Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Mama și bebelușul

Mama și bebelușul

(464 produse)
  • Sarcină și maternitate
  • Hrănirea copiilor
  • Sănătatea copiilor
  • Igiena copiilor
  • Nutriția copiilor
  • Suzete
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces
    Epuizat

    Natracare

    Natracare Tampoane sanitare ecologice ultra lungi cu aripi - 10 bucăți

    No reviews
    Preț normal 25,99 lei
    Preț unitar2,60 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Simed Cloth Nappy Cover - Surfing
    5% reducere

    Simed

    Simed Acoperitoare pentru scutece de pânză - Surfing

    No reviews
    Preț de vânzare 30,59 lei Preț normal 32,29 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Simed Cloth Nappy Cover - Flamingos

    Simed

    Simed Capac pentru scutece de pânză - Flamingos

    No reviews
    Preț normal 32,79 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets
    Epuizat

    Solgar

    Solgar Nutrienți prenatali - 60 tablete

    No reviews
    Preț normal 70,09 lei
    Preț unitar1,17 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Philips Avent Breast Milk Storage Bags 180 ml - 25 pcs.
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Pungi pentru depozitarea laptelui matern 180 ml - 25 buc.

    No reviews
    Preț normal 46,29 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Breastmilk Storage Containers 180 ml - 10 pcs.

    Philips

    Philips Avent Recipiente pentru depozitarea laptelui matern 180 ml - 10 buc.

    No reviews
    Preț normal 82,69 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Albastru - 200 ml

    No reviews
    Preț normal 36,79 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Disposable Breast Pads - 60 pieces
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Tampoane de sân de unică folosință - 60 bucăți

    No reviews
    Preț normal 42,39 lei
    Preț unitar0,71 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Olini Cod Liver Oil for Kids - 100 ml

    Olini

    Ulei de ficat de cod Olini pentru copii - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 99,59 lei
    Preț unitar995,90 lei /l
    Vezi detalii
  • Olini Cod Liver Oil for Kids, Lemon - 250 ml

    Olini

    Ulei de ficat de cod Olini pentru copii, cu aromă de lămâie - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 213,89 lei
    Preț unitar855,56 lei /l
    Vezi detalii
  • 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg
    Epuizat

    7Nutrition

    7Nutrition Cremă de terci de orez, Natural - 1 kg

    No reviews
    Preț normal 78,99 lei
    Preț unitar78,99 lei /kg
    Vezi detalii
  • Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g
    Epuizat

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Cubul surpriză de Crăciun, Măr-Căpșună - 16 g

    No reviews
    Preț normal 8,89 lei
    Preț unitar55,56 lei /100g
    Vezi detalii
  • Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Active, Strawberry - 6 g
    Epuizat

    Starpharma

    Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Active, St RAW fructe de pădure - 6 g

    No reviews
    Preț normal 3,59 lei
    Preț unitar5,98 lei /10g
    Vezi detalii
  • La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml
    10% reducere

    La'dor

    Șampon La'dor Kids Care - 350 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 73,87 lei Preț normal 82,09 lei
    Preț unitar211,06 lei /l
    Vezi detalii
  • Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor

    Philips

    Philips Avent Încălzitor de biberoane cu senzor de temperatură

    No reviews
    Preț normal 305,39 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush
    5% reducere

    Philips

    Philips Avent Set de sticle cadou pentru bebeluși - 4 sticle + suzetă + perie

    No reviews
    Preț de vânzare 225,38 lei Preț normal 237,49 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Suzetă,6-18 luni, Băiat - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 33,89 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Suzetă,6-18 luni, Băiat - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 33,89 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Suzetă,0-6 luni, Fetiță - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 33,89 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Suzetă,0-6 luni, Fetiță - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 33,39 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Night, Suzeta strălucitoare în întuneric,0-2 luni - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 35,59 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Suzeta Ultra Start,0-2 luni - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 33,39 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Suzeta Ultra Start,0-2 luni - 2 bucăți

    No reviews
    Preț normal 33,89 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml
    Epuizat

    Philips

    Philips Avent Philips Avent Biberon de sticlă Responsive Natural, - 120 ml

    No reviews
    Preț normal 58,99 lei
    Preț unitar
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 16 / 20
  • 1
  • …
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • …
  • 20
  • Următorul
Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul