Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Arencia

Arencia

(33 produse)
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • vitamine, minerale, probiotice și produse de îngrijire a pielii pentru toamnă


    Vezi acum
  • Arencia Fresh Green Rich Mochi Pasta - 120 g Arencia Fresh Green Rich Mochi Pasta - 120 g Arencia Fresh Green Rich Mochi Pasta - 120 g Arencia Fresh Green Rich Mochi Pasta - 120 g Arencia Fresh Green Rich Mochi Pasta - 120 g Arencia Fresh Green Rich Mochi Pasta - 120 g

    Arencia

    Arencia Fresh Green Rich Mochi Pasta - 120 g

    3 reviews
    Preț normal 86,89 lei
    Preț unitar724,08 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Royal Rosehip Rice Mochi - 120 g Arencia Royal Rosehip Rice Mochi - 120 g Arencia Royal Rosehip Rice Mochi - 120 g Arencia Royal Rosehip Rice Mochi - 120 g Arencia Royal Rosehip Rice Mochi - 120 g

    Arencia

    Arencia Royal Rosehip Rice Mochi - 120 g

    2 reviews
    Preț normal 81,59 lei
    Preț unitar679,92 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g

    Arencia

    Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g

    No reviews
    Preț normal 88,99 lei
    Preț unitar593,27 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Holy Hyssop Serum 30 - 50 ml Arencia Holy Hyssop Serum 30 - 50 ml Arencia Holy Hyssop Serum 30 - 50 ml
    15% reducere

    Arencia

    Serul Arencia Holy Hyssop 30 - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 98,49 lei Preț normal 115,89 lei
    Preț unitar196,98 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g

    Arencia

    Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g

    No reviews
    Preț normal 79,99 lei
    Preț unitar666,58 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Rice Mucin Brightening Clay with Rice and Niacinamide - 120 g Arencia Rice Mucin Brightening Clay with Rice and Niacinamide - 120 g Arencia Rice Mucin Brightening Clay with Rice and Niacinamide - 120 g Arencia Rice Mucin Brightening Clay with Rice and Niacinamide - 120 g

    Arencia

    Arencia Rice Mucin Brightening Clay cu orez și niacinamidă - 120 g

    1 review
    Preț normal 98,99 lei
    Preț unitar824,92 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Fresh Red Smoothie Serum with Collagen - 50 g Arencia Fresh Red Smoothie Serum with Collagen - 50 g Arencia Fresh Red Smoothie Serum with Collagen - 50 g
    15% reducere

    Arencia

    Arencia Fresh Red Smoothie Serum cu colagen - 50 g

    No reviews
    Preț de vânzare 104,25 lei Preț normal 122,69 lei
    Preț unitar208,50 lei /100g
    Vezi detalii
  • Arencia Black Tea Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Black Tea Rice Mochi Cleanser - 120 g

    Arencia

    Arencia Black Tea Rice Mochi Cleanser - 120 g

    No reviews
    Preț normal 78,99 lei
    Preț unitar658,25 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Vitamin C Booster Shot Face Serum - 30 ml Arencia Vitamin C Booster Shot Face Serum - 30 ml

    Arencia

    Arencia Retinal Booster Shot Ser pentru față - 30 ml

    1 review
    Preț normal 110,59 lei
    Preț unitar368,63 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Arencia PDRN Booster Shot Serum with PDRN and Peptides - 30 ml Arencia PDRN Booster Shot Serum with PDRN and Peptides - 30 ml Arencia PDRN Booster Shot Serum with PDRN and Peptides - 30 ml Arencia PDRN Booster Shot Serum with PDRN and Peptides - 30 ml

    Arencia

    Arencia PDRN Booster Shot Ser cu PDRN și peptide - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 105,29 lei
    Preț unitar350,97 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Arencia Fresh Blue Hyssop Cleanser - 120 g Arencia Fresh Blue Hyssop Cleanser - 120 g Arencia Fresh Blue Hyssop Cleanser - 120 g Arencia Fresh Blue Hyssop Cleanser - 120 g

    Arencia

    Arencia Fresh Blue Hyssop Cleanser - 120 g

    No reviews
    Preț normal 98,99 lei
    Preț unitar824,92 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml
    5% reducere

    Arencia

    Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 87,84 lei Preț normal 92,49 lei
    Preț unitar175,68 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Arencia Pore Melt Mochi Makeup Remover Oil - 200 ml Arencia Pore Melt Mochi Makeup Remover Oil - 200 ml Arencia Pore Melt Mochi Makeup Remover Oil - 200 ml

    Arencia

    Arencia Pore Melt Mochi Makeup Remover Oil - 200 ml

    1 review
    Preț normal 104,79 lei
    Preț unitar523,95 lei /l
    Vezi detalii
  • Arencia Holly Hyssop Brightening Serum with Niacinamide and Vitamins - 30 ml Arencia Holly Hyssop Brightening Serum with Niacinamide and Vitamins - 30 ml Arencia Holly Hyssop Brightening Serum with Niacinamide and Vitamins - 30 ml

    Arencia

    Arencia Holly Hyssop Ser iluminator cu Niacinamidă și vitamine - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 84,19 lei
    Preț unitar280,63 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, White Tea and Neroli - 260 g Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, White Tea and Neroli - 260 g
    20% reducere

    Arencia

    Arencia Fresh Cloud Scrub pentru corp și scalp, Ceai alb și Neroli - 260 g

    No reviews
    Preț de vânzare 81,56 lei Preț normal 102,09 lei
    Preț unitar313,69 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Rosehip Mild Ph Soothing Face Wash - 150 g Arencia Rosehip Mild Ph Soothing Face Wash - 150 g

    Arencia

    Arencia Rosehip Mild Ph Soothing Face Wash - 150 g

    No reviews
    Preț normal 86,89 lei
    Preț unitar579,27 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Holy Hyssop Nourishing Mask - 5 Pieces Arencia Holy Hyssop Nourishing Mask - 5 Pieces
    15% reducere

    Arencia

    Arencia Holy Hyssop Nourishing Mask - 5 bucăți

    No reviews
    Preț de vânzare 66,87 lei Preț normal 78,99 lei
    Preț unitar13,37 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, Lavender and Pear - 260 g Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, Lavender and Pear - 260 g
    15% reducere

    Arencia

    Arencia Fresh Cloud Scrub pentru corp și scalp, Lavandă și pară - 260 g

    No reviews
    Preț de vânzare 86,32 lei Preț normal 101,59 lei
    Preț unitar332,00 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, Geranium and Primrose - 260 g Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, Geranium and Primrose - 260 g Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, Geranium and Primrose - 260 g

    Arencia

    Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, Geranium and Primrose - 260 g

    No reviews
    Preț normal 100,59 lei
    Preț unitar386,88 lei /kg
    Vezi detalii
  • Arencia Deep Water Surge Serum - 50 g Arencia Deep Water Surge Serum - 50 g Arencia Deep Water Surge Serum - 50 g
    15% reducere

    Arencia

    Arencia Deep Water Surge Serum - 50 g

    1 review
    Preț de vânzare 89,49 lei Preț normal 105,29 lei
    Preț unitar178,98 lei /100g
    Vezi detalii
  • Arencia Rice Mucin Glow Serum - 30 ml Arencia Rice Mucin Glow Serum - 30 ml Arencia Rice Mucin Glow Serum - 30 ml

    Arencia

    Arencia Rice Mucin Glow Serum - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 115,29 lei
    Preț unitar384,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Arencia Hyssop Fume Anti-Aging Moisturising Balm - 30 g Arencia Hyssop Fume Anti-Aging Moisturising Balm - 30 g Arencia Hyssop Fume Anti-Aging Moisturising Balm - 30 g
    Epuizat

    Arencia

    Balsam hidratant anti-îmbătrânire Arencia Hyssop Fume - 30 g

    No reviews
    Preț normal 86,89 lei
    Preț unitar289,63 lei /100g
    Vezi detalii
  • Arencia Rice Mucin Nourishing Illuminating Serum - 50 g Arencia Rice Mucin Nourishing Illuminating Serum - 50 g Arencia Rice Mucin Nourishing Illuminating Serum - 50 g

    Arencia

    Arencia Rice Mucin Nourishing Illuminating Serum - 50 g

    No reviews
    Preț normal 136,39 lei
    Preț unitar272,78 lei /100g
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Următorul

Arencia este o marcă coreeană de produse pentru îngrijirea pielii care a atras atenția prin formulele sale inovatoare pe bază de orez și produsele unice de curățare „mochi”. Combinând ingrediente tradiționale asiatice pentru frumusețe cu inovația modernă K-Beauty, Arencia creează produse delicate, dar eficiente, care curăță, luminează și, hrănesc pielea printr-o abordare, senzorială jucăușă.

Inovația Arencia

Arencia se remarcă în lumea K-Beauty prin abordarea creativă a texturilor și formulelor produselor de îngrijire a pielii. Produsele de curățare Rice Mochi, semnătura brandului, oferă o textură unică, elastică, asemănătoare aluatului, care transformă curățarea într-o experiență senzorială, oferind în același timp beneficii importante pentru îngrijirea pielii. Orezul este de secole un element fundamental al frumuseții asiatice, apreciat pentru proprietățile sale de iluminare și hrănire. Arencia combină acest ingredient tradițional cu alte plante puternice, precum isopul pentru calmare, calendula pentru liniștire, măceșe pentru hrănire și ceai verde pentru protecție antioxidantă.

Produse Arencia la Medpak

La Medpak, oferim o colecție extinsă de produse Arencia, care include produse inovatoare de curățare și tratamente specifice. Gama Rice Mochi Cleanser include variante cu ceai negru, calendula, măceșe regale și ceai verde proaspăt, fiecare oferind beneficii unice și textura elastică caracteristică. Linia Rice Mucin oferă beneficii de iluminare cu Brightening Clay, Glow Serum, și Nourishing Illuminating Serum. Pentru îngrijire calmantă, gama Holy Hyssop oferă un ser , un ser , iluminator cu niacinamidă, și o mască hrănitoare. Îngrijirea corpului include Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, cu arome răsfățătoare precum Yuzu, Lavandă & Pere, Mentă & Crin, Geranium & Primrose, și Ceai Alb & Neroli. Linia Fresh Red Smoothie oferă seruri care stimulează colagenul. Pentru protecție solară , Deep Water Surge SPF50+ oferă o acoperire ușoară, completată de serul hidratant Deep Water Surge. Măștile și convenabilul Cloud Sun Stick completează gama.

De ce să alegi Arencia

Arencia aduce bucurie și inovație în rutina de îngrijire a pielii, oferind în același timp rezultate autentice. Texturile unice ale mărcii fac ca curățarea zilnică să fie ceva de așteptat cu nerăbdare, în timp ce formulele pe bază de orez oferă beneficii reale de iluminare și hrănire. Pentru pasionații de K-Beauty care caută ceva diferit și încântător, Arencia oferă o abordare proaspătă, și creativă pentru a obține o piele strălucitoare.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul