Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe

Frumusețe

(2583 produse)
  • Baie și duș
  • Cosmetice corporale
  • Cosmetice faciale
  • Mâini și picioare
  • Cosmetice pentru păr
  • Igienă intimă
  • Îngrijirea orală
  • Protecție solară
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream cu proteine din lapte - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 18,99 lei
    Preț unitar189,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Shiseido Senka Perfect Whip Acne Care Gentle Facial Foam - 100 g
    Epuizat

    Shiseido

    Shiseido Senka Perfect Whip Acne Care Spumă delicată pentru față - 100 g

    No reviews
    Preț normal 36,79 lei
    Preț unitar367,90 lei /kg
    Vezi detalii
  • HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Cremă antirid pentru față - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 104,79 lei
    Preț unitar349,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Vatika Argan Deep Hair Mask with Argan Oil - 500 g Vatika Argan Deep Hair Mask with Argan Oil - 500 g
    Epuizat

    Vatika

    Vatika Argan Deep Hair Mask cu ulei de argan - 500 g

    1 review
    Preț normal 59,99 lei
    Preț unitar119,98 lei /kg
    Vezi detalii
  • Vatika Egg Protein Hair Mask with Egg Proteins - 500 g Vatika Egg Protein Hair Mask with Egg Proteins - 500 g
    Epuizat

    Vatika

    Vatika Mască de păr cu proteine din ouă - 500 g

    1 review
    Preț normal 62,19 lei
    Preț unitar124,38 lei /kg
    Vezi detalii
  • Vatika Tropical Coconut Hair Mask with Tropical Coconut - 500 g Vatika Tropical Coconut Hair Mask with Tropical Coconut - 500 g
    Epuizat

    Vatika

    Vatika Tropical Coconut Hair Mask cu nucă de cocos tropicală - 500 g

    No reviews
    Preț normal 55,29 lei
    Preț unitar110,58 lei /kg
    Vezi detalii
  • Fraijour Original Herb Wormwood Soothing Tonic with Annual Wormwood Extract - 500 ml Fraijour Original Herb Wormwood Soothing Tonic with Annual Wormwood Extract - 500 ml Fraijour Original Herb Wormwood Soothing Tonic with Annual Wormwood Extract - 500 ml

    Fraijour

    Fraijour Original Herb Wormwood Soothing Tonic cu extract de pelin anual - 500 ml

    No reviews
    Preț normal 71,59 lei
    Preț unitar143,18 lei /l
    Vezi detalii
  • Oral-B Heads 3D White Electric Toothbrush Heads, White - 4 Pieces Oral-B Heads 3D White Electric Toothbrush Heads, White - 4 Pieces Oral-B Heads 3D White Electric Toothbrush Heads, White - 4 Pieces

    Oral-B

    Capete Oral-B Capete pentru periuțe de dinți electrice 3D White, Alb - 4 bucăți

    No reviews
    Preț normal 71,59 lei
    Preț unitar17,90 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300 2-Stage Hydrogel Mask - 1.5 g + 27 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300 2-Stage Hydrogel Mask - 1.5 g + 27 g
    25% reducere

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300 Mască hidrogel în 2 etape - 1,5 g + 27 g

    No reviews
    Preț de vânzare 12,58 lei Preț normal 16,79 lei
    Preț unitar44,14 lei /100g
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 126,29 lei
    Preț unitar252,58 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Needly Daily Toner Pad Exfoliating - 80 Pieces Needly Daily Toner Pad Exfoliating - 80 Pieces
    Epuizat

    Needly

    Needly Daily Toner Pad Exfoliating - 80 bucăți

    No reviews
    Preț normal 89,49 lei
    Preț unitar1,12 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Aura Herbals Argentum200® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml Aura Herbals Argentum200® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml Aura Herbals Argentum200® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml Aura Herbals Argentum200® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml
    15% reducere

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 ® Tonic cu argint și coada șoricelului - 500 ml

    1 review
    Preț de vânzare 32,18 lei Preț normal 37,99 lei
    Preț unitar64,36 lei /l
    Vezi detalii
  • Seapuri Scalpy Bubble Anti-Dandruff and Hair Loss Tonic - 100 ml Seapuri Scalpy Bubble Anti-Dandruff and Hair Loss Tonic - 100 ml Seapuri Scalpy Bubble Anti-Dandruff and Hair Loss Tonic - 100 ml
    25% reducere

    Seapuri

    Seapuri Scalpy Bubble Anti-Dandruff and Hair Loss Tonic - 100 ml

    1 review
    Preț de vânzare 110,60 lei Preț normal 147,49 lei
    Preț unitar1.106,00 lei /l
    Vezi detalii
  • Kwailnara Body Lotion with Strawberry Milk - 560 g Kwailnara Body Lotion with Strawberry Milk - 560 g Kwailnara Body Lotion with Strawberry Milk - 560 g Kwailnara Body Lotion with Strawberry Milk - 560 g
    Epuizat

    Kwailnara

    Loțiune de corp Kwailnara cu lapte de fructe de pădure St RAW - 560 g

    No reviews
    Preț normal 65,79 lei
    Preț unitar117,48 lei /kg
    Vezi detalii
  • Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml

    Foligain

    Foligain Tratament Man cu Trioxidil 10% pentru părul subțire la bărbați - 59 ml

    No reviews
    Preț normal 195,89 lei
    Preț unitar332,02 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml

    Round Lab

    Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 55,29 lei
    Preț unitar368,60 lei /l
    Vezi detalii
  • Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml

    Celimax

    Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml

    No reviews
    Preț normal 12,09 lei
    Preț unitar48,36 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml
    5% reducere

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 127,45 lei Preț normal 134,19 lei
    Preț unitar254,90 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Gel demachiant delicat cu aminoacizi - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 63,19 lei
    Preț unitar631,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Eqqualberry Purple PDRN Serum - 30 ml Eqqualberry Purple PDRN Serum - 30 ml Eqqualberry Purple PDRN Serum - 30 ml
    5% reducere

    EQQUALBERRY

    Eqqualberry Purple PDRN Serum - 30 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 100,03 lei Preț normal 105,29 lei
    Preț unitar333,43 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml
    25% reducere

    Abib

    Abib Jericho Rose Creme nutritivă - 75 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 90,76 lei Preț normal 121,39 lei
    Preț unitar121,01 lei /100ml
    Vezi detalii
  • A'Pieu Madecassoside Tetrasome CICA Cream - 50 ml A'Pieu Madecassoside Tetrasome CICA Cream - 50 ml
    Epuizat

    A'Pieu

    Crema A'Pieu Madecassoside Tetrasome CICA - 50 ml

    1 review
    Preț normal 81,79 lei
    Preț unitar163,58 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medicube Age-R Glutathione Glow Serum - 30 g Medicube Age-R Glutathione Glow Serum - 30 g Medicube Age-R Glutathione Glow Serum - 30 g

    Medicube

    Medicube Age-R Glutathione Glow Serum - 30 g

    No reviews
    Preț normal 109,99 lei
    Preț unitar366,63 lei /100g
    Vezi detalii
  • Queen Helene Cocoa Butter Lotion - 454 g

    Queen Helene

    Queen Helene Cocoa Butter Lotion - 454 g

    No reviews
    Preț normal 36,79 lei
    Preț unitar81,04 lei /kg
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 55 / 108
  • 1
  • …
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • …
  • 108
  • Următorul

Descoperiți sortimentul perfect de produse de îngrijire personală și frumusețe de top pentru a vă menține aspectul și starea de bine. Selecția noastră de produse de îngrijire personală și frumusețe oferă o varietate extinsă de articole pentru a răspunde tuturor aspectelor rutinei dvs. de îngrijire personală, de la baie și îngrijirea pielii până la igiena orală și îngrijirea intimă.

Revigorant

Îmbunătățiți-vă îngrijirea personală cu produse premium de îngrijire personală și frumusețe

La Medpak, oferim o gamă extinsă de produse de îngrijire personală și frumusețe de top concepute pentru a vă îmbunătăți rutina zilnică. Selecția noastră atent îngrijită se adresează tuturor aspectelor de îngrijire personală, asigurându-vă că arătați și vă simțiți cel mai bine din cap până în picioare.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformați-vă experiența de baie cu produsele noastre premium pentru baie și duș. Alegeți dintr-o varietate de săpunuri delicate, spălături de corp revigorante, și săruri de baie liniștitoare. Produsele noastre conțin ingrediente blânde pentru a preveni iritarea și uscarea pielii, disponibile într-o gamă largă de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit.

Soluții hrănitoare pentru îngrijirea corpului

Păstrați-vă pielea sănătoasă și radiantă cu colecția noastră cuprinzătoare de îngrijire a corpului. Gama noastră include:

  • Loțiuni hidratante și uleiuri de corp
  • Scruburi exfoliante pentru o piele fină
  • Creme anticelulitice specifice

Infuzate cu ingrediente organice precum ulei de cocos, unt de shea, și vitamina E, produsele noastre oferă hidratare de durată și elasticitate îmbunătățită a pielii.

Îngrijire facială avansată

Obțineți un ten strălucitor cu linia noastră de îngrijire facială de ultimă oră. Produsele noastre sunt adaptate diferitelor tipuri de piele și preocupări, inclusiv:

  • Detergenți blânzi pentru toate tipurile de piele
  • Tonice echilibrante
  • Seruri specifice pentru anumite probleme ale pielii
  • Creme hidratante hrănitoare

Fie că aveți pielea grasă, uscată, sau sensibilă, produsele noastre atent formulate oferă rezultate eficiente fără a compromite sănătatea pielii.

Îngrijire specializată pentru mâini și picioare

Oferiți extremităților atenția pe care o merită cu produsele noastre specializate pentru îngrijirea mâinilor și picioarelor . Selecția noastră include creme hrănitoare pentru mâini, exfoliante întineritoare pentru picioare, și îndepărtoare eficiente de calusuri pentru a vă menține mâinile și picioarele moi și netede.

Soluții inovatoare pentru îngrijirea părului

Obțineți un păr sănătos, frumos cu colecția noastră inovatoare de îngrijire a părului. Gama noastră include:

  • Șampoane și balsamuri hrănitoare
  • Măști de păr cu condiționare profundă
  • Produse de styling pentru toate tipurile de păr

Produsele noastre formulate de experți promovează creșterea puternică a părului, reduc încrețirea, și sporesc strălucirea pentru șuvițe, superbe și sănătoase.

Îngrijire intimă delicată

Mențineți sănătatea intimă optimă cu colecția noastră discretă și eficientă de îngrijire intimă. Produsele noastre includ spălături cu pH echilibrat, șervețele delicate, și creme calmante, toate formulate cu ingrediente blânde precum aloe vera și mușețel pentru o curățare sigură și completă.

Îngrijire orală completă

Realizați o igienă orală excelentă cu gama noastră largă de produse de îngrijire orală. Selecția noastră include:

  • Pastă de dinți cu ingrediente naturale
  • Apă de gură răcoritoare
  • Ață dentară eficientă

Formulate cu ingrediente naturale precum ulei de mentă și ulei de arbore de ceai, produsele noastre oferă o TiB proprietăți acteriale pentru o gură curată, sănătoasă.

De ce să alegeți Medpak pentru nevoile dvs. de îngrijire personală & frumusețe?

La Medpak, ne angajăm să vă oferim produse de îngrijire personală și frumusețe de cea mai înaltă calitate. Selecția noastră este:

  • Selectată cu atenție de la branduri de încredere
  • Formulată cu ingrediente naturale și organice acolo unde este posibil
  • Potrivită pentru diferite tipuri de piele și probleme
  • Testată riguros pentru calitate și eficacitate

Explorați Personal Care & Beauty collection și descoperiți produsele perfecte pentru a vă îmbunătăți rutina de îngrijire personală. De la produse esențiale pentru îngrijirea pielii la inovații pentru îngrijirea părului, Medpak are tot ce aveți nevoie pentru a arăta și a vă simți cel mai bine.

Îmbunătățiți-vă rutina de îngrijire personală cu selecția premium de la Medpak. Călătoria dvs. către o piele radiantă, păr sănătos, și bunăstare generală începe aici!

Experiențe de baie și duș: Întinerește și hrănește

Îmbunătățește-ți momentele de baie sau duș cu colecția noastră premium de produse de baie și duș. Selecția noastră cuprinde săpunuri, spălături corporale, și săruri de baie create cu ingrediente delicate pentru a preveni iritarea și uscarea. Alegeți dintr-o gamă variată de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit, fie că căutați parfumul liniștitor al lavandei sau o aromă energizantă de citrice.

Îngrijirea esențială a corpului: Revitalizați-vă și protejați-vă pielea

Păstrați-vă pielea sănătoasă și hrănită cu colecția noastră completă de îngrijire a corpului. Produsele noastre includ loțiuni, uleiuri, exfoliante, și creme pentru celulită, toate infuzate cu ingrediente organice precum uleiul de cocos, unt de shea, și vitamina E. Experimentați hidratarea de durată și elasticitatea sporită a pielii, lăsându-vă pielea suplă și catifelată.

Îngrijirea avansată a pielii feței: Descoperiți o piele radiantă, sănătoasă

Obțineți o piele luminoasă, sănătoasă cu gama noastră de îngrijire facială de ultimă generație, care include produse de curățare, tonice, seruri, și creme hidratante. Adaptate pentru a se potrivi diferitelor tipuri de piele și preocupări, produsele noastre se adresează pielii grase, uscate, sau sensibile. Ingredientele atent alese asigură rezultate blânde, dar eficiente, permițându-vă să vă atingeți obiectivele de îngrijire a pielii fără a pune în pericol bunăstarea pielii.

Hands & Feet Pampering: Arată-i extremităților tale puțină dragoste

Tratează-ți Afișați mai multe

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul