Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Medi-Peel

Medi-Peel

(49 produse)
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Medi-Peel Premium Collagen Naite Thread Neck Cream - 100 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Cremă de gât cu colagen și fir Naite Premium - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 102,99 lei
    Preț unitar1.029,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 93,39 lei
    Preț unitar373,56 lei /l
    Vezi detalii
  • Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 bucăți

    No reviews
    Preț normal 100,29 lei
    Preț unitar1,67 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medipeel Hyaluron Rose Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Rose Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Rose Peptide Patch pentru ochi - 60 bucăți

    No reviews
    Preț normal 89,69 lei
    Preț unitar1,49 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum with Glutathione - 30 ml Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum with Glutathione - 30 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum cu glutation - 30 ml

    1 review
    Preț normal 130,89 lei
    Preț unitar436,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml
    20% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml

    1 review
    Preț de vânzare 90,78 lei Preț normal 113,49 lei
    Preț unitar181,56 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro - 100 ml
    Epuizat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 115,59 lei
    Preț unitar1.155,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence - 100 ml
    Epuizat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 188,49 lei
    Preț unitar1.884,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 105,59 lei
    Preț unitar211,18 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 176,89 lei
    Preț unitar353,78 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml
    15% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 167,90 lei Preț normal 197,99 lei
    Preț unitar335,80 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml
    Epuizat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X Cremă - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 78,69 lei
    Preț unitar2.623,00 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml
    5% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 142,46 lei Preț normal 150,39 lei
    Preț unitar2.849,20 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml

    No reviews
    Preț normal 175,79 lei
    Preț unitar251,13 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g
    Epuizat
    15% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel 24K Gold Cremă regenerantă cu aur coloidal și mucină de melc - 50 g

    No reviews
    Preț de vânzare 177,00 lei Preț normal 209,00 lei
    Preț unitar354,00 lei /100g
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Eye Cream - 40 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Eye Cream - 40 ml
    Epuizat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Cremă pentru ochi - 40 ml

    No reviews
    Preț normal 103,49 lei
    Preț unitar2.587,25 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml
    20% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Cremă pentru ochi - 15 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 129,84 lei Preț normal 162,59 lei
    Preț unitar8.656,00 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml
    10% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 150,83 lei Preț normal 167,59 lei
    Preț unitar150,83 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g
    Epuizat

    Medi-Peel

    Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream cu aur coloidal și mucus de melc - 50 g

    No reviews
    Preț normal 205,89 lei
    Preț unitar411,78 lei /100g
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum with Microneedles - 50 ml Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum with Microneedles - 50 ml
    5% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum cu microace - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 160,54 lei Preț normal 168,99 lei
    Preț unitar321,08 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g
    15% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask – 11 g

    No reviews
    Preț de vânzare 79,72 lei Preț normal 93,99 lei
    Preț unitar79,72 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml
    Epuizat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X Cremă - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 84,49 lei
    Preț unitar2.816,33 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner cu retinol și colagen - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 109,29 lei
    Preț unitar728,60 lei /l
    Vezi detalii
  • Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum - 50 ml
    25% reducere

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum - 50 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 136,53 lei Preț normal 182,09 lei
    Preț unitar273,06 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 2 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Următorul

Medi-Peel este o marcă coreeană de produse pentru îngrijirea pielii care combină Derma știința tologică cu inovația K-Beauty. Cu formule bogate în peptide care vizează anti-îmbătrânirea , fermitatea , și întinerirea pielii , Medi-Peel oferă produse de îngrijire a pielii cu eficacitate clinică, care fac legătura între tratamentele profesionale și îngrijirea la domiciliu.

Inovație clinică K-Beauty

Medi-Peel se inspiră din medicina estetică ,, transpunând principiile tratamentelor profesionale în produse eficiente de îngrijire zilnică a pielii. Brandul se concentrează pe complexe peptidice — adesea conținând nouă sau mai multe peptide într-o singură formulă — care combat semnele vizibile ale îmbătrânirii cu formule puternice. Această abordare medi-estetică atrage persoanele care caută produse de îngrijire a pielii orientate spre rezultate, dincolo de rutinele de bază.

Produse Medi-Peel la Medpak

La Medpak , oferim gama avansată de produse de îngrijire a pielii Medi-Peel. Linia emblematică Peptide 9 include creme Volume Tox , tonere Bio Tox , esențe all-in-one , creme pentru ochi , și protecție solară. Produsele Bor-Tox oferă beneficii de lifting și fermitate cu peptide similare botoxului. Produsele pentru îngrijirea ochilor includ plasturi hidrogel infuzați cu acid hialuronic ,, peptide de trandafir , și ingrediente cica, plus seruri și creme specifice pentru ochi. Produsele pentru îngrijirea gâtului includ crema Premium Naite Thread Cream și stick-uri. Linia Golden Camellia adaugă ingrediente active botanice de lux. Serurile Phyto Cica-Nol dispun de tehnologia microace. Produsele suplimentare includ tonere cu retinol și colagen ,, formule cu kombucha ,, geluri iluminatoare ,, creme de noapte , și măști exfoliante de calitate profesională.

De ce să alegeți Medi-Peel

Medi-Peel oferă produse coreene de îngrijire clinică a pielii cu complexe multi-peptidice și formule medi-estetice. Brandul face legătura între tratamentele profesionale și cele de acasă în mod eficient. Pentru cei care caută produse K-Beauty anti-îmbătrânire serioase cu susținere științifică , Medi-Peel oferă alegerea clinică.

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul