Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe
  3. Cosmetice pentru păr
  4. Șampoane

Șampoane

(113 produse)
  • Balsamuri
  • Vopsirea părului
  • Măști pentru păr
  • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
  • Șampoane
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml
    Epuizat

    La'dor

    Șampon de tratament cu oțet ACV La'dor - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 48,09 lei
    Preț unitar32,06 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Vatika Naturals Garlic Regenerating Shampoo with Garlic Extract - 400 ml

    Vatika

    Șampon regenerant Vatika Naturals cu extract de usturoi - 400 ml

    1 review
    Preț normal 43,29 lei
    Preț unitar108,23 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml

    La'dor

    La'dor Wonder Bubble, Șampon pentru volum - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 63,39 lei
    Preț unitar253,56 lei /l
    Vezi detalii
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml
    Epuizat

    Esthetic House

    Șampon cu hidratare intensă Aquaxyl Complex Esthetic House CP-1 - 500 ml

    No reviews
    Preț normal 68,09 lei
    Preț unitar136,18 lei /l
    Vezi detalii
  • Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml

    Dermz

    Dermz HairLXR Șampon de curățare - 300 ml

    No reviews
    Preț normal 101,39 lei
    Preț unitar337,97 lei /l
    Vezi detalii
  • Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml

    Urtekram

    Urtekram Șampon delicat pentru copii cu Calendula - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 50,19 lei
    Preț unitar200,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Vatika Egg Protein Multivitamin Regenerating Shampoo - 400 ml

    Vatika

    Șampon regenerant multivitaminic cu proteine din ouă Vatika - 400 ml

    No reviews
    Preț normal 34,89 lei
    Preț unitar87,23 lei /l
    Vezi detalii
  • Shiseido Tsubaki Premium EX Reconstructing Shampoo - 450 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Reconstructing Shampoo - 450 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Reconstructing Shampoo - 450 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Reconstructing Shampoo - 450 ml
    Epuizat

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium EX Reconstructing Shampoo - 450 ml

    No reviews
    Preț normal 166,39 lei
    Preț unitar369,76 lei /l
    Vezi detalii
  • Creme of Nature Moisture & Shine Shampoo - 591 ml Creme of Nature Moisture & Shine Shampoo - 591 ml
    10% reducere

    Creme of Nature

    Creme of Nature Moisture & Shine Shampoo - 591 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 47,51 lei Preț normal 52,79 lei
    Preț unitar80,39 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml

    La'dor

    La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo cu ginseng - 300 ml

    No reviews
    Preț normal 67,59 lei
    Preț unitar22,53 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml
    Epuizat

    Aromatica

    Șampon pentru descuamarea scalpului Aromatica Rozmarin - 400 ml

    1 review
    Preț normal 132,09 lei
    Preț unitar330,23 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml

    La'dor

    Șampon de tratament cu oțet ACV La'dor - 430 ml

    No reviews
    Preț normal 99,79 lei
    Preț unitar232,07 lei /l
    Vezi detalii
  • Vatika Tropical Coconut Multivitamin Shine- Enhancing Shampoo with Coconut - 400 ml
    Epuizat

    Vatika

    Vatika Tropical Coconut Șampon multivitaminic pentru strălucire cu cocos - 400 ml

    No reviews
    Preț normal 39,09 lei
    Preț unitar97,73 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Dermatical Strengthening Shampoo for Hair Loss - 200 ml La'dor Dermatical Strengthening Shampoo for Hair Loss - 200 ml

    La'dor

    La'dor Derma Șampon fortifiant pentru căderea părului - 200 ml

    No reviews
    Preț normal 52,79 lei
    Preț unitar263,95 lei /l
    Vezi detalii
  • Skala Expert Babosa Shampoo with Aloe Vera - 325 ml

    Skala Expert

    Șampon Skala Expert Babosa cu aloe vera - 325 ml

    No reviews
    Preț normal 26,39 lei
    Preț unitar81,20 lei /l
    Vezi detalii
  • RareCraft Druid Hair Soap - 110 g RareCraft Druid Hair Soap - 110 g RareCraft Druid Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Săpun pentru păr Druid - 110 g

    No reviews
    Preț normal 28,49 lei
    Preț unitar25,90 lei /100g
    Vezi detalii
  • La'dor Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron - 300 ml

    La'dor

    Șampon revitalizant La'dor Root Re-Boot Propolis & Citron - 300 ml

    No reviews
    Preț normal 62,89 lei
    Preț unitar20,96 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Palmer's Coconut Oil Formula Conditioning Shampoo - 400 ml

    Palmer's

    Șampon de condiționare Palmer's Coconut Oil Formula - 400 ml

    No reviews
    Preț normal 40,69 lei
    Preț unitar101,73 lei /l
    Vezi detalii
  • RareCraft Natural Hair Soap - 110 g RareCraft Natural Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Săpun natural pentru păr - 110 g

    No reviews
    Preț normal 26,89 lei
    Preț unitar244,45 lei /kg
    Vezi detalii
  • Anthyllis Nourishing Bar Shampoo, Argan and Jojoba Oil - 80 g Anthyllis Nourishing Bar Shampoo, Argan and Jojoba Oil - 80 g Anthyllis Nourishing Bar Shampoo, Argan and Jojoba Oil - 80 g Anthyllis Nourishing Bar Shampoo, Argan and Jojoba Oil - 80 g Anthyllis Nourishing Bar Shampoo, Argan and Jojoba Oil - 80 g Anthyllis Nourishing Bar Shampoo, Argan and Jojoba Oil - 80 g
    Epuizat

    Pierpaoli

    Șampon nutritiv Anthyllis, Ulei de argan și jojoba - 80 g

    No reviews
    Preț normal 50,19 lei
    Preț unitar62,74 lei /100g
    Vezi detalii
  • La'dor Dermatical Hair-Loss Shampoo - 50 ml
    11% reducere

    La'dor

    La'dor Derma Șampon tical împotriva căderii părului - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 43,81 lei Preț normal 49,09 lei
    Preț unitar87,62 lei /100ml
    Vezi detalii
  • HairMoji Sour Power Strong, Cleansing Shampoo - 240 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    HairMoji Sour Power Strong, Șampon de curățare - 240 ml

    No reviews
    Preț normal 43,79 lei
    Preț unitar182,46 lei /l
    Vezi detalii
  • La'dor Triple X3 Natural Shampoo - 150 ml

    La'dor

    Șampon natural La'dor Triple X3 - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 37,49 lei
    Preț unitar249,93 lei /l
    Vezi detalii
  • Vatika Lemon Dandruff Guard Anti-Dandruff Shampoo with Lemon Extract - 400 ml
    Epuizat

    Vatika

    Șampon anti-mătreață Vatika Lemon Dandruff Guard cu extract de lămâie - 400 ml

    1 review
    Preț normal 34,89 lei
    Preț unitar87,23 lei /l
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 3 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Următorul
Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul