Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Sport

Sport

(647 produse)
  • Carbohidrați
  • Creatină
  • Pre-antrenament
  • Pulberi proteice
  • Creșterea în greutate
  • Ardători de grăsime
  • Recuperare
  • Amplificatori de testosteron
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • SIS GO Isotonic Energy, Mixed Flavours - 60 ml x 6
    Epuizat

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Arome mixte - 60 ml x 6

    3 reviews
    Preț normal 53,89 lei
    Preț unitar8,98 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Trec Endurance Energy Gel, Forest Fruits - 10 Pieces Trec Endurance Energy Gel, Forest Fruits - 10 Pieces

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Fructe de pădure - 10 bucăți

    No reviews
    Preț normal 113,79 lei
    Preț unitar11,38 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • PowerBar Recovery Max Drink, Chocolate - 1144 g PowerBar Recovery Max Drink, Chocolate - 1144 g
    Epuizat

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Max Drink, Ciocolată - 1144 g

    No reviews
    Preț normal 197,59 lei
    Preț unitar172,72 lei /kg
    Vezi detalii
  • PowerBar Protein + L-Carnitine, Raspberry-Yoghurt - 35 g
    Epuizat

    PowerBar

    PowerBar Protein + L-Carnitine, Zmeură-Iaurt - 35 g

    No reviews
    Preț normal 9,59 lei
    Preț unitar27,40 lei /100g
    Vezi detalii
  • Nutrend Protein Bar 50, Coconut - 50 g Nutrend Protein Bar 50, Coconut - 50 g
    Epuizat

    Nutrend

    Nutrend Protein Bar 50, Nucă de cocos - 50 g

    No reviews
    Preț normal 10,49 lei
    Preț unitar20,98 lei /100g
    Vezi detalii
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 bucăți

    No reviews
    Preț normal 155,79 lei
    Preț unitar12,98 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces
    Epuizat

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lămâie - 12 bucăți

    No reviews
    Preț normal 155,79 lei
    Preț unitar12,98 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 50 g
    Epuizat

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Bară energizantă, Lămâie - 50 g

    No reviews
    Preț normal 13,19 lei
    Preț unitar26,38 lei /100g
    Vezi detalii
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces
    Epuizat

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Măr-Pere - 12 bucăți

    No reviews
    Preț normal 59,39 lei
    Preț unitar4,95 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 6800 g
    Epuizat

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 6800 g

    No reviews
    Preț normal 383,49 lei
    Preț unitar56,40 lei /kg
    Vezi detalii
  • Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g x 10 Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g x 10
    Epuizat

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Multivitamine - 40 g x 10

    No reviews
    Preț normal 110,89 lei
    Preț unitar11,09 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • PowerBar 5 Electrolytes, Raspberry-Pomegranate - 10 Tablets
    Epuizat

    PowerBar

    PowerBar 5 Electrolytes, Zmeură-Rodie - 10 tablete

    No reviews
    Preț normal 31,09 lei
    Preț unitar3,11 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab WPC Standard Whey Protein Concentrate, Caramel&Nut - 500 g
    Epuizat

    Activlab

    Activlab WPC Standard Concentrat de proteine din zer, Caramel&Nut - 500 g

    No reviews
    Preț normal 89,89 lei
    Preț unitar179,78 lei /kg
    Vezi detalii
  • Vitaler's Strength and Endurance Kit Vitaler's Strength and Endurance Kit Vitaler's Strength and Endurance Kit Vitaler's Strength and Endurance Kit
    Epuizat

    Vitaler's

    Vitaler's Kit de forță și rezistență

    4 reviews
    Preț normal 207,39 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Pineapple - 1000 ml
    25% reducere

    BioTech USA

    BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Ananas - 1000 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 106,80 lei Preț normal 142,59 lei
    Preț unitar106,80 lei /l
    Vezi detalii
  • BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Forest Fruits - 1000 ml
    Epuizat

    BioTech USA

    BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Fructe de pădure - 1000 ml

    No reviews
    Preț normal 173,19 lei
    Preț unitar173,19 lei /l
    Vezi detalii
  • BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Mojito - 1000 ml
    Epuizat

    BioTech USA

    BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Mojito - 1000 ml

    No reviews
    Preț normal 142,59 lei
    Preț unitar142,59 lei /l
    Vezi detalii
  • BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Lemon Flavoured - 1000 ml
    Epuizat

    BioTech USA

    BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Cu aromă de lămâie - 1000 ml

    No reviews
    Preț normal 133,09 lei
    Preț unitar133,09 lei /l
    Vezi detalii
  • Solve Labs Shroom Force Sport - 60 Capsules Solve Labs Shroom Force Sport - 60 Capsules Solve Labs Shroom Force Sport - 60 Capsules

    Solve Labs

    Solve Labs Shroom Force Sport - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 160,59 lei
    Preț unitar2,68 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Vitaler's Shaker Starter Kit
    Epuizat

    Vitaler's

    Vitaler's Kit de pornire pentru shaker

    33 reviews
    Preț normal 122,19 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Vitaler's Intensive Training Kit
    Epuizat

    Vitaler's

    Vitaler's Kit de instruire intensivă

    33 reviews
    Preț normal 168,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Cellucor C4 Original Pre-Workout, Green Apple - 396 g
    Epuizat

    Cellucor

    Cellucor C4 Original Pre-Workout, Măr verde - 396 g

    No reviews
    Preț normal 177,99 lei
    Preț unitar449,47 lei /kg
    Vezi detalii
  • Cellucor C4 Original Pre-Workout, Orange - 195 g
    Epuizat

    Cellucor

    Cellucor C4 Original Pre-Workout, Portocaliu - 195 g

    No reviews
    Preț normal 116,19 lei
    Preț unitar297,92 lei /kg
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 27 / 27
  • 1
  • …
  • 25
  • 26
  • 27
  • Următorul

Suplimente pentru sport și fitness pentru performanțe de vârf

Îmbunătățiți-vă performanțele atletice cu gama completă de suplimente pentru sport și fitness de la Medpak. Fie că sunteți un atlet profesionist sau un pasionat de fitness, produsele noastre atent selecționate sunt concepute pentru a susține solicitările crescute ale corpului dumneavoastră în timpul activităților fizice intense.

Exercițiile fizice regulate și antrenamentele riguroase ne împing corpul la limitele sale. În timp ce mișcarea este esențială pentru sănătatea generală, antrenamentele de înaltă intensitate care pun la încercare mușchii, articulațiile, și rezistența necesită suport nutrițional specializat . Suplimentele noastre pentru sport și fitness merg dincolo de vitaminele și mineralele de bază, oferind ingrediente specifice pentru îmbunătățirea performanței, accelerarea r Ecover y, și menținerea sănătății optime a articulațiilor.

Suplimente esențiale pentru atleți

O dietă atletică bine închegată ar trebui să fie bogată în antioxidanți pentru a combate radicalii liberi induși de exercițiu. Selecția noastră include antioxidanți puternici precum vitaminele C, A, și E, care nu numai că susțin funcțiile corporale generale, dar contribuie și la o piele, strălucitoare și sănătoasă. Pentru cei care se angajează în activități extenuante care cresc nivelul hormonilor de stres, oferim suplimente naturale pe bază de plante care stimulează energia și rezistența în timpul antrenamentelor , cum ar fi Ashwagandha (ginseng indian) .

Produse personalizate pentru sportivii de forță și de anduranță

Antrenamentul de forță și sporturile de anduranță impun organismului cerințe unice. Acesta este motivul pentru care oferim o gamă largă de proteine , carbohidrați, și suplimente de aminoacizi pentru a susține regimurile de antrenament intense . Pudrele noastre proteice servesc drept bază pentru creșterea și repararea musculară, ușor de amestecat cu apă sau cu shake-ul dvs. preferat. Pentru sportivii de anduranță, suplimentele noastre de carbohidrați oferă un amestec de carbohidrați cu absorbție rapidă și lentă pentru a alimenta performanța prelungită.

Aminoacizii, în special creatina , joacă un rol crucial în construirea masei musculare și îmbunătățirea forței și rezistenței musculare. Aceste suplimente sunt esențiale pentru sportivii care doresc să își maximizeze rezultatele antrenamentelor și să își atingă obiectivele de fitness.

Suport cuprinzător pentru succesul sportiv

Suplimentarea rutinei de fitness cu produsele noastre de nutriție sportivă este o modalitate eficientă de a satisface cerințele nutriționale și energetice crescute ale organismului. Multe dintre suplimentele noastre oferă beneficii multifațetate, susținând nu numai creșterea musculară, ci și ajutând la pierderea grăsimilor și la îmbunătățirea generală a compoziției corporale.

La Medpak, ne angajăm să oferim suplimente sportive și de fitness de înaltă calitate care răspund nevoilor diverse ale sportivilor și entuziaștilor de fitness. Explorează gama noastră Toda y și du-ți performanța la nivelul următor!

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul