Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Sport

Sport

(647 produse)
  • Carbohidrați
  • Creatină
  • Pre-antrenament
  • Pulberi proteice
  • Creșterea în greutate
  • Ardători de grăsime
  • Recuperare
  • Amplificatori de testosteron
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Strawberry - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% Whey Protein Premium, St RAW berry - 500 g

    1 review
    Preț normal 114,59 lei
    Preț unitar229,18 lei /kg
    Vezi detalii
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 20 pieces

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Aromă de portocale - 20 bucăți

    No reviews
    Preț normal 217,89 lei
    Preț unitar87,16 lei /10ml
    Vezi detalii
  • Applied Nutrition Shaker Clear, Blue - 700 ml Applied Nutrition Shaker Clear, Blue - 700 ml
    Epuizat

    Applied Nutrition

    Applied Nutrition Shaker Clear, Blue - 700 ml

    2 reviews
    Preț normal 10,49 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Now Foods L-Carnitine 500 mg - 60 Capsules Now Foods L-Carnitine 500 mg - 60 Capsules Now Foods L-Carnitine 500 mg - 60 Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-Carnitină 500 mg - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 94,19 lei
    Preț unitar1,57 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Creatine Powder Super 5000 mg - 500 g

    Activlab

    Activlab Creatină pulbere Super 5000 mg - 500 g

    2 reviews
    Preț normal 73,79 lei
    Preț unitar147,58 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Guarana, Orange - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu Guarana, Portocaliu - 20 pliculețe

    1 review
    Preț normal 42,49 lei
    Preț unitar1.348,89 lei /kg
    Vezi detalii
  • Olimp Beta-Alanine Xplode Powder - 250 g

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Xplode Pulbere - 250 g

    2 reviews
    Preț normal 95,29 lei
    Preț unitar381,16 lei /kg
    Vezi detalii
  • Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, Shake cu lămâie - 300 g

    2 reviews
    Preț normal 65,99 lei
    Preț unitar219,97 lei /kg
    Vezi detalii
  • Aura Herbals Creatine Monohydrate 3000 mg - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Creatină monohidrat 3000 mg - 30 plicuri

    2 reviews
    Preț normal 42,69 lei
    Preț unitar1,42 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Acerola, Frozen Lemonade - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu Acerola, Limonadă înghețată - 31,5 g

    No reviews
    Preț normal 2,39 lei
    Preț unitar75,87 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with L-carnitine, Pineapple - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with L-carnitine, Pineapple - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu L-carnitină, Ananas - 20 pliculețe

    No reviews
    Preț normal 40,79 lei
    Preț unitar2,04 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • PVL Multi Athlete's Vitamin - 60 Tablets

    PVL

    PVL Vitamina Multi Athlete - 60 comprimate

    1 review
    Preț normal 62,89 lei
    Preț unitar1,05 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g

    Olimp

    Olimp BCAA Xplode pudră, cu aromă de portocale - 500 g

    2 reviews
    Preț normal 167,89 lei
    Preț unitar335,78 lei /kg
    Vezi detalii
  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Chocolate, USA - 750 g

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Proteină, Ciocolată, SUA - 750 g

    No reviews
    Preț normal 290,89 lei
    Preț unitar387,85 lei /kg
    Vezi detalii
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 Capsules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 capsule

    2 reviews
    Preț normal 103,69 lei
    Preț unitar1,15 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Yerba Mate, Blackcurrant with Apple - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Yerba Mate, Blackcurrant with Apple - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu Yerba Mate, Coacăze negre cu mere - 20 pliculețe

    No reviews
    Preț normal 40,79 lei
    Preț unitar1.294,92 lei /kg
    Vezi detalii
  • Now Foods ZMA (Magnesium, Zinc, B6) - 90 Capsules

    Now Foods

    Now Foods ZMA (Magneziu, Zinc, B6) - 90 capsule

    1 review
    Preț normal 152,29 lei
    Preț unitar1,69 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml

    No reviews
    Preț normal 7,89 lei
    Preț unitar3,16 lei /10ml
    Vezi detalii
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    No reviews
    Preț normal 7,19 lei
    Preț unitar179,75 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive, Electrolytes + B Vitamins, Orange - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive, Electroliți + vitamine B, Orange - 630 g

    1 review
    Preț normal 51,49 lei
    Preț unitar81,73 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Beetroot, Kiwi-Granate Cooling - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu sfeclă roșie, Kiwi-Granate Cooling - 31,5 g

    No reviews
    Preț normal 2,39 lei
    Preț unitar75,87 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu Ginseng, Grapefruit - 31,5 g

    No reviews
    Preț normal 2,39 lei
    Preț unitar75,87 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Collagen, Strawberry and Mint - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Collagen, Strawberry and Mint - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu colagen, St RAW boabe și mentă - 20 plicuri

    No reviews
    Preț normal 40,79 lei
    Preț unitar2,04 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Zero, Orange - 225 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Zero, Portocaliu - 225 g

    1 review
    Preț normal 35,99 lei
    Preț unitar159,96 lei /kg
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 7 / 27
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • …
  • 27
  • Următorul

Suplimente pentru sport și fitness pentru performanțe de vârf

Îmbunătățiți-vă performanțele atletice cu gama completă de suplimente pentru sport și fitness de la Medpak. Fie că sunteți un atlet profesionist sau un pasionat de fitness, produsele noastre atent selecționate sunt concepute pentru a susține solicitările crescute ale corpului dumneavoastră în timpul activităților fizice intense.

Exercițiile fizice regulate și antrenamentele riguroase ne împing corpul la limitele sale. În timp ce mișcarea este esențială pentru sănătatea generală, antrenamentele de înaltă intensitate care pun la încercare mușchii, articulațiile, și rezistența necesită suport nutrițional specializat . Suplimentele noastre pentru sport și fitness merg dincolo de vitaminele și mineralele de bază, oferind ingrediente specifice pentru îmbunătățirea performanței, accelerarea r Ecover y, și menținerea sănătății optime a articulațiilor.

Suplimente esențiale pentru atleți

O dietă atletică bine închegată ar trebui să fie bogată în antioxidanți pentru a combate radicalii liberi induși de exercițiu. Selecția noastră include antioxidanți puternici precum vitaminele C, A, și E, care nu numai că susțin funcțiile corporale generale, dar contribuie și la o piele, strălucitoare și sănătoasă. Pentru cei care se angajează în activități extenuante care cresc nivelul hormonilor de stres, oferim suplimente naturale pe bază de plante care stimulează energia și rezistența în timpul antrenamentelor , cum ar fi Ashwagandha (ginseng indian) .

Produse personalizate pentru sportivii de forță și de anduranță

Antrenamentul de forță și sporturile de anduranță impun organismului cerințe unice. Acesta este motivul pentru care oferim o gamă largă de proteine , carbohidrați, și suplimente de aminoacizi pentru a susține regimurile de antrenament intense . Pudrele noastre proteice servesc drept bază pentru creșterea și repararea musculară, ușor de amestecat cu apă sau cu shake-ul dvs. preferat. Pentru sportivii de anduranță, suplimentele noastre de carbohidrați oferă un amestec de carbohidrați cu absorbție rapidă și lentă pentru a alimenta performanța prelungită.

Aminoacizii, în special creatina , joacă un rol crucial în construirea masei musculare și îmbunătățirea forței și rezistenței musculare. Aceste suplimente sunt esențiale pentru sportivii care doresc să își maximizeze rezultatele antrenamentelor și să își atingă obiectivele de fitness.

Suport cuprinzător pentru succesul sportiv

Suplimentarea rutinei de fitness cu produsele noastre de nutriție sportivă este o modalitate eficientă de a satisface cerințele nutriționale și energetice crescute ale organismului. Multe dintre suplimentele noastre oferă beneficii multifațetate, susținând nu numai creșterea musculară, ci și ajutând la pierderea grăsimilor și la îmbunătățirea generală a compoziției corporale.

La Medpak, ne angajăm să oferim suplimente sportive și de fitness de înaltă calitate care răspund nevoilor diverse ale sportivilor și entuziaștilor de fitness. Explorează gama noastră Toda y și du-ți performanța la nivelul următor!

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul