Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Sport

Sport

(647 produse)
  • Carbohidrați
  • Creatină
  • Pre-antrenament
  • Pulberi proteice
  • Creșterea în greutate
  • Ardători de grăsime
  • Recuperare
  • Amplificatori de testosteron
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Activlab Isoactive Isotonic with Beetroot, Kiwi-Granate Cooling - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu sfeclă roșie, Kiwi-Granate Cooling - 20 pliculețe

    No reviews
    Preț normal 40,79 lei
    Preț unitar2,04 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Maca, Watermelon - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Maca, Watermelon - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu Maca, Pepene verde - 20 pliculețe

    No reviews
    Preț normal 40,79 lei
    Preț unitar2,04 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Trec Sleep-ER Lemon Mild - 225 g

    Trec Nutrition

    Trec Sleep-ER Lemon Mild - 225 g

    No reviews
    Preț normal 122,29 lei
    Preț unitar543,51 lei /kg
    Vezi detalii
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, White Chocolate - Raspberry - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Ciocolată albă - Zmeură - 700 g

    No reviews
    Preț normal 192,49 lei
    Preț unitar274,99 lei /kg
    Vezi detalii
  • PowerBar Electrolytes with Caffeine, Pink Grapefruit - 10 Effervescent tablets
    Epuizat

    PowerBar

    PowerBar Electroliți cu cofeină, Grapefruit roz - 10 comprimate efervescente

    1 review
    Preț normal 29,99 lei
    Preț unitar3,00 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • 6PAK Milky Shake Whey, Cookies Flavour - 700 g
    Epuizat

    6PAK

    6PAK Milky Shake Whey, Aromă de fursecuri - 700 g

    No reviews
    Preț normal 142,49 lei
    Preț unitar203,56 lei /kg
    Vezi detalii
  • Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g
    Epuizat

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic Cherry, pulbere - 250 g

    No reviews
    Preț normal 36,00 lei
    Preț unitar144,00 lei /kg
    Vezi detalii
  • BeKeto Pure Protein Isolate, Unflavoured - 800 g BeKeto Pure Protein Isolate, Unflavoured - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Izolat proteic pur, Fără aromă - 800 g

    1 review
    Preț normal 295,59 lei
    Preț unitar369,49 lei /kg
    Vezi detalii
  • Acitvlab Isodrink Zero, Electrolytes + Vitamins, Pineapple - 300 g

    Activlab

    Acitvlab Isodrink Zero, Electroliți + Vitamine, Ananas - 300 g

    No reviews
    Preț normal 46,19 lei
    Preț unitar153,97 lei /kg
    Vezi detalii
  • Laborell L-Carnosine 1200 mg - 60 Capsules
    Epuizat

    Laborell

    Laborell L-Carnitină 1200 mg - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 85,69 lei
    Preț unitar1,43 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Limonadă - 200 g

    1 review
    Preț normal 50,39 lei
    Preț unitar251,95 lei /kg
    Vezi detalii
  • Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 capsule

    No reviews
    Preț normal 32,39 lei
    Preț unitar0,54 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Nutrend Carbosnack Gel, Lemon - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Lămâie - 50 g

    No reviews
    Preț normal 7,19 lei
    Preț unitar14,38 lei /100g
    Vezi detalii
  • 7Nutrition HCL Creatine - 350 g

    7Nutrition

    7Nutrition HCL Creatine - 350 g

    1 review
    Preț normal 118,69 lei
    Preț unitar339,11 lei /kg
    Vezi detalii
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Lemon - 400 g

    Isostar

    Isostar Concentrat, Izotonic, Lămâie - 400 g

    3 reviews
    Preț normal 59,99 lei
    Preț unitar149,98 lei /kg
    Vezi detalii
  • Isostar PowerTabs Isotonic, Cranberry - 10 Effervescent Tablets

    Isostar

    Isostar PowerTabs Isotonic, Afine - 10 comprimate efervescente

    No reviews
    Preț normal 59,99 lei
    Preț unitar6,00 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g Sunwarrior Classic Plus Protein, Plant Protein, Vanilla - 750 g
    Epuizat

    Sunwarrior

    Sunwarrior Classic Plus Protein, Proteine vegetale, Vanilie - 750 g

    2 reviews
    Preț normal 200,89 lei
    Preț unitar267,85 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab Isoactive Isotonic with Elderberry, Cherry Blossom with Orange - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Elderberry, Cherry Blossom with Orange - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic cu soc, Floare de cireș cu portocale - 20 pliculețe

    No reviews
    Preț normal 40,79 lei
    Preț unitar2,04 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Trec Isotonic Sport, Lemon - 1000 g
    Epuizat

    Trec Nutrition

    Trec Isotonic Sport, Lămâie - 1000 g

    No reviews
    Preț normal 82,79 lei
    Preț unitar82,79 lei /kg
    Vezi detalii
  • Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Grapefruit - 1000 ml
    Epuizat

    Nutrend

    Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Grapefruit - 1000 ml

    No reviews
    Preț normal 87,59 lei
    Preț unitar87,59 lei /l
    Vezi detalii
  • Nutrend Creaport, Orange - 600 g

    Nutrend

    Nutrend Creaport, Portocaliu - 600 g

    No reviews
    Preț normal 94,19 lei
    Preț unitar156,98 lei /kg
    Vezi detalii
  • BioTech USA AAKG 1000 - 100 Tablets

    BioTech USA

    BioTech USA AAKG 1000 - 100 Tablete

    No reviews
    Preț normal 110,89 lei
    Preț unitar1,11 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • BioTech USA Hyper Mass, Chocolate Flavoured - 2270 g BioTech USA Hyper Mass, Chocolate Flavoured - 2270 g
    Epuizat
    25% reducere

    BioTech USA

    BioTech USA Hyper Mass, Cu aromă de ciocolată - 2270 g

    No reviews
    Preț de vânzare 236,43 lei Preț normal 315,49 lei
    Preț unitar104,15 lei /kg
    Vezi detalii
  • Snickers Hi-Protein Bar Low Sugar, Chocolate, Caramel & Peanut Butter - 57 g Snickers Hi-Protein Bar Low Sugar, Chocolate, Caramel & Peanut Butter - 57 g

    Mars

    Snickers Hi-Protein Bar cu conținut scăzut de zahăr, Ciocolată, Caramel și unt de arahide - 57 g

    No reviews
    Preț normal 17,89 lei
    Preț unitar31,39 lei /100g
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 11 / 27
  • 1
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • …
  • 27
  • Următorul

Suplimente pentru sport și fitness pentru performanțe de vârf

Îmbunătățiți-vă performanțele atletice cu gama completă de suplimente pentru sport și fitness de la Medpak. Fie că sunteți un atlet profesionist sau un pasionat de fitness, produsele noastre atent selecționate sunt concepute pentru a susține solicitările crescute ale corpului dumneavoastră în timpul activităților fizice intense.

Exercițiile fizice regulate și antrenamentele riguroase ne împing corpul la limitele sale. În timp ce mișcarea este esențială pentru sănătatea generală, antrenamentele de înaltă intensitate care pun la încercare mușchii, articulațiile, și rezistența necesită suport nutrițional specializat . Suplimentele noastre pentru sport și fitness merg dincolo de vitaminele și mineralele de bază, oferind ingrediente specifice pentru îmbunătățirea performanței, accelerarea r Ecover y, și menținerea sănătății optime a articulațiilor.

Suplimente esențiale pentru atleți

O dietă atletică bine închegată ar trebui să fie bogată în antioxidanți pentru a combate radicalii liberi induși de exercițiu. Selecția noastră include antioxidanți puternici precum vitaminele C, A, și E, care nu numai că susțin funcțiile corporale generale, dar contribuie și la o piele, strălucitoare și sănătoasă. Pentru cei care se angajează în activități extenuante care cresc nivelul hormonilor de stres, oferim suplimente naturale pe bază de plante care stimulează energia și rezistența în timpul antrenamentelor , cum ar fi Ashwagandha (ginseng indian) .

Produse personalizate pentru sportivii de forță și de anduranță

Antrenamentul de forță și sporturile de anduranță impun organismului cerințe unice. Acesta este motivul pentru care oferim o gamă largă de proteine , carbohidrați, și suplimente de aminoacizi pentru a susține regimurile de antrenament intense . Pudrele noastre proteice servesc drept bază pentru creșterea și repararea musculară, ușor de amestecat cu apă sau cu shake-ul dvs. preferat. Pentru sportivii de anduranță, suplimentele noastre de carbohidrați oferă un amestec de carbohidrați cu absorbție rapidă și lentă pentru a alimenta performanța prelungită.

Aminoacizii, în special creatina , joacă un rol crucial în construirea masei musculare și îmbunătățirea forței și rezistenței musculare. Aceste suplimente sunt esențiale pentru sportivii care doresc să își maximizeze rezultatele antrenamentelor și să își atingă obiectivele de fitness.

Suport cuprinzător pentru succesul sportiv

Suplimentarea rutinei de fitness cu produsele noastre de nutriție sportivă este o modalitate eficientă de a satisface cerințele nutriționale și energetice crescute ale organismului. Multe dintre suplimentele noastre oferă beneficii multifațetate, susținând nu numai creșterea musculară, ci și ajutând la pierderea grăsimilor și la îmbunătățirea generală a compoziției corporale.

La Medpak, ne angajăm să oferim suplimente sportive și de fitness de înaltă calitate care răspund nevoilor diverse ale sportivilor și entuziaștilor de fitness. Explorează gama noastră Toda y și du-ți performanța la nivelul următor!

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul