de creatină WK DZIK, Cola - 369 g

    No reviews
    Preț normal 82,19 lei
    Preț unitar222,74 lei /kg
    Vezi detalii
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g
    Epuizat

    WK DZIK

    WK DZIK Monohidrat de creatină Cola-Lămâie - 369 g

    No reviews
    Preț normal 79,79 lei
    Preț unitar216,23 lei /kg
    Vezi detalii
  • Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces
    Epuizat

    Nutrend

    Nutrend Creatine Gummies, Fructe de pădure – 60 bucăți

    No reviews
    Preț normal 62,89 lei
    Preț unitar1,05 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 500 g

    Now Foods

    Now Foods Creatină monohidrat pulbere - 500 g

    No reviews
    Preț normal 158,89 lei
    Preț unitar317,78 lei /kg
    Vezi detalii
  • Nutrend Carbonex - 12 Tablets Nutrend Carbonex - 12 Tablets

    Nutrend

    Nutrend Carbonex - 12 tablete

    No reviews
    Preț normal 34,19 lei
    Preț unitar2,85 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules

    Yango

    Yango Monohidrat de creatină - 100 capsule

    No reviews
    Preț normal 53,89 lei
    Preț unitar0,54 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 634 g
    Epuizat

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Creatină micronizată, Pulbere - 634 g

    1 review
    Preț normal 176,39 lei
    Preț unitar278,22 lei /kg
    Vezi detalii
  • Olimp Labs Creatine Xplode Powder, Pineapple - 260 g
    Epuizat
    Nou sosit

    Olimp Labs

    Olimp Labs Creatine Xplode Powder, ananas - 260 g

    No reviews
    Preț normal 84,59 lei
    Preț unitar325,35 lei /kg
    Vezi detalii
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Nou sosit

    BestLab

    BestLab BestCreatine pulbere, lămâie - 500 g

    No reviews
    Preț normal 134,89 lei
    Preț unitar269,78 lei /kg
    Vezi detalii
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Watermelon - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Gume cu monohidrat de creatină cu aromă de pepene verde - 120 de gume

    No reviews
    Preț normal 194,89 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg - 120 Capsules
    Epuizat

    OstroVit

    OstroVit Creatină monohidrat 3300 mg - 120 capsule

    No reviews
    Preț normal 46,69 lei
    Preț unitar0,39 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Gume cu monohidrat de creatină Wild Berry Punch - 120 de gume

    No reviews
    Preț normal 194,89 lei
    Preț unitar1,62 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Creatină monohidrat, fără aromă – 30 pliculețe

    No reviews
    Preț normal 100,79 lei
    Preț unitar3,36 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Shaker Starter Kit
    Epuizat

    Vitaler's

    Vitaler's Kit de pornire pentru shaker

    33 reviews
    Preț normal 122,29 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Vitaler's Intensive Training Kit
    Epuizat

    Vitaler's

    Vitaler's Kit de instruire intensivă

    33 reviews
    Preț normal 169,09 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 4 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Următorul

Creatină: Suplimentul suprem pentru creșterea musculară și R Ecover y

La Medpak, oferim o gamă completă de suplimente de creatină concepute pentru a susține r Ecover y, mușchii, a îmbunătăți performanța, și a promova creșterea musculară. Produsele noastre de creatină de înaltă calitate se adresează sportivilor din diferite discipline de forță, oferind suportul esențial necesar pentru rezultate optime.

Înțelegerea Creatinei: Motorul organismului dumneavoastră

Creatina este un compus natural esențial pentru producerea și stocarea energiei în mușchi. Ea joacă un rol vital în:

  • regenerarea și formarea celulelor musculare
  • îmbunătățirea performanțelor fizice și a forței
  • susținerea sintezei proteinelor și a construcției fibrelor musculare
  • furnizarea rapidă de energie pentru exercițiile de intensitate ridicată

Deși organismul produce creatină în mod natural, suplimentele pot crește semnificativ nivelurile acesteia, conducând la îmbunătățirea performanțelor atletice și la o creștere musculară mai rapidă.

Diferite forme de creatină: Personalizate pentru nevoile dumneavoastră

Gama noastră de produse include diverse forme de creatină, fiecare cu beneficii unice:

1. Creatină Monohidrat

Cea mai cercetată și utilizată pe scară largă formă, cunoscută pentru eficiența sa în creșterea masei musculare și a forței. Produsele noastre Creatine Monohydrate oferă o formulă pură, foarte absorbabilă.

2. Citrat de creatină

Foarte solubil și stabil în medii acide, ceea ce îl face o alegere excelentă pentru cei cu stomacuri sensibile.

3. Malat de creatină

Susține reducerea țesutului adipos în timp ce păstrează volumul muscular. Ideal pentru sportivii care doresc să mențină masa musculară slabă.

4. Creatine Pyruvate

Un hibrid eficient care ajută la reducerea grăsimilor și accelerează r Ecover y, perfect pentru sportivii care caută un supliment cu acțiune dublă.

Utilizarea optimă a creatinei pentru beneficii maxime

Pentru a profita la maximum de suplimentarea cu creatină:

  • Dozare: Recomandarea tipică este de 5-10g pe zi, împărțită în două doze.
  • Moment: Consumați în jurul perioadei de antrenament pentru o pregătire musculară optimă și r Ecover y.
  • Consistență: Utilizarea regulată, combinată cu antrenament intens de forță, duce la creșterea semnificativă a masei musculare.
  • Hidratare: Asigurați-vă un aport adecvat de apă atunci când suplimentați cu creatină.

Alegerea suplimentului ideal de creatină

Oferim creatină în diferite forme pentru a vă satisface preferințele:

Creatină pulbere

Creatina noastră pulbere de creatină vine în diferite arome și concentrații. Ușor de amestecat și versatil în utilizare, este perfect pentru cei care preferă porții personalizabile.

Capsule de creatină

Pentru comoditate și dozare precisă, capsulele noastre de creatină oferă o opțiune rapidă și ușoară de suplimentare.

Îmbunătățiți-vă performanța cu Medpak's Creatine

Fie că sunteți culturist, atlet de forță, sau pasionat de fitness, gama noastră de suplimente de creatină vă poate ajuta să vă atingeți obiectivele de performanță și dezvoltare musculară. Pentru o abordare cuprinzătoare a creșterii musculare și r Ecover y, luați în considerare combinarea produselor noastre de creatină cu suplimentele noastre Aminoacizi .

Experimentați puterea suplimentelor de creatină susținute științific. Cumpărați gama premium de creatină Medpak Toda y și duceți-vă performanțele atletice la nivelul următor!

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul