Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe

Frumusețe

(2583 produse)
  • Baie și duș
  • Cosmetice corporale
  • Cosmetice faciale
  • Mâini și picioare
  • Cosmetice pentru păr
  • Igienă intimă
  • Îngrijirea orală
  • Protecție solară
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • Himalaya Sparkly White Whitening Toothpaste - 75 ml Himalaya Sparkly White Whitening Toothpaste - 75 ml Himalaya Sparkly White Whitening Toothpaste - 75 ml Himalaya Sparkly White Whitening Toothpaste - 75 ml

    Himalaya

    Himalaya Pastă de dinți albitoare Sparkly White - 75 ml

    No reviews
    Preț normal 18,99 lei
    Preț unitar25,32 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion - 400 ml

    Vaseline

    Loțiune de corp iluminantă Vaseline Cocoa Radiant - 400 ml

    1 review
    Preț normal 27,99 lei
    Preț unitar69,98 lei /l
    Vezi detalii
  • Esthetic House CP-1 Strengthening Shampoo, Against Hair Loss - 250 ml Esthetic House CP-1 Strengthening Shampoo, Against Hair Loss - 250 ml Esthetic House CP-1 Strengthening Shampoo, Against Hair Loss - 250 ml
    20% reducere

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Șampon întăritor, împotriva căderii părului - 250 ml

    3 reviews
    Preț de vânzare 54,06 lei Preț normal 67,59 lei
    Preț unitar216,24 lei /l
    Vezi detalii
  • Dr. Althea Gentle Vitamin C Serum 20% - 30 ml Dr. Althea Gentle Vitamin C Serum 20% - 30 ml
    10% reducere

    Dr.Althea

    Dr. Althea Ser delicat cu vitamina C 20% - 30 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 76,03 lei Preț normal 84,49 lei
    Preț unitar253,43 lei /100ml
    Vezi detalii
  • BioFresh Natural Glycerine Soap, Jasmine - 80 g BioFresh Natural Glycerine Soap, Jasmine - 80 g

    BioFresh

    Săpun de glicerină naturală BioFresh, Jasmine - 80 g

    1 review
    Preț normal 13,19 lei
    Preț unitar16,49 lei /100g
    Vezi detalii
  • Some By Mi Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream - 30 ml Some By Mi Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream - 30 ml
    15% reducere

    Some by Mi

    Some by Mi Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream - 30 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 71,81 lei Preț normal 84,49 lei
    Preț unitar239,37 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Some By Mi Galactomyces Glutathione Glow Serum Sheetmask - 22 g

    Some by Mi

    Some by Mi Galactomyces Glutathione Glow Serum Sheetmask - 22 g

    No reviews
    Preț normal 10,09 lei
    Preț unitar45,86 lei /100g
    Vezi detalii
  • TIA'M Vita B3 Mist Toner - 200 ml

    TIA'M

    TIA'M Vita B3 Mist Toner - 200 ml

    No reviews
    Preț normal 106,59 lei
    Preț unitar532,95 lei /l
    Vezi detalii
  • Aunt Jackie's Don't Shrink Flaxseed Elongating Curling Gel - 426 g
    Epuizat

    Aunt Jackie's

    Gel ondulator alungitor din semințe de in Don't Shrink Aunt Jackie's - 426 g

    No reviews
    Preț normal 58,09 lei
    Preț unitar136,36 lei /kg
    Vezi detalii
  • Activlab Pharma HotFlex, Warming Gel - 150 ml

    Activlab

    Activlab Pharma HotFlex, Gel de încălzire - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 27,99 lei
    Preț unitar18,66 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Oil - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Ulei de corp hidratant - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 42,79 lei
    Preț unitar17,12 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Cantu Moisturising Shampoo for Curly Hair with Avocado and Shea Butter - 400 ml
    6% reducere

    Cantu

    Șampon hidratant Cantu pentru păr creț cu avocado și unt de shea - 400 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 40,15 lei Preț normal 42,79 lei
    Preț unitar100,38 lei /l
    Vezi detalii
  • As I Am Restore & Repair Conditioner for Damaged Hair - 355 ml

    As I Am

    Balsam pentru părul deteriorat As I Am Restore & Repair - 355 ml

    No reviews
    Preț normal 71,79 lei
    Preț unitar202,23 lei /l
    Vezi detalii
  • Urtekram Children's Toothpaste Fluoride-Free, Natural - 75 ml Urtekram Children's Toothpaste Fluoride-Free, Natural - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Pastă de dinți pentru copii fără fluorură, Natural - 75 ml

    No reviews
    Preț normal 28,99 lei
    Preț unitar386,53 lei /l
    Vezi detalii
  • TIRTIR Ceramic Cream - 50 ml

    TIRTIR

    Cremă ceramică TIRTIR - 50 ml

    No reviews
    Preț normal 149,89 lei
    Preț unitar29,98 lei /10ml
    Vezi detalii
  • The Face Shop Rice Water Bright Light Cleansing Oil - 150 ml

    The Face Shop

    The Face Shop Rice Water Bright Light Cleansing Oil - 150 ml

    1 review
    Preț normal 63,39 lei
    Preț unitar422,60 lei /l
    Vezi detalii
  • Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C03 - 40 g Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C03 - 40 g Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C03 - 40 g
    Epuizat

    Canmake

    Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C03 - 40 g

    No reviews
    Preț normal 71,29 lei
    Preț unitar178,23 lei /100g
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics Cica Mild Toner Pad - 60 pieces VT Cosmetics Cica Mild Toner Pad - 60 pieces
    15% reducere

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Cica Mild Toner Pad - 60 bucăți

    1 review
    Preț de vânzare 49,10 lei Preț normal 58,09 lei
    Preț unitar0,82 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • Pyunkang Yul Low pH Pore Deep Cleansing Foam - 100 ml
    Epuizat

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Spumă de curățare profundă a porilor cu pH scăzut - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 49,09 lei
    Preț unitar49,09 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Pullach Hof Moisturising Potato Flesh Cream - 250 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Cremă hidratantă din pulpă de cartofi - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 22,19 lei
    Preț unitar8,88 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Urtekram Shampoo for Normal Hair Coconut - 250 ml
    Epuizat

    Urtekram

    Urtekram Șampon pentru păr normal nucă de cocos - 250 ml

    1 review
    Preț normal 45,39 lei
    Preț unitar181,56 lei /l
    Vezi detalii
  • Tocobo Vita Glazed Lip Mask - 20 ml Tocobo Vita Glazed Lip Mask - 20 ml

    Tocobo

    Tocobo Vita Glazed Lip Mask - 20 ml

    1 review
    Preț normal 67,09 lei
    Preț unitar3.354,50 lei /l
    Vezi detalii
  • Ma:nyo Blackhead & Pore - 210 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Blackhead & Pore - 210 ml

    No reviews
    Preț normal 88,19 lei
    Preț unitar419,95 lei /l
    Vezi detalii
  • Ma:nyo Pore Cleansing Soda Foam - 150 ml Ma:nyo Pore Cleansing Soda Foam - 150 ml
    15% reducere

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pore Cleansing Soda Foam - 150 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 67,04 lei Preț normal 79,19 lei
    Preț unitar446,93 lei /l
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 37 / 108
  • 1
  • …
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • …
  • 108
  • Următorul

Descoperiți sortimentul perfect de produse de îngrijire personală și frumusețe de top pentru a vă menține aspectul și starea de bine. Selecția noastră de produse de îngrijire personală și frumusețe oferă o varietate extinsă de articole pentru a răspunde tuturor aspectelor rutinei dvs. de îngrijire personală, de la baie și îngrijirea pielii până la igiena orală și îngrijirea intimă.

Revigorant

Îmbunătățiți-vă îngrijirea personală cu produse premium de îngrijire personală și frumusețe

La Medpak, oferim o gamă extinsă de produse de îngrijire personală și frumusețe de top concepute pentru a vă îmbunătăți rutina zilnică. Selecția noastră atent îngrijită se adresează tuturor aspectelor de îngrijire personală, asigurându-vă că arătați și vă simțiți cel mai bine din cap până în picioare.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformați-vă experiența de baie cu produsele noastre premium pentru baie și duș. Alegeți dintr-o varietate de săpunuri delicate, spălături de corp revigorante, și săruri de baie liniștitoare. Produsele noastre conțin ingrediente blânde pentru a preveni iritarea și uscarea pielii, disponibile într-o gamă largă de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit.

Soluții hrănitoare pentru îngrijirea corpului

Păstrați-vă pielea sănătoasă și radiantă cu colecția noastră cuprinzătoare de îngrijire a corpului. Gama noastră include:

  • Loțiuni hidratante și uleiuri de corp
  • Scruburi exfoliante pentru o piele fină
  • Creme anticelulitice specifice

Infuzate cu ingrediente organice precum ulei de cocos, unt de shea, și vitamina E, produsele noastre oferă hidratare de durată și elasticitate îmbunătățită a pielii.

Îngrijire facială avansată

Obțineți un ten strălucitor cu linia noastră de îngrijire facială de ultimă oră. Produsele noastre sunt adaptate diferitelor tipuri de piele și preocupări, inclusiv:

  • Detergenți blânzi pentru toate tipurile de piele
  • Tonice echilibrante
  • Seruri specifice pentru anumite probleme ale pielii
  • Creme hidratante hrănitoare

Fie că aveți pielea grasă, uscată, sau sensibilă, produsele noastre atent formulate oferă rezultate eficiente fără a compromite sănătatea pielii.

Îngrijire specializată pentru mâini și picioare

Oferiți extremităților atenția pe care o merită cu produsele noastre specializate pentru îngrijirea mâinilor și picioarelor . Selecția noastră include creme hrănitoare pentru mâini, exfoliante întineritoare pentru picioare, și îndepărtoare eficiente de calusuri pentru a vă menține mâinile și picioarele moi și netede.

Soluții inovatoare pentru îngrijirea părului

Obțineți un păr sănătos, frumos cu colecția noastră inovatoare de îngrijire a părului. Gama noastră include:

  • Șampoane și balsamuri hrănitoare
  • Măști de păr cu condiționare profundă
  • Produse de styling pentru toate tipurile de păr

Produsele noastre formulate de experți promovează creșterea puternică a părului, reduc încrețirea, și sporesc strălucirea pentru șuvițe, superbe și sănătoase.

Îngrijire intimă delicată

Mențineți sănătatea intimă optimă cu colecția noastră discretă și eficientă de îngrijire intimă. Produsele noastre includ spălături cu pH echilibrat, șervețele delicate, și creme calmante, toate formulate cu ingrediente blânde precum aloe vera și mușețel pentru o curățare sigură și completă.

Îngrijire orală completă

Realizați o igienă orală excelentă cu gama noastră largă de produse de îngrijire orală. Selecția noastră include:

  • Pastă de dinți cu ingrediente naturale
  • Apă de gură răcoritoare
  • Ață dentară eficientă

Formulate cu ingrediente naturale precum ulei de mentă și ulei de arbore de ceai, produsele noastre oferă o TiB proprietăți acteriale pentru o gură curată, sănătoasă.

De ce să alegeți Medpak pentru nevoile dvs. de îngrijire personală & frumusețe?

La Medpak, ne angajăm să vă oferim produse de îngrijire personală și frumusețe de cea mai înaltă calitate. Selecția noastră este:

  • Selectată cu atenție de la branduri de încredere
  • Formulată cu ingrediente naturale și organice acolo unde este posibil
  • Potrivită pentru diferite tipuri de piele și probleme
  • Testată riguros pentru calitate și eficacitate

Explorați Personal Care & Beauty collection și descoperiți produsele perfecte pentru a vă îmbunătăți rutina de îngrijire personală. De la produse esențiale pentru îngrijirea pielii la inovații pentru îngrijirea părului, Medpak are tot ce aveți nevoie pentru a arăta și a vă simți cel mai bine.

Îmbunătățiți-vă rutina de îngrijire personală cu selecția premium de la Medpak. Călătoria dvs. către o piele radiantă, păr sănătos, și bunăstare generală începe aici!

Experiențe de baie și duș: Întinerește și hrănește

Îmbunătățește-ți momentele de baie sau duș cu colecția noastră premium de produse de baie și duș. Selecția noastră cuprinde săpunuri, spălături corporale, și săruri de baie create cu ingrediente delicate pentru a preveni iritarea și uscarea. Alegeți dintr-o gamă variată de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit, fie că căutați parfumul liniștitor al lavandei sau o aromă energizantă de citrice.

Îngrijirea esențială a corpului: Revitalizați-vă și protejați-vă pielea

Păstrați-vă pielea sănătoasă și hrănită cu colecția noastră completă de îngrijire a corpului. Produsele noastre includ loțiuni, uleiuri, exfoliante, și creme pentru celulită, toate infuzate cu ingrediente organice precum uleiul de cocos, unt de shea, și vitamina E. Experimentați hidratarea de durată și elasticitatea sporită a pielii, lăsându-vă pielea suplă și catifelată.

Îngrijirea avansată a pielii feței: Descoperiți o piele radiantă, sănătoasă

Obțineți o piele luminoasă, sănătoasă cu gama noastră de îngrijire facială de ultimă generație, care include produse de curățare, tonice, seruri, și creme hidratante. Adaptate pentru a se potrivi diferitelor tipuri de piele și preocupări, produsele noastre se adresează pielii grase, uscate, sau sensibile. Ingredientele atent alese asigură rezultate blânde, dar eficiente, permițându-vă să vă atingeți obiectivele de îngrijire a pielii fără a pune în pericol bunăstarea pielii.

Hands & Feet Pampering: Arată-i extremităților tale puțină dragoste

Tratează-ți Afișați mai multe

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul