Treci la conținut

Mărci greu de găsit, într-un singur magazin

Mărci greu de găsit în țara dumneavoastră, toate într-un singur magazin

Ajutor și contact
  • România (RON Lei)
Medpak
Cont Cărucior
  • Vitamine și suplimente
    • Vitamine și suplimente
    • Aminoacizi

      Aminoacizi

      Vezi tot: Aminoacizi →
      • L-Arginină
      • L-Carnitină
      • L-Carnozină
      • L-Citrulină
      • L-Glutation
      • L-Glutamină
      • L-Lizină
      • L-Prolină
      • L-Teanină
      • L-Triptofan
      • L-Tirozină
      • N-Acetil cisteină (NAC)
      • Vezi tot: Aminoacizi →
    • Antioxidanți

      Antioxidanți

      Vezi tot: Antioxidanți →
      • Acid alfa-lipoic
      • Astaxantină
      • Coenzima Q10 (CoQ10)
      • Luteină și zeaxantină
      • Quercetină
      • Resveratrol
    • Plante

      Plante

      Vezi tot: Plante →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberină
      • Cascara Sagrada
      • Gheara de pisică (Uña de Gato)
      • Curcumină și turmeric
      • Rădăcină de păpădie
      • Gheara diavolului
      • Echinacea
      • Usturoi
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Palmier pitic
      • Trifoi roșu
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Vezi tot: Plante →
    • Minerale

      Minerale

      Vezi tot: Minerale →
      • Crom
      • Calciu
      • Iod
      • Fier
      • Magneziu
      • Potasiu
      • Seleniu
      • Silice
      • Zinc
      • Vezi tot: Minerale →
    • Vitamine

      Vitamine

      Vezi tot: Vitamine →
      • Vitamina A
      • Vitamina B
      • Vitamina C
      • Vitamina D
      • Vitamina E
      • Vitamina K
      • Multivitamine
    • Ulei de pește și acizi grași omega (EPA, DHA)
    • Colagen
    • Probiotice
    • Melatonină
    • Alimente verzi și superalimente
    Vezi tot: Vitamine și suplimente →
  • Obiective de sănătate
    • Obiective de sănătate
    • Creier și funcții cognitive
    • Oase, articulații și cartilaje
    • Sănătate cardiovasculară
    • Detoxifiere și purificare
    • Sistem digestiv
    • Energie
    • Ochi și vedere
    • Păr, piele și unghii
    • Sistem imunitar
    • Rinichi și tract urinar
    • Sistem respirator
    • Somn
    • Slăbire
    • Sănătatea bărbaților
    • Sănătatea femeilor
    Vezi tot: Obiective de sănătate →
  • Sport
    • Sport
    • Carbohidrați

      Carbohidrați

      Vezi tot: Carbohidrați →
      • Carbo
      • Geluri energetice
      • Băuturi izotonice
    • Creatină

      Creatină

      Vezi tot: Creatină →
      • Creatină malat
      • Creatină monohidrat
    • Pre-antrenament

      Pre-antrenament

      Vezi tot: Pre-antrenament →
      • Stimulente pre-antrenament
      • Pompă pre-antrenament
      • Șuturi pre-antrenament
      • Stimulente
    • Pulberi proteice

      Pulberi proteice

      Vezi tot: Pulberi proteice →
      • Proteină vegetală
      • Amestecuri de proteină din zer
      • Concentrat de proteină din zer (WPC)
      • Izolat de proteină din zer (WPI)
    • Creșterea în greutate

      Creșterea în greutate

      Vezi tot: Creșterea în greutate →
      • Gainer-uri
    • Ardători de grăsime
    • Recuperare
    • Amplificatori de testosteron
    Vezi tot: Sport →
  • Frumusețe
    • Frumusețe
    • Baie și duș

      Baie și duș

      Vezi tot: Baie și duș →
      • Accesorii de baie
      • Bombe de baie și săruri
      • Exfoliante corporale
      • Geluri de duș
      • Săpunuri
    • Cosmetice corporale

      Cosmetice corporale

      Vezi tot: Cosmetice corporale →
      • Deodorante și antiperspirante
      • Loțiuni, unturi, creme și uleiuri corporale
    • Cosmetice faciale

      Cosmetice faciale

      Vezi tot: Cosmetice faciale →
      • Creme pentru ochi
      • Creme faciale
      • Acizi, uleiuri și seruri faciale
      • Curățarea facială
      • Hidrolate, ceturi și tonice
      • Măști și argile
    • Mâini și picioare

      Mâini și picioare

      Vezi tot: Mâini și picioare →
      • Tratamente pentru bătături, durități și halluci
      • Îngrijirea picioarelor
      • Îngrijirea mâinilor
    • Cosmetice pentru păr

      Cosmetice pentru păr

      Vezi tot: Cosmetice pentru păr →
      • Balsamuri
      • Vopsirea părului
      • Măști pentru păr
      • Uleiuri, seruri și spray-uri pentru păr
      • Șampoane
    • Igienă intimă

      Igienă intimă

      Vezi tot: Igienă intimă →
      • Geluri și săpunuri
      • Absorbante, proteje-slip, tampoane
    • Îngrijirea orală

      Îngrijirea orală

      Vezi tot: Îngrijirea orală →
      • Ape de gură
      • Periuțe de dinți
      • Paste de dinți
      • Capete de periuță de schimb
    • Protecție solară

      Protecție solară

      Vezi tot: Protecție solară →
      • Creme și loțiuni cu protecție solară
    Vezi tot: Frumusețe →
  • Machiaj
    • Machiaj
    • Machiaj pentru față

      Machiaj pentru față

      Vezi tot: Machiaj pentru față →
      • Creme BB și CC
      • Fonduri de ten
      • Fonduri de ten cu pernuță
      • Alte produse de machiaj pentru față
    • Machiaj pentru buze

      Machiaj pentru buze

      Vezi tot: Machiaj pentru buze →
      • Rujuri
      • Rujuri lichide și lucioase
      • Îngrijire pentru buze
    • Machiaj pentru ochi

      Machiaj pentru ochi

      Vezi tot: Machiaj pentru ochi →
      • Rimel
    • Instrumente și accesorii pentru machiaj
    Vezi tot: Machiaj →
  • Mamă și bebeluș
    • Mamă și bebeluș
    • Sarcină și maternitate

      Sarcină și maternitate

      Vezi tot: Sarcină și maternitate →
      • Planificarea sarcinii și teste
      • Îngrijire în sarcină
      • Sănătate în timpul sarcinii
      • Alăptare
      • Îngrijirea pielii și a corpului
    • Hrănirea copiilor

      Hrănirea copiilor

      Vezi tot: Hrănirea copiilor →
      • Tetine pentru biberoane
      • Biberoane
      • Căni pentru copii
      • Accesorii pentru hrănire
      • Depozitarea alimentelor
    • Sănătatea copiilor
    • Igiena copiilor
    • Nutriția copiilor
    • Suzete
    Vezi tot: Mamă și bebeluș →
  • Acasă
    • Acasă
    • Aromaterapie
      • Difuzoare și nebulizatoare
      • Seturi de uleiuri esențiale
      • Uleiuri esențiale individuale
      • Uleiuri parfumate
      • Bețișoare de tămâie
    • Protecția auzului
      • Căști de protecție
      • Accesorii pentru dopuri de urechi
      • Dopuri de urechi
    • Îngrijirea casei și curățenia
      • Produse de curățare pentru baie
      • Eco Zone 🍃
      • Produse de curățare pentru bucătărie
      • Produse de spălat
      • Produse de curățare universale
      • Neutralizatori de mirosuri
    • Protecția împotriva insectelor și căpușelor
      • Repelente electronice pentru căpușe
      • Repelente pentru insecte
    • Animale de companie
      • Accesorii pentru animale
      • Mâncare și gustări pentru animale
      • Îngrijirea și igiena animalelor
      • Suplimente pentru animale
      • Protecția împotriva căpușelor și purecilor
    • Accesorii pentru saună
      • Ulei esențial pentru saună
      • Unelte și echipamente pentru saună
    • Filtrarea apei și sticle
      • Sticle de apă
      • Filtre de apă
  • Sănătate
    • Sănătate
    • Alimentație sănătoasă

      Alimentație sănătoasă

      Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
      • Băuturi și amestecuri
      • Mic dejun și cereale
      • Cafea și ceai
      • Uleiuri și oțeturi
      • Băuturi sănătoase și sucuri
      • Gustări sănătoase
      • Ierburi și condimente
      • Dulcețuri, miere și creme dulci
      • Unt de nuci
      • Paste și tăiței
      • Sosuri și condimente
      • Nutriție sportivă
      • Alternative la zahăr
      • Vezi tot: Alimentație sănătoasă →
    • Sănătate intimă

      Sănătate intimă

      Vezi tot: Sănătate intimă →
      • Prezervative
      • Lubrifianți și îngrijire intimă
      • Produse wellness pentru adulți
    • Produse medicale și teste
    Vezi tot: Sănătate →
  • Mărci
    • Mărci
    • Mărcile noastre
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Mărci populare
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Mărci noi
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Vezi tot: Mărci →

    Mărci

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Reduceri
  • Sezonul imunitar
  1. Acasă
  2. Frumusețe

Frumusețe

(2583 produse)
  • Baie și duș
  • Cosmetice corporale
  • Cosmetice faciale
  • Mâini și picioare
  • Cosmetice pentru păr
  • Igienă intimă
  • Îngrijirea orală
  • Protecție solară
  • Cele mai relevante
  • Cel mai bine vândut
  • Alfabetic, A-Z
  • Alfabetic, Z-A
  • Preț, de la mic la mare
  • Preț, de la mare la mic
  • Data, de la vechi la nou
  • Data, de la nou la vechi
Vizualizați ca

  • TIA'M My Signature Vita B5 Toner - 180 ml
    Epuizat

    TIA'M

    TIA'M My Signature Vita B5 Toner - 180 ml

    No reviews
    Preț normal 89,69 lei
    Preț unitar498,28 lei /l
    Vezi detalii
  • Mixsoon Bean Cleansing Oil - 195 ml
    Epuizat

    Mixsoon

    Ulei de curățare Mixsoon Bean - 195 ml

    No reviews
    Preț normal 92,39 lei
    Preț unitar473,79 lei /l
    Vezi detalii
  • Etude Baking Powder B.B. Deep Cleansing Foam - 30 ml Etude Baking Powder B.B. Deep Cleansing Foam - 30 ml

    Etude

    Etude Baking pudră B.B. Spumă de curățare profundă - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 13,19 lei
    Preț unitar439,67 lei /l
    Vezi detalii
  • Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 100 ml
    21% reducere

    Esthetic House

    Șampon purificator cu ghimbir Esthetic House CP-1 - 100 ml

    No reviews
    Preț de vânzare 13,61 lei Preț normal 17,29 lei
    Preț unitar13,61 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Patch de brusture - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 44,29 lei
    Preț unitar177,16 lei /l
    Vezi detalii
  • Tocobo Bio Watery Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml

    Tocobo

    Tocobo Bio Cremă de protecție solară cu textură apoasă SPF50 PA++++ - 50 ml

    1 review
    Preț normal 68,59 lei
    Preț unitar1.371,80 lei /l
    Vezi detalii
  • COSRX Centella Blemish Cream - 30 ml COSRX Centella Blemish Cream - 30 ml COSRX Centella Blemish Cream - 30 ml

    COSRX

    COSRX Centella Cremă pentru imperfecțiuni - 30 ml

    1 review
    Preț normal 73,39 lei
    Preț unitar244,63 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Gheară cu balsam de cânepă - 250 ml

    1 review
    Preț normal 53,29 lei
    Preț unitar213,16 lei /l
    Vezi detalii
  • Cannaderm Intime Emulsion for intimate hygiene - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Emulsie Intime pentru igienă intimă - 150 ml

    1 review
    Preț normal 67,09 lei
    Preț unitar44,73 lei /100ml
    Vezi detalii
  • COSRX PDRN EXOSOME Skinplaning Peel-Off Mask - 50 ml COSRX PDRN EXOSOME Skinplaning Peel-Off Mask - 50 ml

    COSRX

    COSRX PDRN EXOSOME Skinplaning Peel-Off Mask - 50 ml

    1 review
    Preț normal 89,69 lei
    Preț unitar179,38 lei /100ml
    Vezi detalii
  • APAGARD Smoker Care Type Toothpaste, Removes Stains - 105 g APAGARD Smoker Care Type Toothpaste, Removes Stains - 105 g

    APAGARD

    Pastă de dinți APAGARD Smoker Care Type , Îndepărtează petele - 105 g

    3 reviews
    Preț normal 110,89 lei
    Preț unitar1.056,10 lei /kg
    Vezi detalii
  • Vatika Black Seed Deep Hair Mask with Black Seed - 500 g Vatika Black Seed Deep Hair Mask with Black Seed - 500 g

    Vatika

    Mască profundă pentru păr Vatika Black Seed cu semințe negre - 500 g

    No reviews
    Preț normal 62,79 lei
    Preț unitar125,58 lei /kg
    Vezi detalii
  • Skala Expert Brasil Passion Fruit Hair Growth Conditioner - 1000 g
    Epuizat

    Skala Expert

    Skala Expert Brasil Balsam pentru creșterea părului cu fructul pasiunii - 1000 g

    1 review
    Preț normal 56,49 lei
    Preț unitar56,49 lei /kg
    Vezi detalii
  • Abib Jericho Rose Mist Serum Glow Spray - 100 ml Abib Jericho Rose Mist Serum Glow Spray - 100 ml Abib Jericho Rose Mist Serum Glow Spray - 100 ml

    Abib

    Abib Jericho Rose Mist Serum Glow Spray - 100 ml

    No reviews
    Preț normal 89,69 lei
    Preț unitar896,90 lei /l
    Vezi detalii
  • COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml

    COSRX

    COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml

    No reviews
    Preț normal 60,19 lei
    Preț unitar401,27 lei /l
    Vezi detalii
  • The Face Shop 95% Jeju Aloe Fresh Soothing Gel - 300 ml
    Epuizat

    The Face Shop

    The Face Shop 95% Jeju Aloe Fresh Soothing Gel - 300 ml

    No reviews
    Preț normal 28,49 lei
    Preț unitar94,97 lei /l
    Vezi detalii
  • K-SECRET Seoul 1988 Retinal Liposome 1% + Rice Cream - 50 ml K-SECRET Seoul 1988 Retinal Liposome 1% + Rice Cream - 50 ml K-SECRET Seoul 1988 Retinal Liposome 1% + Rice Cream - 50 ml

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Retinal Liposome 1% + Cremă de orez - 50 ml

    1 review
    Preț normal 105,59 lei
    Preț unitar211,18 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Enough Collagen 3X Moisturising Eye Pads with Collagen - 60 Pieces Enough Collagen 3X Moisturising Eye Pads with Collagen - 60 Pieces

    Enough

    Enough Colagen 3X Pads hidratante pentru ochi cu colagen - 60 bucă?i

    No reviews
    Preț normal 83,39 lei
    Preț unitar1,39 lei fiecare articol
    Vezi detalii
  • VT Cosmetics Reedle Shot 50 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 20 g VT Cosmetics Reedle Shot 50 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 20 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 50 Mască de fermitate în 2 pași - 1,5 g + 20 g

    2 reviews
    Preț normal 12,59 lei
    Preț unitar58,56 lei /100g
    Vezi detalii
  • Hairy Tale Cosmetics Kraken Trichology Shampoo - 250 ml Hairy Tale Cosmetics Kraken Trichology Shampoo - 250 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Kraken Șampon trichologic - 250 ml

    No reviews
    Preț normal 92,39 lei
    Preț unitar369,56 lei /l
    Vezi detalii
  • Dr. Althea Vitamin C Boosting Serum 63% - 30 ml Dr. Althea Vitamin C Boosting Serum 63% - 30 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Vitamin C Boosting Serum 63% - 30 ml

    No reviews
    Preț normal 105,09 lei
    Preț unitar350,30 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream - 45 ml Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream - 45 ml Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream - 45 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream - 45 ml

    No reviews
    Preț normal 137,29 lei
    Preț unitar305,09 lei /100ml
    Vezi detalii
  • Cantu Avocado Hydrating Gel - 524 g Cantu Avocado Hydrating Gel - 524 g

    Cantu

    Gel hidratant cu avocado Cantu - 524 g

    No reviews
    Preț normal 34,29 lei
    Preț unitar65,44 lei /kg
    Vezi detalii
  • Some By Mi Real Hyaluron Hydra Care Sheetmask - 20 g

    Some by Mi

    Some by Mi Real Hyaluron Hydra Care Sheetmask - 20 g

    No reviews
    Preț normal 7,89 lei
    Preț unitar39,45 lei /100g
    Vezi detalii
  • Anterior
  • Page 29 / 108
  • 1
  • …
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • …
  • 108
  • Următorul

Descoperiți sortimentul perfect de produse de îngrijire personală și frumusețe de top pentru a vă menține aspectul și starea de bine. Selecția noastră de produse de îngrijire personală și frumusețe oferă o varietate extinsă de articole pentru a răspunde tuturor aspectelor rutinei dvs. de îngrijire personală, de la baie și îngrijirea pielii până la igiena orală și îngrijirea intimă.

Revigorant

Îmbunătățiți-vă îngrijirea personală cu produse premium de îngrijire personală și frumusețe

La Medpak, oferim o gamă extinsă de produse de îngrijire personală și frumusețe de top concepute pentru a vă îmbunătăți rutina zilnică. Selecția noastră atent îngrijită se adresează tuturor aspectelor de îngrijire personală, asigurându-vă că arătați și vă simțiți cel mai bine din cap până în picioare.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformați-vă experiența de baie cu produsele noastre premium pentru baie și duș. Alegeți dintr-o varietate de săpunuri delicate, spălături de corp revigorante, și săruri de baie liniștitoare. Produsele noastre conțin ingrediente blânde pentru a preveni iritarea și uscarea pielii, disponibile într-o gamă largă de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit.

Soluții hrănitoare pentru îngrijirea corpului

Păstrați-vă pielea sănătoasă și radiantă cu colecția noastră cuprinzătoare de îngrijire a corpului. Gama noastră include:

  • Loțiuni hidratante și uleiuri de corp
  • Scruburi exfoliante pentru o piele fină
  • Creme anticelulitice specifice

Infuzate cu ingrediente organice precum ulei de cocos, unt de shea, și vitamina E, produsele noastre oferă hidratare de durată și elasticitate îmbunătățită a pielii.

Îngrijire facială avansată

Obțineți un ten strălucitor cu linia noastră de îngrijire facială de ultimă oră. Produsele noastre sunt adaptate diferitelor tipuri de piele și preocupări, inclusiv:

  • Detergenți blânzi pentru toate tipurile de piele
  • Tonice echilibrante
  • Seruri specifice pentru anumite probleme ale pielii
  • Creme hidratante hrănitoare

Fie că aveți pielea grasă, uscată, sau sensibilă, produsele noastre atent formulate oferă rezultate eficiente fără a compromite sănătatea pielii.

Îngrijire specializată pentru mâini și picioare

Oferiți extremităților atenția pe care o merită cu produsele noastre specializate pentru îngrijirea mâinilor și picioarelor . Selecția noastră include creme hrănitoare pentru mâini, exfoliante întineritoare pentru picioare, și îndepărtoare eficiente de calusuri pentru a vă menține mâinile și picioarele moi și netede.

Soluții inovatoare pentru îngrijirea părului

Obțineți un păr sănătos, frumos cu colecția noastră inovatoare de îngrijire a părului. Gama noastră include:

  • Șampoane și balsamuri hrănitoare
  • Măști de păr cu condiționare profundă
  • Produse de styling pentru toate tipurile de păr

Produsele noastre formulate de experți promovează creșterea puternică a părului, reduc încrețirea, și sporesc strălucirea pentru șuvițe, superbe și sănătoase.

Îngrijire intimă delicată

Mențineți sănătatea intimă optimă cu colecția noastră discretă și eficientă de îngrijire intimă. Produsele noastre includ spălături cu pH echilibrat, șervețele delicate, și creme calmante, toate formulate cu ingrediente blânde precum aloe vera și mușețel pentru o curățare sigură și completă.

Îngrijire orală completă

Realizați o igienă orală excelentă cu gama noastră largă de produse de îngrijire orală. Selecția noastră include:

  • Pastă de dinți cu ingrediente naturale
  • Apă de gură răcoritoare
  • Ață dentară eficientă

Formulate cu ingrediente naturale precum ulei de mentă și ulei de arbore de ceai, produsele noastre oferă o TiB proprietăți acteriale pentru o gură curată, sănătoasă.

De ce să alegeți Medpak pentru nevoile dvs. de îngrijire personală & frumusețe?

La Medpak, ne angajăm să vă oferim produse de îngrijire personală și frumusețe de cea mai înaltă calitate. Selecția noastră este:

  • Selectată cu atenție de la branduri de încredere
  • Formulată cu ingrediente naturale și organice acolo unde este posibil
  • Potrivită pentru diferite tipuri de piele și probleme
  • Testată riguros pentru calitate și eficacitate

Explorați Personal Care & Beauty collection și descoperiți produsele perfecte pentru a vă îmbunătăți rutina de îngrijire personală. De la produse esențiale pentru îngrijirea pielii la inovații pentru îngrijirea părului, Medpak are tot ce aveți nevoie pentru a arăta și a vă simți cel mai bine.

Îmbunătățiți-vă rutina de îngrijire personală cu selecția premium de la Medpak. Călătoria dvs. către o piele radiantă, păr sănătos, și bunăstare generală începe aici!

Experiențe de baie și duș: Întinerește și hrănește

Îmbunătățește-ți momentele de baie sau duș cu colecția noastră premium de produse de baie și duș. Selecția noastră cuprinde săpunuri, spălături corporale, și săruri de baie create cu ingrediente delicate pentru a preveni iritarea și uscarea. Alegeți dintr-o gamă variată de parfumuri pentru a se potrivi cu starea dvs. de spirit, fie că căutați parfumul liniștitor al lavandei sau o aromă energizantă de citrice.

Îngrijirea esențială a corpului: Revitalizați-vă și protejați-vă pielea

Păstrați-vă pielea sănătoasă și hrănită cu colecția noastră completă de îngrijire a corpului. Produsele noastre includ loțiuni, uleiuri, exfoliante, și creme pentru celulită, toate infuzate cu ingrediente organice precum uleiul de cocos, unt de shea, și vitamina E. Experimentați hidratarea de durată și elasticitatea sporită a pielii, lăsându-vă pielea suplă și catifelată.

Îngrijirea avansată a pielii feței: Descoperiți o piele radiantă, sănătoasă

Obțineți o piele luminoasă, sănătoasă cu gama noastră de îngrijire facială de ultimă generație, care include produse de curățare, tonice, seruri, și creme hidratante. Adaptate pentru a se potrivi diferitelor tipuri de piele și preocupări, produsele noastre se adresează pielii grase, uscate, sau sensibile. Ingredientele atent alese asigură rezultate blânde, dar eficiente, permițându-vă să vă atingeți obiectivele de îngrijire a pielii fără a pune în pericol bunăstarea pielii.

Hands & Feet Pampering: Arată-i extremităților tale puțină dragoste

Tratează-ți Afișați mai multe

Medpak

Descoperă Medpak – destinația ta de încredere pentru produse premium de sănătate și wellness din 2014. Oferim suplimente alimentare, accesorii fitness și cosmetice atent selecționate din Cracovia, Polonia, clienților din întreaga Europă.

  • Facebook
  • Instagram
  • România (RON Lei)

Informații

  • Politica de confidențialitate
  • Politica de returnare
  • Termenii serviciului
  • Retragere din contract
  • Recomandă un produs

Serviciu clienți

  • Despre noi
  • Informații despre plată
  • Informații despre livrare
  • Returnări și schimburi
  • Impressum
  • Blog
  • Site-ul nostru en-gros
  • Contact

Contact

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Lun–Vin: 08:00-16:00

Contactează-ne acum

© 2026 Medpak.
Metode de plată acceptate
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Alegeți opțiunile

Articol adăugat în coșul de cumpărături.

Vizualizați coșul