
iIA
Imaginile din această secțiune au fost generate cu inteligență artificială
Despre Vitaler’s
Vitaler’s a fost fondată din dorința de autenticitate în lumea suplimentelor alimentare. Misiunea noastră este să oferim suplimente pure, naturale, fără coloranți artificiali, conservanți și aditivi inutili.
Credem că este important să faci alegeri în cunoștință de cauză, motiv pentru care, atunci când nu am găsit produse care să corespundă standardelor noastre, le-am creat noi înșine.
Oferim suplimente selectate cu grijă pentru a-ți susține nevoile zilnice.
-
· O formulă minimalistă și eficientă ·
doar ceea ce este esențial
-
· Standarde înalte de calitate în producție ·
-
· Transparență și autenticitate ·
transparență totală în ceea ce privește ingredientele și beneficiile
-
· Selecția responsabilă a ingredientelor ·
colaborăm exclusiv cu furnizori de încredere
iIA
Imaginile din această secțiune au fost generate cu inteligență artificială
Vitamine
-
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 4000 UI - 240 capsule moi
11 reviewsPreț normal 44,49 leiPreț unitar0,19 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 4000 UI + K2 MK-7 100 mcg - 120 comprimate
3 reviewsPreț normal 43,29 leiPreț unitar0,36 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina B12 100 mcg - 120 de comprimate
No reviewsPreț normal 32,49 leiPreț unitar0,27 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina K2 MK-7 200 mcg - 120 comprimate
1 reviewPreț normal 47,49 leiPreț unitar0,40 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Biotină 2500 mcg - 240 comprimate
1 reviewPreț normal 43,29 leiPreț unitar0,18 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina C 1000 mg - 120 capsule
10 reviewsPreț normal 39,09 leiPreț unitar0,33 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina ADEK Junior, picături - 30 ml
No reviewsPreț de vânzare 43,25 lei Preț normal 57,69 leiPreț unitar14,42 lei /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Amigdalină (Vitamina B17) 4 mg - 120 capsule
4 reviewsPreț normal 53,49 leiPreț unitar0,45 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina D3 4000 UI, Picături - 30 ml
No reviewsPreț de vânzare 24,70 lei Preț normal 32,99 leiPreț unitar8,23 lei /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamina B3 500 mg - 60 capsule
No reviewsPreț de vânzare 28,37 lei Preț normal 37,89 leiPreț unitar0,47 lei fiecare articol
Minerale
-
Vitaler's
Vitaler's Zinc 15 mg + Seleniu 200 mcg - 120 capsule
24 reviewsPreț normal 39,09 leiPreț unitar0,33 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Seleniu organic 200 mcg - 120 capsule
8 reviewsPreț normal 32,99 leiPreț unitar0,27 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Iod 200 mcg - 120 capsule
No reviewsPreț normal 36,09 leiPreț unitar0,30 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Picolinat de zinc 15 mg - 120 capsule
2 reviewsPreț normal 23,99 leiPreț unitar0,20 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Cupru 2 mg - 120 Tablete
4 reviewsPreț normal 30,09 leiPreț unitar0,25 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Citrat de potasiu 380 mg - 120 capsule
4 reviewsPreț normal 51,09 leiPreț unitar0,43 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Magneziu 100 mg + Potasiu 150 mg + B6 6 mg - 120 capsule
No reviewsPreț normal 66,79 leiPreț unitar0,56 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Magneziu 125 mg + Vitamina B6 - 60 capsule
1 reviewPreț normal 36,09 leiPreț unitar0,60 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Citrat de calciu 1200 mg + Vitamina D3 2000 UI - 60 capsule
2 reviewsPreț normal 40,29 leiPreț unitar0,67 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 capsule
6 reviewsPreț normal 47,49 leiPreț unitar0,40 lei fiecare articol
În gama noastră vei găsi:
iIA
Imaginile din această secțiune au fost generate cu inteligență artificială
Suplimente alimentare
-
Vitaler's
Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 capsule
72 reviewsPreț normal 45,09 leiPreț unitar0,75 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Uridină 300 mg - 60 capsule
28 reviewsPreț normal 60,09 leiPreț unitar1,00 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Maca 600 mg - 60 capsule
1 reviewPreț normal 32,49 leiPreț unitar0,54 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Curcumin + Piperine - 60 capsule
No reviewsPreț normal 78,19 leiPreț unitar1,30 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Ulei de nucă de cocos MCT - 500 ml
6 reviewsPreț normal 67,29 leiPreț unitar134,58 lei /l -
Vitaler's
Vitaler's Pygeum 500 mg - 60 capsule
5 reviewsPreț normal 60,09 leiPreț unitar1,00 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Ginkgo Biloba 120 mg - 60 capsule
5 reviewsPreț normal 33,69 leiPreț unitar0,56 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Crin de leu 500 mg - 60 capsule
6 reviewsPreț normal 53,49 leiPreț unitar0,89 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Spermidină 10 mg - 30 capsule
3 reviewsPreț de vânzare 90,21 lei Preț normal 120,29 leiPreț unitar3,01 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Sulforafan 400 mcg - 120 Tablete
7 reviewsPreț normal 43,29 leiPreț unitar0,36 lei fiecare articol
Linia Sport
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Pulbere - 500 g
12 reviewsPreț normal 66,19 leiPreț unitar132,38 lei /kg -
Vitaler's
Băutură izotonică Vitaler's Sport, căpșuni - 22 g
No reviewsPreț normal 2,99 leiPreț unitar135,91 lei /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Creatină monohidrat micronizată 5000 mg, Cireșe - 500 g
No reviewsPreț normal 71,59 leiPreț unitar143,18 lei /kg -
-
Vitaler's
Vitaler's Băutură izotonică pentru sport, Lămâie-lime - 660 g
No reviewsPreț normal 47,49 leiPreț unitar71,95 lei /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Natural Colagen de pește - 350 g
No reviewsPreț de vânzare 94,22 lei Preț normal 125,69 leiPreț unitar269,20 lei /kg -
Vitaler's
Vitaler's Collagen Sport 5000 mg, afine - 500 ml
No reviewsPreț de vânzare 88,92 lei Preț normal 118,99 leiPreț unitar177,84 lei /l -
Vitaler's
Băutură izotonică Vitaler's Sport, cireșe - 20 x 22 g
No reviewsPreț de vânzare 39,68 lei Preț normal 42,09 leiPreț unitar1,98 lei fiecare articol -
Vitaler's
Vitaler's Agitator cu filtru, negru - 500 ml + 150 ml
1 reviewPreț normal 15,79 leiPreț unitar24,29 lei /l -
Vitaler's
Vitaler's Sport Creatină monohidrat micronizată 5000 mg, St RAW berry - 500 g
3 reviewsPreț normal 71,59 leiPreț unitar143,18 lei /kg



iIA
Imaginile din această secțiune au fost generate cu inteligență artificială